Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek laser depilacija

laser depilacija

Zanima me ali imate kakšne izkušnje z laser depilacijami in kake? Zanima me predvsem koliko časa ste imele mir pred tem potem in ali ima kakšne kontra učinke laser na kožo ( raka ipd…)

hvala vsem

tebi ni všeč, če imaš kosmato med nogama? Moškim je to zel ovšeč.

Sem hodila na laser v kozmetični salon in v zasebno dermatološko kliniko pa je občutna razlika po tretmajih. Zakaj? Tudi sama nisem vedela na začetku, da lahko slednji uporabljajo močnejši laser. Ampak to še ne pomeni, da bo terapija učinkovita, malo je odvisno od posameznika kakšne ima genske predizpozicije pa kožno sestavo in konec koncev kako dobro so usposobljene kozmetičarke oziroma dermatologinje. Neglede na vse pa nimaš miru za celo življenje, sigurno pa za dlje časa kot po depilaciji. A je vredno denarja? Po mojem je. Poleg tretmaja ob tuširanju vsaj 2x tedensko naredim pilling in potem namažem s preparatom, ki upočasni rast dlak. To je zame najboljša kombinacija, ki dela.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz bi šla tudi na laser pa se ne upam. Ali obstaja kakšno tveganje? Hvala.

Ja tveganje obstaja – če laser ni redno servisiran, zna prit do ožganin pa ene so imune na laser. Sem žal ena takih, ki se je nasrala z obiskom v kozmetičnem salonu. Uporabljam še naprej strojček potem pa namažem z Epilxpress – ta krema je zakon in nimam nobenih reakcij, dlačic pa manj, predvsem na kolenih se najbolj pozna.

New Report

Close