Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

SPLOH NISEM ZASPANA

Default avatar

zadnji čas

Veste kaj se mi dogaja zadnje čase? Nisem zaspana, ne morem se spravit spat. Ves čas spremljam dogajanja v naši državi.
Tudi ko se umiri zunaj, jaz ne morem spat. Po dva dni skupaj ne spim, pa vseeno čisto dobro funkcioniram. Pred dnevi sem bedela, se nič sekirala - bom pač spala 15 ur, sem mislila.
Pa nisem! Samo par ur in spet spremljala vse novice, vse dogodke. Tudi danes. Spat bi morala, pa nisem nič zaspana. In nima smisla, da grem ležat, če se mi ne spi.

Me bo sesulo, kajne?
Default avatar

hm hmmm

zadnji čas je napisal/a:
Veste kaj se mi dogaja zadnje čase? Nisem zaspana, ne morem se spravit spat. Ves čas spremljam dogajanja v naši državi.
Tudi ko se umiri zunaj, jaz ne morem spat. Po dva dni skupaj ne spim, pa vseeno čisto dobro funkcioniram. Pred dnevi sem bedela, se nič sekirala - bom pač spala 15 ur, sem mislila.
Pa nisem! Samo par ur in spet spremljala vse novice, vse dogodke. Tudi danes. Spat bi morala, pa nisem nič zaspana. In nima smisla, da grem ležat, če se mi ne spi.

Me bo sesulo, kajne?
Ja, prej ali slej, po lastnih izkušnjah. Vse tisto kar sedaj "izkoriščaš" boš morala enkrat povrniti; in to ne samo v 15 urah.
Default avatar

Paco Moralles

zadnji čas je napisal/a:

Me bo sesulo, kajne?
Vsak dan si privošči krepčilni spanec! Ko bo "počilo" boš sveža in borbeno razpoložena!
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!