Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kakšni čevlji so moderni

Default avatar

Nesojena čevljarka

Dajte mi prosim povedat kakšni čevlji so sploh moderni ? Hodim po trgovinah in vidim toliko različnih modelov, da sem čisto zmedena. Rada bi nekaj uporabnega, ne športnega, z ne previsoko peto, lahko tudi nizko in ne kakšne šare za 10€.
Default avatar

škorenjček mali

Škornji, škornji in še enkrat škornji haha več ali manj, ali pa gležnarji ali pa Ugg škornji in pa imitacije Ugg-sev ker Ugg so full dragi originalni. Pa taki škornji ali gležarji se običajno nosijo na skinny jeans da so v celoti vidni. Jaz imam sedaj eno imitacijo Ugg škornjev pa ene gležnarje brez pete in pa ene gležnarje s petko, ki sem jih kupila v H&M, tukaj imaš garderobo od H&M pa si lahko pogledaš pod Shoes kakšne čevlje imajo kaj na izbiro in jih lahko natakneš na model, evo linkec:

http://www.hm.com/ie/dressingroom/LADIES#Nr=4294959300
Default avatar

Nesojena čevljarka

Hvala za odgovor a mižal ne pomaga kaj dosti. Sprašujem po čevljih (škornjev ne maram) in po višji kvaliteti kot je HM.
Default avatar

škorenjček mali

Ja, se mi je zdelo da iščeš nekaj bolj kvalitetnega. Sama rada kupujem dosti ampak ceneje ker se moda nenehno menja in rada vsako sezono kaj drugega vzamem. Potem zate kak Daichman in Humanic in h&m odpadejo...

Ne vem mogoče kaka Bata, Mass tam poglej, ali pa Peko mogoče tudi, v teh firmah imajo malo bolj kvalitetno robo se mi zdi, ali pa mogoče poglej tudi v kakih športnih trgovinah če imajo kaj bolj elegantnega pa kvalitetnega. Čeprav za Mass pravijo da se je full poslabšal. Če iščeš iz usnja je vedno malo dražje, ali pa nek zimski čevelj če boš veliko hodila v njemu potem res bolje da kaj bolj dražjega vzameš. V Ugg trgovini v Lj nimajo samo škornjev imajo tudi ostale stvari in to je drugače zelo kvalitetna znamka in draga na žalost tudi tukaj je link od njih če te zanima:

http://www.ugg.si/
Default avatar

hvališ se

Nesojena čevljarka je napisal/a:
Hvala za odgovor a mižal ne pomaga kaj dosti. Sprašujem po čevljih (škornjev ne maram) in po višji kvaliteti kot je HM.
Saj ni treba kupiti v HM, na ogled si dobila le modele, ki so moderni.
Sicer pa se samo hvališ, da imaš dosti denarja in da ti je "pod častjo" da bi kupovala v HM...

Kupi tisto kar boš lahko in rada nosila, ... to bo najbolj moderno
Default avatar

Nesojena čevljarka

hvališ se je napisal/a:
Nesojena čevljarka je napisal/a:
Saj ni treba kupiti v HM, na ogled si dobila le modele, ki so moderni.
Sicer pa se samo hvališ, da imaš dosti denarja in da ti je "pod častjo" da bi kupovala v HM...

Kupi tisto kar boš lahko in rada nosila, ... to bo najbolj moderno
V HM kupuje moja najstnica, moja "nekoliko" starejša stopala ne prenesejo trde in nekvalitetne obutve. Žulijo me že, ko jih pogledam. s tem svojim "pod častjo" si močno mimo udarila. Nimam toliko denarja, da bi si lahko privoščila slab nakup, pa čeprav poceni.
Default avatar

čeveljček mali

Ja kot je že v zadnjem postu omenila:), sem dodala linke sploh link od h&m zato ker si vprašala kakšni čevlji so sedaj v tem jesensko/zimskem času moderni tako da si lahko približno videla. Sicer tudi sama opažam da ženske tam od 20-35 leta večinoma nosijo take modele razne škornje in gležnarje s peto, celo peto, brez pete....
Default avatar

Fashionista.si

Ekola, moderni so gležnarji, vojaški škornji - ala boots, zadeve z odebeljenim podplatom in7ali polno peto. Jahalni škornji, pri salonarjih pa recimo zopet špičaki, ampak ne ceneni in kičasti in kavbojski, ampak zelo elegantni.

Poglej po temle linku: http://www.asos.com/Women/Shoes/Cat/pge ... 72&via=lhn

Kar je tam, je zagotovo moderno.

Velja pa tako, kot je napisala ena zgoraj. Kakovost in ponudbo čekiraj in izbiraj sama, mi ti le pokažemo, kaj se nosi.

LP,
Lenka
http://www.Fashionista.si
Kaj naj oblečem?
Default avatar

čevljarka

Ampak zakaj te zanima kakšni čevlji so moderni?

Zakaj si ne kupiš čevljev, ki so TEBI VŠEČ in so TEBI UDOBNI??