Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kje so našli to grozno babo na Odmevih

Default avatar

diabolik

Itak.., Vesna je zame najboljša. Tesno pa ji sledi Jelena Aščič, a te se nekaj petlja s politiko, to pa ni v redu.
Default avatar

Politična grupacija

S katero stranko pa drži Jelena?
Default avatar

kbm1

Zelo privlačna in s čudovitim, seksi glasom.
Default avatar

saj ne rabi

Politična grupacija je napisal/a:
S katero stranko pa drži Jelena?
Janši se je zamerila, to je dost, da jo proglasijo za nezaželeno osebo v Sloveniji :D
Default avatar

Avtorica je ljubosumna novinarka

Avtorica je njena sodelavka, ljubosumna novinarka, zakaj ne piše z imenom in priimkom?
Default avatar

Titov pionir

Poznam se bolj grozne babe. Ta ni nic v primerjavi z nekaterimi drugimi slovenkami.
Default avatar

Wito

rdeča bluza je napisal/a:
Neka Vesna Zadravec...WTF

Kaka grozota je pa tole, od frizure do svetleče bluze da o zoprnem glasu sploh ne govorim
Pa koji si ti faktor u mom životu......da me/nas tu sedaj sekiraš. Meni je ona v vsem kar dobra.
Če pa si ti jebi veter, pa to povej svoji mami.
Default avatar

jaz tudi vidim

Titov pionir je napisal/a:
Poznam se bolj grozne babe. Ta ni nic v primerjavi z nekaterimi drugimi slovenkami.
So še veliko bolj grozne (in po izgledu, tudi po karakterju) na TV SLovenija. In to ravno v informativnem programu.
Default avatar

Tara_S

tema sicer že malce stara, a ker je pri tej novinarki, vesni, ena stvar za moj okus veliko boljša kot pred časom, se vseeno oglašam.

Torej: Vesna Zadravec ostaja zelo dobra TV voditeljica in novinarka. Tu ni kaj dodati. Zelo sem ji pa hvaležna, da si je pustila rasti lase v dolge. Ker tisto nekaj okroglega prej na njej me je prav živciralo. ;-)
Default avatar

prejšnja frizura

Tara_S je napisal/a:
tema sicer že malce stara, a ker je pri tej novinarki, vesni, ena stvar za moj okus veliko boljša kot pred časom, se vseeno oglašam.

Torej: Vesna Zadravec ostaja zelo dobra TV voditeljica in novinarka. Tu ni kaj dodati. Zelo sem ji pa hvaležna, da si je pustila rasti lase v dolge. Ker tisto nekaj okroglega prej na njej me je prav živciralo. ;-)
Za moj okus ji je prejšnja frizura veliko bolj pasala. Ta (dolgi,ravni) ji ne paše tako, naredi poteze na obrazu bolj grobe, manj ženske. Dolgi lasje niso čisto za vsako.
Sicer pa se mi zdi Vesna dobra novinarka in tudi dobro zgleda.
Default avatar

Tara_S

prejšnja frizura je napisal/a:
Tara_S je napisal/a:

Za moj okus ji je prejšnja frizura veliko bolj pasala. Ta (dolgi,ravni) ji ne paše tako, naredi poteze na obrazu bolj grobe, manj ženske. Dolgi lasje niso čisto za vsako.
Sicer pa se mi zdi Vesna dobra novinarka in tudi dobro zgleda.
Zanimivo. Ker mene je pa njena prejšnja frizura tako motila, da sploh nisem poslušala, kaj govori, ampak samo v njeno glavo sem gledala. In to, da polagam več pozornosti obliki kot vsebini, zame sploh ni značilno. Prav neverjetno. :-S
Default avatar

groza od babe

meni je pa najbolj grda voditeljica Preverjeno. Nje pa res ne bi smeli več pustiti na ekran.