Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek izvršba na prež…

izvršba na prež…

a sploh lahko še kaj
sklep na izvršbo je dovoljen
kdaj bo ali je pravnomočen nimam pojma, nihče mi ni sporočil, če
se je dolžnik pritožil
in to traja že dve in pol leti
sem tud že klicala, pa nič ne izvem kaj delajo
ima pa dolžnik odvetnika jaz pa ne
pa še a to sploh kaj pomeni, če
je izvršba dovoljena za 3tisoče…naprej pa tišina
al raj vse skup pstim pa je …

Izvršba na kaj? Plačo, TRR, rubež nepremičnin? Vsekakor ne odnehat. Enkrat mu bo zmanjkalo sreče.

Kaj pa kazenska ovadba?

izvršba na plačo
ored leti sva že imela takole sranje, pa sproti ni plačeval, za nazaj pa je
in zdaj je že ene pol leta kar je za nazaj odplačal
in sem vložila spet izvršbo na plačo…če pred dvemi leti
pa nič….no, vsaj zdaj plačuje sproti, zdej pa za nazaj ne …
a misliš, naj ne odneham, kaj pa vem
a sodišče potem nima več nič s tem, ko enkrat da da se dovoli izvršba za 3jurje…kaj pa se pol dogaja…
če se ti da, tole moje čreve brat, pa kakšen nasvet dat, pa povedat kaj si sploh misliš o tem mojem primeru ti bom hvaležna

ker resno mislim vse skupi pustitooo ko bi vsaj hotu sina pridet pogledat, pa stike met, vse mu pustim, sam daj…pa ne

Jaz sem najprej hotela na izvržbo, toda, ker je očka blokiran na računu ( s.p.) se ne da nič…..lahko bi samo poslala rubežnika….pa še to plačam jaz; ali je doma ali ni….
Mi je minilo vse skupaj in sedaj že leto dni prejemam preživnino za otroka iz preživninskega sklada; res da, manj, kot je bilo določena sodniška preživnina, toda vsaj dobim vsak mesec. In s tem plačam otroku položnice za šolo ; oz, prehrano, varstvo…

že 5 let čakam , da izvržba postane pravomočna,. Vedno se izgovarja na 1000 in 1 način. Upajmo,da kdaj dočakam, čeprav mi je že grozil pred enim mesecem,da me bo fental, saj je tako bil med samimi morilci. Je mislil, da se ga bojim, pa se ga ne,

Šmentana, a ti pa celo pet let
a drugače pa si dobila, da se izvršba dovoli na plačo…
a veš, sem brala, da se da urgentno poslat na sodišče, da tvoj, moj primer hitreje rešijo
nekje na netu sem to zasledila
Men ljudje pravijo, da, če je že tok daleč, naj ne popustim, sej se niti ne potrudi da bi dečkota spoznal
zakaj, potlej nebi vsaj enkrat na mesec pomislil nanj, ko seže v denarnico…čeprav vem, da takrat pomisli name, kako bom imela spet novo frizuro

New Report

Close