Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

delo v avstriji

Default avatar
delam za zaposlitveno agencijo v Avstriji - prevajam jim oglase....
So agencija za zaposlovanje to je res...ampak nekje je pa treba začeti. Uredijo vam delo,začasno, pa potem zopet novo, dokler ne najdeš,ponavadi sam ali z njihovo pomočjo nekaj bolj dolgoročnega.

Če koga zanima kontakt mu ga bom posredovala...
Default avatar
To bi pa bilo lepo. Ker si tudi sama iščem delo , pa bi me res zanimalo .

Pošlji mi na email: [email protected] in če ni odveč mi javi tudi tel. da te lahko pokličem kako to poteka ali pa če mi kar napišeš.
Default avatar
Pozdravljeni!

Tudi mene zanima zato vam pošiljam mail,da mi sporočite kako to poteka.Po poklicu sem pleskar in bi takoj lahko začel z delom.Hvala !
Moj mail:[email protected]
Default avatar
Pozdravljeni,

tudi mene zanima delo v A, moj mail: [email protected].
Najlepša hvala za odgovor.
Default avatar
Tudi mene bi zanimalo delo v AVSTRIJI
33 let
Izkušnje 15 let
ELEKTROMONTER
ELEKTROINŠTALATER
IT (MCSE, MCP, systems engineer, helpdesk, administrator)
SALES

TNX.
Default avatar
Mene pa zanima ali ve kdo za delo šivilje v Avstriji. Nemško obvladam osnovno.
Default avatar
Lahko posredujete kontakt, da se lahko dogovarjam naprej. Imam nekaj izkušenj pri delu v trgovini, komerciali, zastopanje. Nemško govorim dobro, ravno tako pišem. Vse ostalo lahko posredujem konkretno pri razgovoru z dotično osebo.
Hvala.
Default avatar
Živjo!
Tudi mene zanima delo v Avstriji, najraje v Willachu ali okolica, hvala!
Default avatar
Pozdravljena

Tudi mene bi zanimalo kaj vec o delu v avstriji.
Po poklicu sem monter ogrevalnih naprav,imam pa tudi izpit za c kategorijo in opravljeno licenco,ter izkusne v voznji in montazi.
Mail:[email protected]
Default avatar
Zdravo,tudi mene zanima delo v Avstriji v okolici gradca .Iscem delo kot monter oken in vrat,ali delo s steklom montaza.Imam 7. let izkusenj s tem delom.Grem pa tudi delat kot monter.:-) :-) :-) :-) Hvala vam.Moj email [email protected]
Default avatar
niky!Prosim,če mi daš kontak od agencije ali pa svojega,ker me zanima delo v avstriji.lp.Besi.Tu je moj kontakt.070898674.
Default avatar
Pozdravljeni! Tudi mene zanima delo v avstriji,okolica graza,za kako proizvodnjo,avtoindustrijo,čistilka
[email protected]

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius