Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenci postajamo manjšina v lastni državi

Slovenci postajamo manjšina v lastni državi

Koliko nas je sploh še ostalo čistokrvnih Slovencev?
Kmalu bo Slovenščina izrinjena iz javnega življenja, govorilo se bo samo še srbijansko in agleško.
Mehki ć in đ pa bosta postala del slovenske abecede.

a ti si tisti “poznavalec zgodovine”, ki ne loči templjarjev od križarjev? ^^

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ja, slovenščina bo izrinjena zaradi tistih “pravih” Slovencev, ki je ne znate uporabljati.
Poglej se v ogledalo.

Dobrodošel v Evropi. Zamenjaš z Italijo in njihovimi bolgarskimi, romunskimi cigani, Nemci in njihovimi Turki ali Angleži, ki je preplavljena z Indijci?

sploh pa prvič slišim za izraz “čistokrvni slovenci”, se sploh zavedaš kakšne neumnosti pišeš? 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Pa saj “Slovenec” nič ne pomeni zares. To je zgolj nek človeški dogovor, igrica. Biološko gledano smo vsi ljudje, ostalo je konstrukt, da nacijem ni preveč dolgčas.

Ti si pa tudi bedak, če misliš, da si ob vsej naši zgodovini čistokrven Slovenec samo zato, ker se ne pišeš na -ić. Pa tudi slovenščina se piše z malo začetnico, toliko o tvojem poznavanju čistokrvnega slovenskega pravopisa.

Ja, slovenščina bo izrinjena zaradi tistih “pravih” Slovencev, ki je ne znate uporabljati.
Poglej se v ogledalo.[/quote]

Mislim, da kar znam pravilno Slovensko. Kaj pa po tvojem “cenjenem” mnenju ne znam uporabljati?
Zakaj se mi nekako dozdeva, da so tvoje korenine od drugod, bolj južno…

Ja, slovenščina bo izrinjena zaradi tistih “pravih” Slovencev, ki je ne znate uporabljati.
Poglej se v ogledalo.[/quote]

Mislim, da kar znam pravilno Slovensko. Kaj pa po tvojem “cenjenem” mnenju ne znam uporabljati?
Zakaj se mi nekako dozdeva, da so tvoje korenine od drugod, bolj južno…[/quote]

1. Pazi na veliko in malo začetnico.
2. Pazi na presledke pri ločilih.
3. in še najvažnejše, slovenščina ima rodilnik!

V le dveh stavkih toliko napak …

Jaz sem na ić, pa sem Slovenka!
Če ti misliš, da je čistokrvni Slovenec, samo tisti, ki ima “pravi priimek”, se globoko motiš!

Mislim, da kar znam pravilno Slovensko. Kaj pa po tvojem “cenjenem” mnenju ne znam uporabljati?
Zakaj se mi nekako dozdeva, da so tvoje korenine od drugod, bolj južno…[/quote]

1. Pazi na veliko in malo začetnico.
2. Pazi na presledke pri ločilih.
3. in še najvažnejše, slovenščina ima rodilnik!

V le dveh stavkih toliko napak …[/quote]

Kako nakladaš, nobenih napak ni v mojem sestavku. Kje je narobe uporabljena velika ali mala začetnica, kje ni presldkov, kje ni rodilnika? Sicer pa to sploh ni tema, namerno uničuješ temo, da se oddaljimo od bistva.

Ja, slovenščina bo izrinjena zaradi tistih “pravih” Slovencev, ki je ne znate uporabljati.
Poglej se v ogledalo.[/quote]

Mislim, da kar znam pravilno Slovensko. Kaj pa po tvojem “cenjenem” mnenju ne znam uporabljati?
Zakaj se mi nekako dozdeva, da so tvoje korenine od drugod, bolj južno…[/quote]

Jah, če so njene korenine od drugod, bolj južno, sam zase pa praviš, da si čistokrvni Slovenec, je mogoče zaključiti, da pravzaprav “južnjaki” bolj obvladajo slovenski jezik kot “čistokrvni Slovenci” (karkoli že to pomeni) … In bi sicer že zdavnaj izumrl, če ga ne bi ravno oni ohranjali živega.

1. Pazi na veliko in malo začetnico.
2. Pazi na presledke pri ločilih.
3. in še najvažnejše, slovenščina ima rodilnik!

V le dveh stavkih toliko napak …[/quote]

Kako nakladaš, nobenih napak ni v mojem sestavku. Kje je narobe uporabljena velika ali mala začetnica, kje ni presldkov, kje ni rodilnika? Sicer pa to sploh ni tema, namerno uničuješ temo, da se oddaljimo od bistva.[/quote]

Govoriti slovensko (ne Slovensko).
Pred tropičjem je presledek.
in pa seveda: ČESA ne znam uporabljati (in ne KAJ ne znam uporabljati.

Saj pravim, poglej v ogledalo.

Ti si pa tudi bedak, če misliš, da si ob vsej naši zgodovini čistokrven Slovenec samo zato, ker se ne pišeš na -ić. Pa tudi slovenščina se piše z malo začetnico, toliko o tvojem poznavanju čistokrvnega slovenskega pravopisa.[/quote]

Gre se za spoštovanje do materinega jezika, zato je to dovoljeno. Tako kot napišeš Vi gospod, če želiš povdariti spoštovanje do tega gospoda. Glede bedaka pa ni vredno komentirati, le to naj povem, da poznam svoje korenine do 13. stoletja nazaj, saj je vse zapisano.

1. Pazi na veliko in malo začetnico.
2. Pazi na presledke pri ločilih.
3. in še najvažnejše, slovenščina ima rodilnik!

V le dveh stavkih toliko napak …[/quote]

Kako nakladaš, nobenih napak ni v mojem sestavku. Kje je narobe uporabljena velika ali mala začetnica, kje ni presldkov, kje ni rodilnika? Sicer pa to sploh ni tema, namerno uničuješ temo, da se oddaljimo od bistva.[/quote]

Torej si polpismen čistokrven Slovenec, ki je bolj malo odnesel od slovenščine v šoli, sicer bi jo znal pravilno uporabljati.

Ti si pa tudi bedak, če misliš, da si ob vsej naši zgodovini čistokrven Slovenec samo zato, ker se ne pišeš na -ić. Pa tudi slovenščina se piše z malo začetnico, toliko o tvojem poznavanju čistokrvnega slovenskega pravopisa.[/quote]

Gre se za spoštovanje do materinega jezika, zato je to dovoljeno. Tako kot napišeš Vi gospod, če želiš povdariti spoštovanje do tega gospoda. Glede bedaka pa ni vredno komentirati, le to naj povem, da poznam svoje korenine do 13. stoletja nazaj, saj je vse zapisano.[/quote]

– maternega jezika (ne materinega)
– Vi, gospod (VEJICA)
– poudariti, ne povdariti

Saj nima smisla, z bedaki se ne splača kregati. 🙂

Kako nakladaš, nobenih napak ni v mojem sestavku. Kje je narobe uporabljena velika ali mala začetnica, kje ni presldkov, kje ni rodilnika? Sicer pa to sploh ni tema, namerno uničuješ temo, da se oddaljimo od bistva.[/quote]

Govoriti slovensko (ne Slovensko).
Pred tropičjem je presledek.
in pa seveda: ČESA ne znam uporabljati (in ne KAJ ne znam uporabljati.

Saj pravim, poglej v ogledalo.[/quote]

Ker se gre za spoštovanje do materinega jezika in domovine je dovoljeno Slovensko in Slovenščina napisati z veliko začetnico. Kje pa ti vidiš kakšno tropičje, obišči raje okulista kod da tukaj pametuješ. KOGA ALI KAJ ne znam uporabljati. Pojdi nazaj v osnovno šolo potem pa pridi nazaj pametovati.

Ti si pa tudi bedak, če misliš, da si ob vsej naši zgodovini čistokrven Slovenec samo zato, ker se ne pišeš na -ić. Pa tudi slovenščina se piše z malo začetnico, toliko o tvojem poznavanju čistokrvnega slovenskega pravopisa.[/quote]

Gre se za spoštovanje do materinega jezika, zato je to dovoljeno. Tako kot napišeš Vi gospod, če želiš povdariti spoštovanje do tega gospoda. Glede bedaka pa ni vredno komentirati, le to naj povem, da poznam svoje korenine do 13. stoletja nazaj, saj je vse zapisano.[/quote]

Bodi spoštljiv še do svoje matere in nehaj s takimi nebulozami, prav gotovo se te sramuje.

Gre se za spoštovanje do materinega jezika, zato je to dovoljeno. Tako kot napišeš Vi gospod, če želiš povdariti spoštovanje do tega gospoda. Glede bedaka pa ni vredno komentirati, le to naj povem, da poznam svoje korenine do 13. stoletja nazaj, saj je vse zapisano.[/quote]

– maternega jezika (ne materinega)
[/quote]

Ahaha, pa res, tako je neveden, da uporablja kroatizem oz. srbizem. Čistokrven Slovenec 😀

🙂 A bejž. 🙂

naj te Perun kresne, Karantanija, ker sam se verjetno ne zavedaš zmot 😉

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Čistokrvnih Slovencev ni. Ves čas smo se mešali z drugimi narodi. V srednjem veku predvsem z Nemci, danes pa z južnimi narodi. Tudi jaz nisem čistokrvna, pa so moji starši in stari starši vsi živeli v Sloveniji. Toda nekoč prej je nekdo prišel iz Nemčije in se priženil v Slovenijo…

🙂 A bejž. :)[/quote]

Kar mrgoli napak…res 😉

Da se ne boste kregale po nepotrebnem 🙂

Tapravi Slovenci imamo očitno velik problem s toporišiĆevo slovnico ki je načrtno balkaniziranje slo jezika.

Neznanje, ki nam ga tako rade očitate, pa je posledica našega vrhunskega javnega šolskega sistema – Slavko Gaber & njegovi predhodniki so dosegli svoje.

Ko bodo spet enkrat povsod cerkvene privatne šole, vam zagotavljam, da nove generacije ne bodo imele težav s pravopisom :-))))))

Kako nakladaš, nobenih napak ni v mojem sestavku. Kje je narobe uporabljena velika ali mala začetnica, kje ni presldkov, kje ni rodilnika? Sicer pa to sploh ni tema, namerno uničuješ temo, da se oddaljimo od bistva.[/quote]

Torej si polpismen čistokrven Slovenec, ki je bolj malo odnesel od slovenščine v šoli, sicer bi jo znal pravilno uporabljati.[/quote]

ZMAGOVALNA!!!! Buahahahahahahaha!!!!!!

_____________________________________________________ Pa kaj, če me ljudje vlačijo po zobeh. Če bi o meni vedeli vse, bi me najbrž pojedli...

New Report

Close