Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje kupiti dovolj dolge pajkice, ozke kavbojke…

kje kupiti dovolj dolge pajkice, ozke kavbojke…

Živijo!

Kje visoke ženske kupujete pajkice ali skinny jeans, ki so dovolj dolge? Dovolj imam že teh prekratkih hlač vedno.

Pa na kakšne balerinke še gre, imaš pač 7/8 look, a sedaj, na gležnjarje, je pa dolžina full pomembna, a ne???

Bila sem že v Zari, kjer se je vedno nekaj našlo, letos pa same kratke hlace 🙁

Salsa kavbojke so zelo dolge in imajo večino modelov oprijetih.

dolgonogica, jaz imam 170cm in noge že od nekdaj daljše od trupa. Meni so full dobre hlače v tisti trgovini Tallywayl mislim da sem prav napisala, ravno zadnjič sem kupila ene temno rdeče iz takega mehkega materiala in so full dolge skinny jeans hlače samo da niso iz pravega jeansa. Imajo res veliko izbire in dolge hlačnice no meni so vedno prav. Pa še full poceni hlače imajo tam od 22-35 € se gibljejo cene za vse hlače.

nova
Uredništvo priporoča

V Calzedonii je kar nekaj pajkic, ki so videt kot hlace. Mislim, da imajo tudi v videzu jeansa, pa ne samo modrega.

Kje jih prodajajo?

Tudi v Stradivariusu imajo kr pestro izbiro res oprijetih elestičnih kavbojk. Cene pa smešne, jaz jih imam kar nekaj različnih parov….pa tudi kr kvalitetne so…

Hvala za odgovore. Grem danes v shopping 🙂

Tally wejll, Stradivarius, Calzedonia in pa tale Salsa, ko ugotovimo, kje jih prodajajo…

A v Calzedonii lahko probaš?

Dolžina… 170 cm pa res ni nobena višina. Potrebujem dolžino za dolge noge pri višini 185 cm

Sicer ne vem kakšna kvaliteta ni, ampak jaz (pa imam zares doolge noge, insem tudi velika 181 cm) najdem dovolj dolge,c elo predolge edino v Two way

Ja vem, da nisem sedaj super visoka pri 170cm, samo imam vseeno daljše noge od trupa, in imam v določenih štacunah problem najti daljše hlačnice, ker imam rada da se uspodi hlačnice še malo materiala nabere da ni strogo do konca noge.. No v glavnem probaj Tally wejll trgovino, tam ko kupim hlače se mi vedno še uspodi naberejo sploh pri določenih modelih. Tako da se mi zdi da imajo tam daljše hlačnice.

Si pa visoka ja pri 185cm, ja pojdi pogledati, kakšen model se bo zih našel tudi za noge pri 185cm.

Kje jih prodajajo?[/quote]

Salsa jeans

V Emporimu v Ljubljani – so na isti strani kot je Dorothy Perkins, samo malo višje proti Top shop (če niso vmes spremenili razporeda trgovin), v galeriji Emporium so pa spodaj, desno.
So pa malo dražje, ampak punce po raznih modnih forumih jih pohvalijo, jaz jih imam pa tudi že skoraj dve leti pa niso nič spremenile oblike, jeans je pa še vedno tako temen kot je bil. Če boš pa kavbojke našla v Tally weil, potem te bo cenovno prišlo precej bolj ugodno – samo kot opomba, ker si dobila različne predloge danes 🙂

V podhodu železniške postaje v Lj. je en butik, kjer imajo, kar iščeš 😉

New Report

Close