Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hotel histrion

hotel histrion

mercator holiday ponuja po 37 eurvo hotel histrion (polpenzion)

mi bi šli v januarjua, pa me zanima ali je katera tam že bila, kakšna je hrana,
in kakšne so vodne površine, pravijo da lahko plavaš tudi v vodnem parku Laguna,
ne vem ali se to skupaj drži ali kako?
hvala

http://www.h-bernardin.si/si/bernardin/10/laguna-bernardin.html

stric gugl ve vse!

Histrion je v isti stavbi kot Laguna in seveda tam lahko plvaš. Ko sem bila zadnjič tam (3 leta) je bilo vse super, od hrane, sob, postrežbe…

nova
Uredništvo priporoča

Vse je lepo, sobe obnovljene, hrana dobra, bazen luškan.

Hej!

Pravkar smo bili tam. Vse je super urejeno. Zelo priporočam. Je bila kar gužva, malo težje si dobil ležalnik, voda v bazenih pa je imela 29 stopinj.

LP

Prišli prvič in zadnjič
Bazeni zrak mrzel ,voda v bazenih mrzla.
Soba hladna ,tv mali kot rač. Monitor
Skratka hotel si ne zasluži 4* in nas tam ne vidijo več.

Kaj pa bi ti imel za tako ceno v sobi? Kdo pa gleda tv na dopustu?
Voda v bazenu je morska in je ravno prav topla, če ti ni ok greš v jacuzzi al pa drugam v toplice.
Hrana je super. Soba hladna? Sori če si ne znaš termostata naštimat, lahko vsaj osebje vprašaš kako se ga nastavi, ampak bolj simpl kot je ne vem če sploh obstaja.
Za tako ceno je odličen hotel, če hočeš pa kaj več jih je pa v portorožu polno dražjih, tam ne dvomim da je lcd tv pa vse ti srce poželi, ampak je pa 100 eur na noč. Aja ne tisto je pa predrago?

Sem bil ravno dva tedna nazaj in moram rečt da je bilo super!
Bilo je čisto, hrana je bila fajn, bazen je bil fajn, osebje zelo prijazno in ustrežljivo, nobena svar tam ni v nekih hudih presežkih, ampak jst sem se zavedal kaj sem bookiral, hotel poznam in mi je všeč.
Prosim lepo avtor najdi za tako ceno tako storitev na obali. Lepo prosim!

Odlicen hotel. Priporocam!

New Report

Close