Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaposlitvena agencija Tagro

Zaposlitvena agencija Tagro

Živjo,

ima kdo kakšne izkušnje z zaposlitveno agencijo Tagro? So bolj novi na trgu, pa me zanima, če je kdo preko njih že našel/dobil zaposlitev oz. z njimi že sodeloval in kako je bil z njimi zadovoljen.

Hvala za info.

Naj povem, da sem ravno včeraj imel z njimi zelo slabo izkušnjo, kajti sigurno nekaj SKRIVAJO….
Bil sem izbran za določeno delo, ki pa sem ga še isti dan izgubil!!!!! Namreč, pogodbo o zaposlitvi in primer neke plačilne liste ter še določene obrazce so mi poslali kar preko emaila, v katerih pa ni bilo razvidno nič, kar je pomembnega! Ko sem kasneje vprašal,kolikšna pa je pravzaprav plača na tem delovnem mestu in, ko sem ugotovil, da je manjša od minimalne plače po zakonu( za 130 evrov), so se začele komplikacije in raznorazna nategovanja v glavo… Na pogodbi so bili napisani čisto drugi zneski, kot pa na neki izmišljeni plačilni listi, ki so mi jo podturali… Gospa mi ni znala niti povedat plačila za malco in potne stroške, kar me je zelo začudilo, ko pa vsaki dan dela za istega naročnika- čudno…
Problem je bil tudi v tem, da so iskali delavca za določeno delovno mesto na določeni lokaciji, kasneje pa se je izkazalo, da bi jaz moral hodit v službo na štiri različne lokacije, od katerih so nekatere oddaljene tudi do 1,5 ure stran od mene, kar je nesmoterno, kajti pred tem mi tega sploh niso omenili in ni bilo govora. Da o prevoženih kilometrih in porabi bencina sploh ne govorim, ker bi delal celo v minus!!!! V glavnem, je očitno narobe, da sem kot normalen človek z nekaj pameti vprašal o tem, kaj pravzaprav ponujajo. Očitno jim je šlo v nos, da sem skapiral njihove grde namere in so kasneje odstopili od sodelovanja, ker sem po moje preveč spraševal in se zavzemal za sebe…….

Agencija Tagro je res katastrofa. Deluje v prostorih Kompas Mts na Vojkovi v Ljubljani in tudi jaz sem z njimi imela negativno izkušnjo. Moram reči klopertko da si jih dobro razkrinkal, ker so res norci če mislijo, da smo na svetu taki neumneži, da ne bomo zaznali njihovih namenov natega. Tvoja zgodba se je pri meni ponovila, ker če jih vprašaš zakaj je to tko, ker pa zakonu to ni tko, se takoj umaknejo in ne znajo niti diplomatsko odgovoriti. Ta kao agencija je res polna nesposobnih kadrovnic/kov ki pojma nimajo, kaj je njihovo delo ali pa za njimi stoji kakšen stric iz ozadje, ki jim dirigera takšno neumno početje oni pa so neuravnovešene osebe, brez vrednot, ki se pustijo voditi. Jaz nočem biti del takega podjetja, tako, da hvala za mojo radovednostjo in šesti čut. Vsem vam pa svetujem da greste čim dlje stran od zaposlitve pri agenciji Tagro.

Tudi jaz imam izkušnjo s Tagrojem. Sem bila pri njih na razgovoru in na info dnevu v januarju. Za delo prodajalke v trgovini. Sicer se potem nisem odločila za zaposlitev pri njih, ker sem dobila drugo službo – pri majhnih otrocih mi je bil samo dopoldanski delavnik pač prednost. Ampak če ne bi imela te sreče, da sem dobila to službo, bi se pa odločila za zaposlitev pri njih. Meni so čisto ok predstavili vse kar sem rabila. Potni stroški in malica so itak odvisni od dni, ki jih delaš in od tega kje živiš, pa itak ti manj kot ti pripada po zakonu ne morejo dati. Plača pa tudi itak manjša kot minimalna ne more biti. Drugače maš pa itak zdaj povsod pogodbo za določen čas pa probaš, pa še zmeraj se lahko potem premisliš. Mogoče bi moral kdo, ki je tam zaposlen še kaj napisati, ker je pomembno tudi, kaj potem res dobiš, pa če redno izplačujejo plače pa če res dobiš malico in prevoz. Ker če je vse tko kot more biti, potem je bila meni služba všeč, vsi so zelo prijazni in če bom še kdaj morala (upam, da ne, ampak glede na čase….), se bom sigurno spet obrnila na njih.

S to firmo sem imela tudi jaz zeloooo slabe izkušnje. Katastrofa. V štartu govorijo kako so super in vse oh in sploh v enem tednu zaposlitve je pa takoj vidno na kakšen način poslujejo. Sram jih je lahko. Za delavca jim ni mar – si le ena izmed številk. Ljudi se znebijo iz danes na jutri. Sočasno non stop potekajo razgovori za nove in vsakega v roku enega dne zamenjajo. Za delavca se požvižgajo.

Ali ima kdo kakšne izkušnje z njimi tudi glede študentskega dela?

jaz sem tudi videla oglas na e študentu.
tudi tam je polno takih čudnih firm.

Ja tudi mene zanima za študentsko delo. Glede na tip dela ponujajo relativno visoko urno postavko.
Sem pogledala in jih med neplačniki ni.
Bomo videli…

sicer s to agencijo nimam izkušenj, je pa treba povedat, da če nekega delodajalca ni med neplačniki, še to ne pomeni, da je vse kot mora biti. Sama sem kot študentka imela problema z eno firmo s Ptuja, ki je delo ponujala preko ŠS Maribor. Ko so napotnico vrnili so jo sicer plačali v recimo mesecu dni, a problem je bil, da napotnice niso vrnili po 2-3 mesece. tako sem zadnjo plačo od podjetja, v katerem sem nehala delati julija, dobila oktobra. Malo se poskusite pozanimati pri študentih, ki tam že delajo.

Če imate s to agencijo res tako negativne izkušnje, je mogoče smotrno to prijaviti inšpekciji!

Ti najemajo delavce da so potem zaposleni v kompas shopih po Sloveniji.Verjemte mi to niso nesposobni pravniki
in nevem kaj še. Ti ljudje točno vedo kaj delajo, sebi polnijo žepe

Prav imate men so tud likvidiral, to je v bistvu podruznica kompas shopa,ena in ista stvar.Menjajo delavce kokr gate,ce mal prvec sprasujes al se s cim nestrinjas te prpopajo na shop pol pa spet na agencijo dokler se te koncno znebijo i nikome nista. Pa se vstrahujejo delavce s temi plani,da morajo poturit izdelke strankam hoces noces.Eden je placan da te gleda po kamerah kaj delas. Nevrjetn prtiskajo na zaposlene…preverjeno,bezite stran kokr gre. Po 3 mesecih so mi potural da sem zeton za kavo ukradel,ker sem ga pozabu kasirat.En zeton a se hecas? Groza. Najslabse delovne izkusnje v lifu

Sami lumpi. Podjetje je zaposlitvena agencija za Kompas shop, v sami mreži pa je prevzetih podjetij precej več (google). Kadrovnice so takšne kot v večini podjetij, moči željne povzpetnice, za katere je bolj pomembno to, da se jih ljudje bojijo, kot pa to da obstajajo tudi drugi načini motivacije kot strah saj bi to od njih zahtevalo vrline, ki jih ne premorejo. Važno jim je da so urejene, da se jim ljudje nasmihajo, v podjetju pa jih ne mara nihče. Odnosi v podjetju so slabi, delo neurejeno, obljube so velike, realnost pa je precej drugačna.

Vse napisano zgoraj je dejansko stanje agencije Tagro. Zelo od-priporočam oz. potrebno bi bilo sanirati in kaznovati takšne zaposlovalne agencije.

Sem bil na razgovoru, so me izbrali za poskusno delo in niso hoteli nic na papir temvec kar na roke izplacati za 1 dan poskusnega dela..
Katastrofa..
Sem jih zavrnil in na sreco dobil drugje delo..
Sem premisljeval ce bi jih prijavil, bi jih moral saj tako se jim dopusca nadaljno nezakonito ravnanje..

New Report

Close