Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako grozno je poslušati kreganje, vpitje (v bloku)

Kako grozno je poslušati kreganje, vpitje (v bloku)

Pravkar se nekje v bloku strašno kregajo, vpijejo, prav grozno je slišati.

Sem jih že večkrat takole slišala, mora biti res grozno živeti v taki skupnosti.

Sam res grozno, no. Če napišeš, da živiš en mimo drugega( torej se ne kregaš in ne vpiješ), ti rečejo da je tko živeti grozno, potem zgleda, če vpiješ in se kregaš, je tud grozno. Pa kje zaboga so pol tiste idealne fletne družinice iz Mona, ki imajo metuljčke v trebuhu in se samo crkljajo cel dan? Res grozno, kar depresivno.

Takih družin ni. Tukaj so pa same nakladačice. V večini zakonov je ali mrtvilo ali kreganje. pri tistih redkih, kjer si sadijo rožice so pa hinavci, ki se varajo.

Takih družin ni. Tukaj so pa same nakladačice. V večini zakonov je ali mrtvilo ali kreganje. pri tistih redkih, kjer si sadijo rožice so pa hinavci, ki se varajo.[/quote]

Ma ne no, jaz pa verjela:))) A si ti sigurna?
🙂

Si morete mislit, kakšno štalo imajo doma šele tiste, ki so včeraj na televiziji blefirale neko idilično življenje v svojih velikih družinah? Otroci so izgledali precej zamorjeni.

Ja pa vsi enaki: brezbarvni.

Sem bila enkrat doma pri eni familiji, kjer jih je 11 (9 otrok). Živijo v dvosobnem stanovanju, zidajo hišo. Imajo kuhinjo, spalnico za starše, otroci se vsi stiskajo v eni sobi! Smrdi po plesni in vlagi, vsed razmetano, edino bogov kotiček spedenan v nulo.

A ni bila danes ena tema kako fino je življenje v bloku in kako kurčevo v hiši?

A ni bila danes ena tema kako fino je življenje v bloku in kako kurčevo v hiši?[/quote]

Kaj misliš, da so slabi družinski odnosi z vpitjem le pri družinah v bloku, pri tistih v hišah pa sama idila?

Najhuje je, da vsi vse veste, kako je pri drugih. Tako je v večini primerov posvod, velike, male družine, hiše, bloki…pa nikar ne sodite, ker nimate pojma, če niste bili tam, če niste spoznali na lastne oči in ušesa, potem z gledanjem televizije, tudi ne boste vedeli kako je.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ja, je grozno. Če soseda priteče do vrat z otrokom, ti ga porine v roke in prosi, da pokličeš policijo. Ne moreš zaspat od hudega.

Ne vem, kako je pri njih, a nekateri po vsem še ostajajo skupaj.

Takih družin ni. Tukaj so pa same nakladačice. V večini zakonov je ali mrtvilo ali kreganje. pri tistih redkih, kjer si sadijo rožice so pa hinavci, ki se varajo.[/quote]

Uffff… kakšen pozitivizem veje iz teh besed!
S takim pogledom na življenje je najbrž res težko verjeti, da se imamo nekateri prav fajn in smo skupaj zato, ker uživamo v družbi drug drugega.
Tudi če kdaj poslušamo sosede, ki se kregajo to čisto komot prenesemo brez travm.

Takih družin ni. Tukaj so pa same nakladačice. V večini zakonov je ali mrtvilo ali kreganje. pri tistih redkih, kjer si sadijo rožice so pa hinavci, ki se varajo.[/quote]

Uffff… kakšen pozitivizem veje iz teh besed!
S takim pogledom na življenje je najbrž res težko verjeti, da se imamo nekateri prav fajn in smo skupaj zato, ker uživamo v družbi drug drugega.
Tudi če kdaj poslušamo sosede, ki se kregajo to čisto komot prenesemo brez travm.[/quote]

Ej točno to sem hotela povedat. Imam občutek, da so nam vse tiste ženske, ki imajo zafurano življenje dobesedno nevoščljive in hkrati privoščljive, da bi tudi mi, ki imamo kolikor trdne zakone in dokaj ljubeče partnerje, doživeli takšne bedne zakone. Ne, hvala lepa. In že nekajkrat sem rekla; srečni zakoni ne obstajajo madona samo na monu!! Matr no… če mate vi zakonu v ku.rcu, puste drugim, ki so srečni, da so srečni. A se je treba skoz spotikat v to?? Jaz vam nisem kriva, če si niste znali izbrati pravega partnerja ali partnerko!

Ne se prehitro hvalit z vzornimi zakoni in srečnimi družinami. Življenje vedno poskrbi za preobrate in presenečenja.

Saj se nobeden ne hvali, jaz samo povem, kako je. In mi je kristalno jasno, da življenje še kako lahko poskrbi za preobrate. Ni pa treba, da so ženske, ki jim nekako ne gre v zakonu, tako zelo cinično zajedljive in privoščljive. To velja predvsem za ragljo, kateri se že na daleč vidi, da ji grejo srečne družine enostavno na k.! Če je pač ona zabluzila z izbiro napačne partnerja /kar je sama enkrat čisto odkrtio priznala/, potem res ni potrebe, da se vtikuje v “srečne” zakone. Naj pusti ljudi in njihovo sreče pri miru in raje kaj naredi, da se bo njen zakon izvil iz k.urca.

New Report

Close