Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moški – izpadajo lasje

moški – izpadajo lasje

star 37, zadnje čase opažam, da po vsakem umivanj las izpadejo lasje, ni veliko, do 20 las, lase si umivam 2-3 tedensko, no, po teku zmeraj, imam pa taki blagi malo dražji šampon za vsakodnevno umivanje, zadeva mi ni všeč – še lansko leto sem imel dokaj goste lase spredaj, zadaj ni problem, frizer kmi pravi, da imam zadaj ful goste . kaj bi bilo to? pomanjkanje B vitamina? prihajam v tista leta, ko se to začenja? je to za zdravnika? ni mi jasno

Ti bo moralo postati jasno 😉 Staraš se, pa geni delajo svoje. Malo poglej po rodbinskih fotografijah naglavni okras svojih prednikov, pa ti bo precej bolj jasno. Plešavost je v veliki meri dedna, tudi po ženski strani, k njej pripomorejo pa tudi dejavniki vsakodnevnega stresa, kamor sodijo tudi kajenje, pitje alkohola, premalo spanca, premalo seksa, hiter življenski tempo, industrijsko predelana prehrana.

Preverjeno kaj pomaga!
Ketoconazol šampon reklame ne delam našim lekarnam,kler so ga tako podražile od kar vedo,da je tudi proti androgeni pleši poglej na netu,ketoconazole hair regrowth.
Šampon in kremo Japonci uporabljajo že dolgo proti androgeni plešavosti in vnovično rast las.
Kura poteka tako,
14 dni vsako dnevno pranje,na lasišču pustiš 5 min nato ispiraš.
Naprej pa 3x na teden.
Dober vitaminsko mineralni preparat,ki vsebuje malo večje količine vsega.
DHT inhibitor Saw Palmetto,olje palme je to,ki se uporablja pri povečani prostati in plešavosti,za razliko od
finasterida propice nima nobenega stranskega učinka.
Dora je tudi masdaža s kakovostnim kofeinskim losionom,ki poživi,cirkulacijo in tudi inhibira dht.
Tudi aminokislinski dodatki so pomembni,metionin cistein,ki vsebujejo žveplo,arginin,ki ustvarja NO,in stimulira rast las.In seveda dobra prehrana ni samo vse v genih ogromno se da narediti in zaustaviti!

onih čenč pa ne poslušaj,da nič ne pomaga in da boš pravi desc ,če boš plešast!

nova
Uredništvo priporoča

Baje se res nekaj da… ampak vprašanje pa je, če je vredno (smiselno)?


tam kjer izpade – izpade dokončno?
sicer pa – ne pijem, ne kadim, stresa ni toliko, seksa zadnje čase 1x na 14 dni recimo, prehranjujem se v večini z preverjeno hrano, od športa je tek, tako, da, ne ve, no, kar malce zaskrbljen

New Report

Close