Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sosedje imajo obiske

Sosedje imajo obiske

Joj me nervirajo že cel večer. Ful so glasni, se stalno nekaj krohotajo, primitivci. Razmišljam, da bi poklicala policijo, ker tole je že tu mač. Samo a pridejo zaradi tega, ker teli sosedje nimajo glih žurke, ne nabijajo muzike naglas pa to, se pa zelo glasno pogovarjajo in režijo. Po moje so že ful pijani. Ampak ne mislim tega še dolgo prenašat. A jim policija pove, kdo je klical?


ja,ja skrivaj se.Tako to delajo slovenci

pojdi na obisk, po kozarčku kratkega ti bo itak vse smešno.

nova
Uredništvo priporoča


Ja, pridejo. Žurerje opozorijo, da nekoga motijo. Načeloma ne povejo po imenu, kdo je klical. ‘Nekdo, ki živi pod vami/levo/desno…’ pa še ni ime.

Aja, če pa nimajo časa, ker so ravno na kakšni intervenciji, pridejo do dotičnih oseb naslednji dan (s predpostavko, da si jih ti prijavila). S položnico za plačilo kazni, mislim, da okrog 120 eur. Seveda se oni lahko pisno pritožijo na to kazen. In seveda jim pritožba uspe, ker policija nima dokaza o kršitvah. In ko izvejo, kdo jih je prijavil, postane življenje v bloku bolj pestro.

Nekoč se imela podobne probleme in sem tukaj svetovala. Po plazu gnojnice, da sem nerazumevajoča in podobnemu sranju, kot si ga dobila ti, sem izvedela par pametnih zadev. Kličeš na anonimno številko (vendar vedi, da se njim vseeno izpiše številka, samo predstavljati se ti ni potrebno – baje!) in povej, kaj se dogaja. Oni ne bodo šli tja in rekl, da jih je nekdo iz številke 01****** prijavil. Tole prenašanje pjanih sosedov je že mal preveč, če vprašaš mene. Če ti gre na jetra, potem pokliči. Vendar pa premisli – bodo sosedje posumil, kdo je klical al je več okoliških hiš/stanovanj? Da ne boš imela kasneje kakšnih problemov.

Srečno in sporoči, kako si uredila!

Seveda pridejo. Sam ponavadi tudi povejo, kdo je klical. Razen če kličeš anonimno številko 0801200. Če kličeš 113 pa te bodo verjetno kar lepo zašpecali.

Moj nasvet je, da se preseliš. Nekam, kjer boš imela mir. Če si v bloku, moraš računat na to, da je kdaj kje kakšna žurka ali pa da dobijo sosedje obiske.


ja,ja skrivaj se.Tako to delajo slovenci[/quote]

Če ti kaj ne paše pri Slovencih se vrni tja odkoder si prišel/prišla. Tukaj vam nudimo gostoljubje potem pa še pljuvate po nas. Golazen.

Ne pijem alkohola in ne družim se s primitivci.

Nekoč se imela podobne probleme in sem tukaj svetovala. Po plazu gnojnice, da sem nerazumevajoča in podobnemu sranju, kot si ga dobila ti, sem izvedela par pametnih zadev. Kličeš na anonimno številko (vendar vedi, da se njim vseeno izpiše številka, samo predstavljati se ti ni potrebno – baje!) in povej, kaj se dogaja. Oni ne bodo šli tja in rekl, da jih je nekdo iz številke 01****** prijavil. Tole prenašanje pjanih sosedov je že mal preveč, če vprašaš mene. Če ti gre na jetra, potem pokliči. Vendar pa premisli – bodo sosedje posumil, kdo je klical al je več okoliških hiš/stanovanj? Da ne boš imela kasneje kakšnih problemov.

Srečno in sporoči, kako si uredila![/quote]

Ja, saj. Se vidi na kakšenm nivoju je večina obiskovalcev na tem forumu, bi se prav dobro ujeli z mojimi sosedi. Pa tako sem izbirala, kje bom kupila stanovanje, ampak očitno ne moreš biti nikoli dovolj previden in nikoli ne moreš predvideti, da si lahko tudi nevzgojena drhal privošči stanovanje višjega ranga.

In zakaj bi se morala jaz seliti zaradi golazni? Kdor ogroža okolico in se ne prilagaja naj se odseli ne pa tisti, ki ne dela nobenih problemov.

-naj jakost znižajo-do zdaj je pri enih to uspelo. smo imeli pa spodnje , ki so ob dveh ali treh ponoči nabijali muzko na full. policaji so prišli( ko je mož zvonil pri njih .itak niso odprli) in uredili zadevo-večkrat je bila enaka situacija, noro sem mislils, da spim na 2000W boksih. tudi, če bi jim povedali, da smo mi!!!

Ne pijem alkohola in ne družim se s primitivci.[/quote]

Saj, zato ker nič ne piješ pa si tako zategnjena:)))))

In zakaj bi se morala jaz seliti zaradi golazni? Kdor ogroža okolico in se ne prilagaja naj se odseli ne pa tisti, ki ne dela nobenih problemov.[/quote]

Mislim, da ti nisi prilagojena na življenje v bloku.
In ker se ti dobivaš s prijatelji na pijači v kavarni, bi se morali drugi tudi? Če so pa zate taka golazen, pa potrkaj na vrata in jim to povej, če si upaš.

Pa da nisi ti ona inšpektorca ? ;D V bloku je to normalno in mislim, da je med vikedom tudi dovoljeno glasneje do polnoči, med tem, ko je med tednom do 22 ure. Mogoče bi si, ko si rihtala stanovanje, morala tudi dodatno zvočno izolirat, pa te ne bi več motlo 😉 Golazni baje. Ti pa si vzgojena, ja.

tisti, ki se ne znajo obnašati in motijo ljudi okoli sebe so navadni primitivci, ki si zaslužijo par krepkih vzgojnih. sem imel primer, takega soseda….pozvonil in rekel….če pač ne bo mira bom jaz naredil hausball…….in tle sploh ni debate. Vedno bi v takem primeru, če se meni osebno ne bi dalo koga tam oklufotat, poklical policijo. Tudi sam sem žurer, rad žuram, rad spijem s prijatelji…..vendar NIKOLI na škodo drugih….torej, da so primorani poslušati moje pijanske izpade.
In če so pri meni ljudje ( gostje ), ki tega ne razumejo….torej ton pogovora, je žurke per takoj konec ( game over ) – jih enostavno fliknem ven.. Ker sem toleranten do drugih, do drugačnih, do sosedov…..ne glede ali v naselju, stanovanju, hotelu, kempu, restavraciji……..

Pojdi do njih in jim pozvoni. Prvi ki pride ven, mu daj na gobec.

Ti kar pokliči, pa izpadi smešna. Ne bodo pa nikomur povedali, če si bila til Na čelo si nabij, da te človek ne sme niti na glas pozdraviti, kaj šele, da bi se zasmejal.

Ej, če ni za policijo, je zihr za cds po mon.

Obervezno prijavi.

Nekoč se imela podobne probleme in sem tukaj svetovala. Po plazu gnojnice, da sem nerazumevajoča in podobnemu sranju, kot si ga dobila ti, sem izvedela par pametnih zadev. Kličeš na anonimno številko (vendar vedi, da se njim vseeno izpiše številka, samo predstavljati se ti ni potrebno – baje!) in povej, kaj se dogaja. Oni ne bodo šli tja in rekl, da jih je nekdo iz številke 01****** prijavil. Tole prenašanje pjanih sosedov je že mal preveč, če vprašaš mene. Če ti gre na jetra, potem pokliči. Vendar pa premisli – bodo sosedje posumil, kdo je klical al je več okoliških hiš/stanovanj? Da ne boš imela kasneje kakšnih problemov.

Srečno in sporoči, kako si uredila![/quote]

A če si ti pijana, potem so vsi pijani? Dajte tudi to malo kalkulirati, če se ne smeš niti smejati več, da ne bi imel policije na vratu.

Nisem je imela, samo, ko jo bom zaradi avš, bom poslala koga tudi na psihiatrijo. In policija nič ne pove, iz kje je bilo klicano, samo, da so pritožbe, če se mone niste izobrazile do konca.

Kam se da vas nekatere napsihirane mone prijaviti, ker nadlegujete policijo ali cds v prvo kot vas je brati? Tudi MON, če ni izjema in je prav pri roki. Marsikaj bi bilo za prijaviti, če smo že tako domači, kot ste nekateri na pamet. Kakšne veselice bi bile, če bi se tega lotili …

In zakaj bi se morala jaz seliti zaradi golazni? Kdor ogroža okolico in se ne prilagaja naj se odseli ne pa tisti, ki ne dela nobenih problemov.[/quote]

Če smo imeli problem vsak dan do 4 zjutraj, je prišla policija. Zaradi takšnih stvari, pa čeprav sem bila bolna, niso prišli, ekstra. V roke se vzami. In če policija pride, mora imeti tudi trden dokaz v roki. In če ga nima, boš dužna i kriva, da si nekaj prijavila, kar ni resnično in je samo v tvoji glavi.

In če praviš, da ne delaš nobenih problemov – glej, koliko problemov ustvarjaš. Če je mene motilo vsak dan do 4 zjutraj, sem rešila, ti pa ne veš, ali bi povedala, ali bi se samo polulana v sekret.

Anonimne prijave ne smejo povedati. Če kdo misli drugače. Logično pa je, da imajo vaše podatke, saj zato se ji reče policija. Da da tudi kazenski pregon, če se zlažeš.

Če me vprašaš, koga imam raje za prijatelja, policaja. Ker ti sama ne veš, kako in kaj. In vedi, cel svet se bo prilagajal tebi, kamor boš prišla. Pa nič mignila, da bi k temu pripomogla. Si huje kot otrok. Žal.


ja,ja skrivaj se.Tako to delajo slovenci[/quote]

Če ti kaj ne paše pri Slovencih se vrni tja odkoder si prišel/prišla. Tukaj vam nudimo gostoljubje potem pa še pljuvate po nas. Golazen.[/quote]

Če si pa ti tista, ki je jokala o najprej novem letu, vikendih in nato celo dnevih, pa res ne vem, kdo te bo prenašal. Mene, ko se kdo dotakne, sem ubitačna, kar se tiče mrtvih, zato nikogar ne pustim blizu. Niti ne želim. Da eno takšno srečam kot si ti, dobiš le šamar v prijazni obliki besed, kjer se še dolgo ne bi upala blebetati, sploh z žaljivkami.

Ne bi se te spomnila, če ne bi postala tako žaljiva z zaključki. In ne bi tako retardirano odgovarjala vsakemu, ki ti želi dobro. In retardirano odreagiraš, v vsakem primeru. Ker meniš, da je zabavno. Res, da so ljudje tu gor, ki ne morejo spregledati, ampak, misliš, da je to namen vsem, ker bi se rada igrala ali igral po svoje?

Vikend je blizu, novo leto pa tudi, pri čemer se slednje piše z malo. Ker je res hec eno, da trobiš konstantno to, kar trobiš v podobnosti, naj ti pomagajo, saj so strokovnjaki tudi na mon.

Razumela bi izpad imenovanega črnograditelja, ni Jaklič (javne objave), ne tebe, ki si želiš le enega fukača, ki te bo grel.

Če ti ni jasno, tudi tebe se da izslediti. Zato prenehaj, predno potrdimo navedbe, Če misliš res težit do onemoglosti. Če res misli, da tvoje razsežnosti segajo v enormno razsežnost brez konca.

Če te izpostavimo ali imensko izpostavimo, ne boš huda če si takšne kriterije imenovanja privoščite?

Lahko vas pa posebej obravnavamo zaradi ražalitve, ki ste jih podala v svojih sporočilih na Medovernet, do sedaj.

Sosedje se 1x malo glasneje pogovarjajo in smejijo, in to te je do te mere razjezilo, da si pripravljena klicati policijo? Mar misliš, da ima policija čas, da se ukvarja s smejočimi sosedi, ki nimajo ne žurke, niti puščajo glasbo, se samo SMEJIJO?

Tvoje žaljenje, v smislu golazni, primitivcev, pa res ni na mestu. Ljudje se le SMEJIJO in očitno so se malo sprostili in uživajo, je mar to greh?

Dej se raje smej še ti….. dej si slušalke na ušesa, pusti si svojo priljubljeno glasbo, film, preberi kakšno revijo, knjigo in pomiri se….

Na monu so pa res očitno sami pijanci in žurerji, ki jim je FULLL FAJN, če jim sosedje skačejo po glavi, pijančujejo, se derejo in glasno krohotajo do poznih nočnih ur. AMPAK, če živiš v stanovanjskem bloku, obstajajo tudi določena pravila, ki so DRUGAČNA od tistih v gostilni!!! Mimogrede, kako pa lahko vaši sončki spijo v takšnih kombajnih, kjer je vakemu dovoljeno vse???

Avtorica, s teboj pa sočustvujem, upam, da so kmalu zaključili z razgrajanjem. In ja naslednjič pokliči anonimno številko policije in prijavi, drugače ne bo nikoli miru, saj se določena golazen ne zaveda, da vsem sosedom ni tako fajn poslušat njihovo rezgetanje in da se cel svet pa ne vrti okoli njih.

Ne pijem alkohola in ne družim se s primitivci.[/quote]
A zato si sama in te sosedovi obiski motijo , ja je problem če si ljudomrznež in te nihče ne mara .

New Report

Close