Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bioresonanca alergije

bioresonanca alergije

zanimajo me vaše izkušnje pri zdravljenju alergij

Pozitivne. Odpravljenih veliko alergij, drži še po 8 letih.

http://5.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/10/felix-jump-640-watermark-640.gif

Izrazito negativne. Kljub temu, da ima po uradnih krvnih in kožnih testih otrok alergijo na številna živila, kljub temu, da je imel anafilaktično reakcijo in kup drugih reakcij na veliko drugih alregenov, je bioresonanca zaznala samo alergijo na ječmen, sodo bikarbono, vrtnice (?!) in kupček aditivov. Tako je bilo pri dveh t. i. terapevtih, v Rogaški in v Ljubljani.

Kar se mene tiče so to bleferji, ki mahajo z bajalicami in zaračunavajo oderuške zneske ljudem, ki so v stiski.

zelo pomagalo..prav tako so mi zrihtali ščitnico

Bioresonanca ne deluje na sistem mahanja z bajalicami, kar bi lahko vedela, če si bila pri dveh.
In zanimivo, da ti je pri obeh, ki sta bila drug od drugega neodvisna, pokazalo enako.

http://5.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/10/felix-jump-640-watermark-640.gif

Čisto vseeno je, kako imenuješ tisti predmet, s katerim t. i. terapevt maha. Kako pa ti temu praviš? Testa pa nista pokazala enako, pri prvem testiranju je bila zaznana alergija na mleko in nič drugega, pri drugem pa na zgoraj naštene alergene: ječmen, vrtnice, sodo bikarbono, kupček E-jev. Bistvo je, da ni bila zaznana npr. alergija na pšenico, kjer ima IgE čez 200 in dobi dihalno stisko, že če je v prostoru, kjer se kuhajo makaroni ali peče karkoli pšeničnega, če pride koža v stik z moko, v manj kot minuti dobi koprivnico, o anafilaksiji niti ne bi…, ni bila zaznana alergija na še cel kup drugih alergenov, ne pri enem “terapevtu” ne pri drugem.

Dve izkušnji iz druge roke:
– sodelavka pravi, da ji bioresonanca pomaga pri senenem nahodu, ona obiske ponavlja vsako leto.
– nečakinja je zatrdila, da je bioresonanca pomagala njenemu sinu pri alergiji na neznano stvar oz. več stvari (zdravniške preiskave niso dokazale alergije na kaj posebnega, le otrok je bil kar naprej pikast in spraskan). Po eni kuri (več obiskov) srbečega izpuščaja ni več.

Razlika je, za kake alergije gre in KDO opravlja bioresonanco. Vedet morte, da si lahko čisto vsaj Mujo s ceste kupi aparat, če le ima denar zanj in začne z njim služit. Ni treba nobenega posebnega znanja, lupi se pa dobro! Nekateri ljudje nimajo nobenih zadržkov in tudi na stiski ljudi hudo služijo. Taki vedno rečejo, da “ni problema, vi samo pridte, vse bomo porihtali”. Ko rečeš “lejte, konkretno to pa to” ti odjodlajo nazaj “ma ni problema, jaz se na to sicer ne zastopim, ampak mi vse porihtamo, samo pridte!” No, jaz se od takih poslovim za vedno.

So pa ljudje, ki točno vedo, da tudi bioresonanca ni vsemogočna, zavedajo se celo, da lahko naredijo celo sranje z njo. Jaz imam enako kot ena zgoraj otroka s 3 anafilaksami, s preko 3.000 IgE in ko je bilo najhuje, sem v obupu iskala miljon in eno alternativo. Naletela sem na kup takih, ki vse znajo in zmorejo in na 4 z uradno medicinsko izobrazbo, z diplomo s faksa, ki so vrnili licenco in se ukvarjajo z alternativo (bioresonanca, homeopatija, bioenergija itd) . Vsi 4 so mi v dolgem in poglobljenem pogovoru razložili, da čudežev ne delajo in da pri takih alergijah ne morejo jamčiti, kaj se bo po terapiji zgodilo. Lahko omilijo eno alergijo in poslabšajo drugo, lahko se imunski sistem celo sesuje, kolikor š eni sesut,lahko pa tudi, da se bo stanje bistveno izboljšalo – ne vedo. Lahko tvegajo, če sem pripravljena tvegati sama. Ga. Petra iz KR mi je celo ponudila brezplačne terapije, a je poudarila, da se lahko stanje tudi še poslabša, da ne more napovedati. Nisem se odločila za poskuse, se je pa ena moja znanka, isto v Rogaški, zmetala je okoli 1000 €, na koncu pa je tamala dejansko končala na PK na infuziji in nazogastrični sondi :(((

Jaz verjamem, da lahko pri nekih rahlih in posameznih alergijah pomagajo. Nekih resnih in hudih alergij pa jaz osebno ne bi dajala “na probo”. Najboljši način je pač izogibanje alergenom, če se da. Pri nas pač živimo z dieto in veliko čiščenja, ni druge.

Pa veš zakaj so ti tako razložili? Zato, ker si jim ti že takoj na začetku do potankosti povedala, katere alergije ima tvoj otrok, kakšni so rezultati uradno-medicinskih testov, kakšne so bile dotedanje reakcije itd. – in jim je bilo takoj kristalno jasno (verjetno ne samo zaradi resnosti alergije, ampak tudi tvojega karakternega nastopa), da pri tebi nimajo niti najmanjše šanse za blefiranje, ker je alergija prehuda, da bi lahko mutibarili, pa tudi zato, ker se preveč spoznaš na tematiko. Zato so uporabili izhod v sili: najprej o nezmožnosti čudežev, potem pa so te še malo prestrašili z možnim poslabšanjem.

Predstavljaj si takole: ko ti prideš na teste na Pediatrijo, tam ena x sestra vzame otroku kri, to kri nato pošljejo na Mikrobiološki inštitut, kjer en x laborant, ki tvojega otroka ni nikoli videl, izvede teste in sestavi izvid krvnih testov. Zagotovljena je popolna objektivnost testov, možnosti goljufanja ni. Testi so katastrofalni, pokažejo izredno hudo alergijo na številne alergene. Zdaj pa recimo s tem istim otrokom prideš k bioresonančnemu terapevtu in temu terapevtu o teh testih ne poveš ničesar, na vprašanje, zakaj ste prišli, odgovoriš samo na splošno, da zaradi alergij in testiranja na alergije, pri tem se obnašaš prijazno in nesumničavo, ne poveš pa vseeno nobenih objektivnih podatkov (zanimivo, da je Nigelhellova tik pred testiranjem, ko iz nas ni izvlekla nič konkretnega, prosila, če jih lahko povemo vsaj celokupni IgE), pa recimo da ima pacient dober dan in nobenega vidnega dermatitisa na koži, nobene koprivnice, tudi sicer je mali pacientek svoji starosti primerno razvit, živahen, zdravo rdečeličen… No, potem bi se pri tem bioterapevtu vendarle zgodil čudež: testiranje bi kar naenkrat pokazalo, da otrok nima omembe vrednih alergij. Je to čudežna ozdravitev?

Ja, pri rahlih alergijah lahko blefirajo in upajo, da bodo med dolgotrajnim in finančno-transakcijsko bogatem zdravljenjem alergije že izzvenele.

Tudi moja izkušnja je izrazito negativna in šarlatanska. Ugotovili cel kup alergij, ki jih nimam, niso pa našli tiste, ki jo imam (pa takrat še nisem vedela). Plačevala pa 50 evrov na terapijo, dokler se nisem lopnila po glavi, kakšen butelj sem.
Na trdim, da so vsi bioenergetiki šarlatani, jih je pa definitivno večina. In vprašanje, v koliko primerih pomaga sama terapija, v kolikih pa dieta, ki ti jo predpišejo. Brez vseh alergenov, seveda.

Moji takrat 2-letni hčeri je bioresonanca 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pomagala. Šarlatani gor ali dol, ko smo začeli po njihovem nasvetu najprej z dieto in čez 14 dni s terapijami, je bil to čisto drugačen otrok. Po 11 terapijah je bilo zdravljenja konec. Rezultat zdrav otrok (prej astma, izpuščaji okrog ust, nonstop dihalne stiske, nonstop hospitalizirani…).

Zdravniki v 8. mesecih niso dali NIČ od sebe. Dobili diagnozo neizrazite alergije, sum na astmo in te odpravijo s kupom receptov za pumpice ozir. kortikosteroide, pa raznorazke praške in kontrola na 3 mesece v ambulanti.

vse pride s časom.Počakaj 😉

A da bi sama poštudirala, kaj otroku škodi in počasi izločala alergene, pa ne? Ker točno to naredijo na bioresonanci. Tisto, kar bi lahko že vsaka pametna mama. Mi smo vse alergije (jih hvalabogu ni veliko) odkrili sami in ker se alergenov izogibamo, so vse sčasoma izzvenele.

New Report

Close