Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gordani Živčec Kalan kar 48.000 evrov odpravnine?Hočemo dosatojne plače za dostojno delo – ZA VSE

Gordani Živčec Kalan kar 48.000 evrov odpravnine?Hočemo dosatojne plače za dostojno delo – ZA VSE

Kdo pravi, da ni denarja
Če si na položaju, denar je.
Za rajo – ga ni.

Gordana Živčec Kalan se uvršča med najbolje plačane ženske v državi. Samo za vodenje zdravniške zbornice je prejemala dobrih 8000 evrov bruto, v pogodbo pa si je zapisala še visoko odpravnino.


Dobro jutro!

Ta je prava podlasica, samo vleče denar! Pokvarjenka ranga Hilde!

nova
Uredništvo priporoča

Kako sploh lahko dogovoriš odpravnino za voljeni položaj?

Težka pokvarjenka brez vsake morale. Se ji bo že drugje vrnilo.


Dobro jutro![/quote]

Tocno tako. Ampak v Sloveniji je se trda tema.

In bo za večne čase ostala.

Sam mi ne bomo imeli od tega nič. Denar pobrat!

Problem je, da imamo taksnih Gordan v Sloveniji na tone. Pa se nikomur nic ne zgodi. Kar bi mi kot drzavljani morali naredit, je prisilit vladajoce, da naredijo red. Mi pa se kar hodimo na volitve (ali pa tudi ne) in kar naprej volimo iste ljudi, za katere ze vnaprej vemo, da ne bodo storili nicesar in tonemo vedno globje. Kaj se je dogajalo lani na parlamentarnih volitvah, se ve. Zdajle, ko potekajo predsedniske volitve, kaksne moznosti imamo, kaj se bo spremenilo? Kaj se je v tem letu spremenilo? Nic. Ti, ki lahko, pa se naprej kradejo in unicujejo drzavo. Po Evropi stavkajo, zahtevajo spremembe. Kaj pa pri nas? Bomo hitro izvedeli v soboto, ampak kot sem napisala zgoraj, je v Sloveniji globoka tema in kot kaze, bo tako tudi ostalo. Ker ni interesa s strani ljudstva.

ah dejte no, večino tega keša bo itak davkarija pobrala., tako da ji ostane tam par jurčkov. pa še ta denar je od dohtarjev, ki ga imajo že itak dovolj. sekirajte se zaradi vaših direktorjev, ki si dajejo milijonske odpravnine, vam pa brco v rit.

Sem že včeraj pisal o tem. Pozabili ste dodat 4000 € bruto mesečno še od ZD Izola. Ta južne se znajdejo!

Še ena pokvarjena prasica. Še ena Hilda. Pa polna Slovenija je te pokvarjene svojati! Vse je v p. m.!! Vukojebina, da te srat pritisne. Sramota.
Od zunaj nas bodo počasi izolirali kot so nekoč Kubo.

New Report

Close