Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

pomoč pri motnjah hranjenja

Default avatar

timeforhelp...

Dovolj mi je, po več kot desetih letih sem si končno priznala, da imam z motnjami hranjenja tolikšen problem, da se sama z njem ne morem spopasti. Res ne. Kam se obrniti za pomoč? A me bodo sploh resno jemali?
Default avatar

sdfgh

timeforhelp... je napisal/a:
Dovolj mi je, po več kot desetih letih sem si končno priznala, da imam z motnjami hranjenja tolikšen problem, da se sama z njem ne morem spopasti. Res ne. Kam se obrniti za pomoč? A me bodo sploh resno jemali?
Jaz imam tudi motnjo hranjenja,pa mi nihče ne verjame in me zdravnik ne pošlje nikamor .Pa kaj hočem,najprej je treba razčistiti pri sebi potem pa na delo.Se da :)
Default avatar

Dedila

In kako ste to pogruntale?!
Default avatar

canonlms

Na forumu sociala, delo, pravo najdes mapo o motnjah hranjenja. Nujno preglej te teme.
Pa srecno
Default avatar

Tea76

Na psihiatrični kliniki v Ljubljani (je zraven očesne klinike) imajo enoto za motnje hranjenja. Potrebujete napotnico osebnega zdravnika, potrebno jih je poklicati, da vas dajo na čakalno listo. Čaka se približno tri mesece. Tam vas bodo jemali zelo resno. Pa veliko sreče vam želim.
Tukaj je še link kje jih najdete:
http://www.psih-klinika.si/strokovne-en ... hranjenja/

Lp,
Tea
Default avatar

jartjs

Kako vas nihče ne jemlje resno??? Avtorica, res pohvalno, da želiš glede tega nekaj ukreniti. Srečno!
Default avatar

timeforhelp...

Hvala...
Ma ne morem več tako naprej, res ne... Se prekleto zavedam, da ni normalno, kar počnem, s kakšnimi občutki se spopadam... In sem se poskusila sama postaviti na noge, si sama pomagati, pa ne gre. Ne morem. Stalno padem v nek začaran krog.