Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ima barcaffe spremenjen okus?

ima barcaffe spremenjen okus?

barcaffe pijem že odkar pijem kavo – nikoli me niso prepričale druge znamke, ker sem bila tako navajena na barcaffe okus. Zdaj pa opažam, da so spremenili okus? Ne uspe mi več skuhati prave kave z isto džezvo, istimi mericami, vse ostalo isto, ampak kava pa ne pride več enaka kot vedno. Se še komu zdi, da so spremenili?

meni se je isto zgodilo danes zjutraj. kot da pijem neko x kavo. prav zagrenila je, pa tak čisto prazen okus. :S

Barcaffe je že pred parimi leti postal popolnoma zanič.

kaj pa pol piješ?
meni je bil do zdaj ok – zdaj pa že par dni ugotavljam, da to ni več le naključje. Že tolike let pijem enako kavo, da mi je že čista rutina kuhanje. Zdaj pa ni več močna, nek lešnikast okus se prikrade zraven bolj močen kot običajno in zagreni in/ali zakisa

tako da iščem novo znamko, če ima kdo nasvet? Ali se splača kupovati nemleto kavo (da so sigurno samo zrna) in jo mleti doma (ali v trgovini kjer imajo strojčke)?

Barkafe je postala predraga okus pa je ogaben.Mi kupimo kavo v Hoferju cenovno je ugodna za enkrat nama je okus všeč

Mi doma kupujemo samo še Loko ali pa Zlato kavo od Tuša. Zlata se mi zdi celo boljša od Loke.

Jaz že dolgo kupujem Illy.

Živi in pusti živeti

Katero pa vzameš? Imajo rdečo, zlato in črno pakiranje – te 100 gramske.

Katero pa vzameš? Imajo rdečo, zlato in črno pakiranje – te 100 gramske.[/quote]

zadnjič sem kupila črno pa ni dobra, ful je preveč žgana da je kr grenka že…. jaz kupujem hoferjevo zlato 100g in mi je za enkrat najboljša

Že nekaj časa kupujem Emonec kafe (običajno ga dobim v KP v industrijski trgovini), od poletja naprej pa imajo to kavo tudi v Hoferju.

Katero pa vzameš? Imajo rdečo, zlato in črno pakiranje – te 100 gramske.[/quote]

Jaz imam črno in mi je odlična. Zlata mi ni ok, rdeče pa še nisem probala

Probajte Barcaffe bio, za moj okus veliko boljša od tiste v roza “pakungi”. Po moje so vse sorte kave genetsko deformirane, ker še zdaleč niso takega okusa, kot so bile pred desetletjem, 15 leti, s kavo Illy vred.


Kje ??


Kje ??[/quote]

Videla sem jo v mercatorju, samo je dražja, kot ostale.

Pozdravljena jon in ostale.

Res je, kavo Illy najdete na policah naših večjih trgovin. Klasična mleta pakiranja 250g so na voljo tudi v nekaterih manjših trgovinah. Če je v vaši prodajalni ni, nam lahko pišete na [email protected], pa bomo preverili. Prijetno jutranjo kavico želimo.

Lep pozdrav,
Spletno uredništvo Mercator

New Report

Close