Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

spletna trgovina za babe - kozmetika

Default avatar

Ni-kica

Na Facebooku sem videla reklamo za novo spletno trgovino s kozmetiko - so same znane blagovne znamke in se mi zdi vredna objave tukaj na MONu. http://click2chic.si/ Delili bodo tudi neke kupončke za popust, ki jih bodo nastavili po kioskih, poštav, avtobusih. spletna trgovina za babe - kozmetika
Default avatar

reklama ne škodi

Ni najbolj poceni, ampak malo za konkurenco v Sloveniji pa ne škodi. Jaz kupujem na takih straneh v tujini, je večja izbira, nižje cene, tudi brez poštnine, pride pa tudi v parih dneh.
Default avatar

Tanja79

reklama ne škodi je napisal/a:
Ni najbolj poceni, ampak malo za konkurenco v Sloveniji pa ne škodi. Jaz kupujem na takih straneh v tujini, je večja izbira, nižje cene, tudi brez poštnine, pride pa tudi v parih dneh.
A tudi parfume kupuješ v tujini? Bi mogoče zaupala kakšen link?

Hvala, lp
Default avatar

ena neboleča

Eh, brezveze. Slaba izbira, izdelki isti, kot jih dobiš po štacunah, samo da moraš tukaj še poštnino plačat.
Ostajam pri nakupih v tujini.
Default avatar

Ni-kica

Možnost izbire imaš, to je važno. Jaz kupujem v tujini kakšno strokovno literaturo, oblek in kozmetike pa res ne.
Default avatar

ena neboleča

Jaz pa skoraj vse, ker je veliko ceneje kot pri nas.
Default avatar

linklinklnik

Link prosim?
Default avatar

raje res originale

ena neboleča je napisal/a:
Eh, brezveze. Slaba izbira, izdelki isti, kot jih dobiš po štacunah, samo da moraš tukaj še poštnino plačat.
Ostajam pri nakupih v tujini.
Se strinjam - veliko stvari dobiš v Mullerju tudi ceneje. Tudi dekorativnokozmetiko, barve in šampone za lase tudi naprimer. Subrina znamka šamponov in barv za lase je dosti cenejša v industrijski prodajalni na Tržaški v Ljubljani, pa A kvalitete, nič poškodb embalaže.

Parfumi so pa še vedno najceneje v prostocarinskih prodajalnah po letališčih izven EU. Ko grem nekajkrat letno, se založim in kupljeno je zagotovo originalno, ke imajo že nekateri parfumi tudi nalepko "proof of origin", niso ponaredki made in China - tega je tudi med parfumi že veliko.
Ker kupujem ponavadi eau de parfum in ne eau de toalete, se cene razlikujejo tudi nekje do 15, 20 eur za 100 ml embalažo v primerjavi z našimi in evropskimi spletnimi trgovinami in ponudbami v trgovinah. Npr. znamke, kot so Narciso Rodriges, Valentino, La Perla, Chanell, Versace, ipd.

Avtorica prikrito oglaševanje je tole - ste kaj plačali upraviteljem foruma za to?
Default avatar

zgled po tujih ponudnikih

Ni-kica je napisal/a:
Možnost izbire imaš, to je važno. Jaz kupujem v tujini kakšno strokovno literaturo, oblek in kozmetike pa res ne.
Ravno kozmetika in oblačila, obutev so v tujini dosti ceneje, kot pri nas, ker pri nas trgovci lahko prosto navijete marže, kolikor se vam zazdi glede na lastne potrebe, Ne hvala!

Grem raje v Italijo, Nemčijo, Kanado, Anglijo, predvsem Ameriko in nakupim tam, kar mi ustreza za svoje potrebe. Ali pa naročam preko spletnih ponudnikov iz istih držav, tudi če je poštnina, je še vedno dosti ceneje, kot pri nas. Ker v tujini so tudi tako fleksibilni in skrbni za svoje kupce v borbi s konkurenco, da npr. za vsak nakup nad določenim zneskom ( npr, 30-50 eur, usd, ipd) zastonj pošljejo naročeno - tudi v EU. Potem tudi pošiljajo akcijske ponudbe, pa promocijske kode za nakup preko spleta s katero pridobiš še dodaten popust npr. 3, 5, 10 % na celoten nakup - v tujini to znajo, brez skrbi. Temu se reče lojalnost do kupca. In kupec se z veseljem vrne nakupovat tam, kjer so ugodnosti in realne cene. Se boste morali slovenski ponudniki še marsikaj naučit - kar zgledujte se, če boste želeli ustvarjati želeni dobiček ;)
Default avatar

zdenkaZ

Tudi ta ponudnik bo ponujal popuste kot navajaš za tuje ponudnike, piše na spletni strani. Je katera že opazila te popuste?
Jaz ne kupujem iz tujine preko interneta, ne znam toliko angleško. Pa tudi ne pokupim toliko, da ta izdatek bil tako visok. Saj ne bom nič nesla na drugi svet.
Default avatar

firbčna

zgled po tujih ponudnikih je napisal/a:
Grem raje v Italijo, Nemčijo, Kanado, Anglijo, predvsem Ameriko in nakupim tam, kar mi ustreza za svoje potrebe.
Če smem vprašati, kako si to lahko privoščiš? Ali imaš kakšne težave na carini?