Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cveto pralni stroj, pomoč

Cveto pralni stroj, pomoč

Cveto pralni stroj je včeraj prvo rundo lepo opral, pri drugi rundi pa je voda začela teči pri vratih odspodaj ven. Guma je v redu, kot nova,kaj bi bilo lahko narobe. Hvala za odgovor,

težko na pamet
pošlji fotko
a teče po zunanji strani?
operi gumo z milnico,in potem na suho obriši rob gume,zapri in zalaufaj

ja po zunanji strani od spodaj teče. (tak debel kot prst curek, samo an enem mestu, pri vratuh. sem vse sprobala in bom danes zalafla stroj, potem pa ti popldan javim.

ja po zunajnji strani teče 🙁 kaj se lahko okvari tudi kaj kaj regulira nivo vode v stroju, pa ta zaradi prevelike količine pač nekje ven teče.


Količina vode ne bi smela biti problem. Preveri, če se guma lepo ulega v utor. Je vmes kaj umazanije….
Ali pa zvita vrata….

lahko je tudi previsok nivo vode.
koliko pa stroj natoči vode v boben?(1/3 vrat bi bil kar max.)

po navadi je tako kot si rekel do tretjine vrat, sedaj pa je voda tekla in tekla, pralni stroj je samo jemal vodo, Jaz sem nekaj na vrtu delala v pralnici pa prave poplave. :(- se pa uporblja deževnica, priteka preko hidropaka, vmes je filter.

nekaj je zamašen(cev hidrostat)
Stroj Gorenje?

Robi vse se pogledala, res se mi zdi,da se vrate ne prilegajo dobro. samo čudno je, da so se pri prvem pranje super opralo brez problemov, ko pa sem dala drugo rundo pa je začelo ven teči.

Cveto ja stroj Gorenje., kje pa je ta cev hidrostat, da mi mogoče sama pogledala in jo poskusila spucati. Maš mogoče kakšno sliko, iz katere bi to bilo razvidno .

treba je stroj odpret,ponavadi še prekucnit na bok,in potem snet črpalko, pa odpet gumo na kateri je bel čep( v tem čepu je ponavadi problem(pršek,gošča)
lp,A

Cveto, HVALA, bom poskusila najti kakega močnega ,da mi bo pomagal.

Hvala za nasvet in pomoč.

Lp S.

Zdravo Robi-Cveto

Pralni stroj Electrolux flexsicare, stroj ne dokonca programa, proti koncu, pred ožemanje in izpiranjem, se program ustavi. Načeloma je potrebno potem do konca dati na drugi program Oz program posebej ozemanje in izpiranjem, da dokonca.

New Report

Close