Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kako naj ga usvojim

Default avatar

zaljubljena sem

Všeč mi je en tip pa nevem kako naj ga usvojim. Prosim za kak nasvet od iskušenih.
Default avatar

vilid

zaljubljena sem je napisal/a:
Všeč mi je en tip pa nevem kako naj ga usvojim. Prosim za kak nasvet od iskušenih.
A ne moreš počakat? Mi se tu ukvarjamo z ustajo Kangler, ti pa zaljubljena. Prestavi to na drugi teden.
Prvo revolucija in potem blagostanje in ljubezen.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

več na blogu, http://www.fj-produkt.com/
Default avatar

zaljubljena sem

Kako to misliš naj prestavim?
Default avatar

je samski ?

a je samski ?
Default avatar

GLEDE PRESTAVITVE

GLEJ VRTSNI RED TEM JE SLEDEČ:

- KANGLER
- POTEM KOGA BOMO V NEDELJO OBKROŽILI
- KAKO BO PO D NOVIM EL PRESIDENTOM
- POTEM BO PA ŽE KAKA TEMA OKROG MIKLAVŽA (KAJ ZA DARILA)

NO, ZDEJ JE ŠE NEKI CAJTA, HITRO, ČIMPREJ, PA ČIMVEČ NAPIŠI, PA TI POVEMO KAKO NAPREJ
Default avatar

zaljubljena sem

Ima punco ampak baje se ne razumeta je ena navadna krava.
Default avatar

akhmb

GLEDE PRESTAVITVE je napisal/a:
GLEJ VRTSNI RED TEM JE SLEDEČ:

- KANGLER
- POTEM KOGA BOMO V NEDELJO OBKROŽILI
- KAKO BO PO D NOVIM EL PRESIDENTOM
- POTEM BO PA ŽE KAKA TEMA OKROG MIKLAVŽA (KAJ ZA DARILA)

NO, ZDEJ JE ŠE NEKI CAJTA, HITRO, ČIMPREJ, PA ČIMVEČ NAPIŠI, PA TI POVEMO KAKO NAPREJ
:))))))

pa njen odgovor pol je tud :)))))))))))))))
Default avatar

Prisluhi

Očitno maš prisluhe,pa misliš da ti je rekel,da je krava.Ampak taki prisluhi pri puncah.če si pravočasno ne poiščejo pomoč,pristanejo na zaprtem oddelku psihiatrije zaradi napadov in ogrožanja varnosti.

Kaj ti pa prisluhi govorijo?A nisi že ogromno škode jima storila?
Default avatar

zaljubljena sem

Prisluhi je napisal/a:
Očitno maš prisluhe,pa misliš da ti je rekel,da je krava.Ampak taki prisluhi pri puncah.če si pravočasno ne poiščejo pomoč,pristanejo na zaprtem oddelku psihiatrije zaradi napadov in ogrožanja varnosti.

Kaj pa je z tabo ženska zmešana. Ni mi on rekel, da je krava ampak sem jo videla kako se obnaša kot ena afna. Samo ona je zgodovina ampak še neve tega.
Default avatar

wetwr

Usvojila ga prav gotovo ne boš, mogoče ti ga uspe osvojiti. Veliko sreče in še več pameti ti želim :-)))).
Default avatar

nč ne bo

Prisluhi je napisal/a:

Kaj pa je z tabo ženska zmešana. Ni mi on rekel, da je krava ampak sem jo videla kako se obnaša kot ena afna. Samo ona je zgodovina ampak še neve tega.
Ona je zagotovo sedanjost. Zate pa očitno ni dobrih možnosti, da bi kdaj bila prihodnost. Če bi zavohala, da imaš najmanjše možnosti, ne bi bila tako obupana, da bi na forumu spraševala, kako osvojiti tipa. Taka vprašanja postavljajo osnovnošolke teti Justi v reviji Pil. No ja, saj glede na tvoje pravopisne napake sodiš prav v OŠ.
Default avatar

OOOsvojim

Moški imajo radi pametne in vsaj pismene ženske!:)

Usvojim:))))pa ja de:))))
Default avatar

Če ima punco, nimaš šans !!!!!!!

Če ima punco, nimaš šans !!!!!!!
Default avatar

Prisluhi

Prisluhi je napisal/a:

No to jo ti vidiš tako.In še enkrat ti povem,da imaš prisluhe in privide.Zakaj pa misliš,da si kaj boljša od nje?No očitno si slepa,ker če bi bila boljša od nje, bi mu ti bila punca ne pa ona.Tak da daj spucat v glavi!
Default avatar

kar naprej

naj najboljša zmaga. Btw kolko si/je star/a?