Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko plačate za frizerja?

koliko plačate za frizerja?

Kolikokrat greste in koliko trošite za frizerja??

Jaz na tri mesece plačam 45 eur za striženje, barvanje, pranje …

Isto.

NIČ, ker je to stran vržen denar!

Vse se sama uredim – pa nisem frizerka. Imam frizuro paž. Doma in poleti imam spete lase, ko se uredim za službo in fensy žure pa si pomagam z navijalkami in krtačo.
Barvam se sama. Na naravno rjavo.

Tudi moški del družine strižemo sami – imamo mašinco.

Za striženje in fen frizuro 10 evrov.

Ponavadi nič. Grem za model in me zrihtajo zastonj- pobarvajo in postrižejo. Sicer se pa barvam sama, dvakrat na leto, ko se grem postrižt, pa ne dam več kot 25 eurov. NImam denarja za frizerja.

5 EUR štirikrat do petkrat na leto

Jaz pa od 49 do 70. Za nič posebnega. Zadnjič mi je naredila pramene na folijo in je pustila od lasišča najmanj 3mm nepobarvanega, da je zgledalo že takoj kot narastek.

31 evrov za striženje in fenanje

Na leto grem cca 4-5x. Nazadanje za pramene, striženje skoraj 70 eurov – preveč.

Jaz glih tolk, sam da na dva meseca.

Zakaj pa nisi takoj rekla, da nisi zadovoljna? Da se ne strinjaš – če bi te hotela frizerka prepričat, da je to zdaj ‘moderno’….
TAKOJ bi te morali popravit ali pa NE PLAČAŠ!!

zato je pa dobro, da greš k frizerju nekam, kjer te ne bodo nikoli več videli!

frizeraj je takooo drag, da je groza!

Jaz se grem vsaka dva meseca postrič za 2 cm, barvam se na 6 tednov sama, zmešam lepo pepelnato blond barvo. Vsako jutro si umijem lase, sfenam se z električno krtačo par minut.
Včeraj bila pri frizerju – pranje, striženje in fenanje 16,50 € (salon v Ljubljani). Ko so akcije, je še ceneje. Da bi pa dala več kot 20 € za striženje, mi pa ne pride na pamet, potem bi se sama, kot sem se že pred leti. Pa moža in sina sem tudi strigla, sta bila bolj zadovoljna kot od frizerja.

Na en mesec in pol do dva placam 15 E,pranje,strizenje, posusi se mi pa ze med strizenjem,imam zelo kratke lase.

Dolgočasne ste s temi cenami…..vsak teden taka tema.

2x letno po 60-70 evrov + 2x letno po 20 evrov.


Tudi meni je škoda časa in denarja. Sama se strižem. Barvam tudi. Ko bodo cene normalne, grem ponovno k frizerju.
Mi pa lastnoročno striženje vzame manj časa, kot vožnja do frizerja:)

Strizenje in frizura 31€ ponavadi dobim popust je se malo ceneje plus kavica in supr frizura….

Striženje vsak mesec 15-16€ barvam se sama na 2 meseca

============================================= "Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen." Mati Terezija

hodim na 2 meseca, barvanje, pranje, striženje, fenanje me pride okoli 35 €

… kako se vam uspe tako poredko barvat (na dva meseca) – a nimate potem nič narastka ali kako?
Jaz sem pri frizerju vsak mesec vsaj 1x – barvanje in striženje, če je kakšna posebna priložnost, grem še na pranje + fenanje.
Pa že to se mi zdi, da imam grozen narastek in se sama sebi zaradi tega zdim prav “neurejena”. :/
Bi hodila pogosteje, pa me frizerka pravi, da ni dobro za lase. No, pa tudi denarnica ni vesela takih obiskov. ;(

Pa kam vi to hodite k frizerju? Jaz samo za barvanje dam 60 €, če je še striženje pa proti 90! Ja, rop, čisti.
Pa kako se same strižete? Ne me basat no. A na kahlo, al kako? Ker če imaš kakršnokoli frizuro, se ne moreš sam postrič:-(

Ja, če imaš naravno zelo temne in skodrane lase in grozno frizuro ter si omisliš bolj blondasto barvo in krajšo frizuro kjer je zelo pomembna tehnika striženja in redna nega plus oblikovanje potem odpadejo domače packarije in striženje na blef. Se pa strinjam, da je možno imeti povprečno, urejeno pričesko tudi, če se ženska barva in striže sama. Vsi pa vemo, da je običajno rezultat seveda veliko boljši, če te spedenajo v salonu. Sama za en obisk pri frizerju redko zapravim več kot 30 E, k frizerju pa hodim približno na tri mesece.


Ni tak problem. Potrebuješ 2 ogledali in mirno roko. Pa tudi na you tube imaš ogromno video navodil, kako se sam ostriči. Saj ni striženje umetnost, da bi moral biti nadarjen za to. Če si malo ročno spreten se da čisto ok.

Kdo te pa striže — paževsko pričesko je vendarle potrebno vzdrževati??

Reci, da se hecaš.Tole sicer lahko izjavi samo nekdo, ki:
a) v življenju še ni bil dobro postrižen, in/ali
b) mu je vseeno, s kako oblikovano pričesko hodi po svetu.

New Report

Close