Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ste ženske take druga do druge?

Zakaj ste ženske take druga do druge?

Kolikokrat slišim, kakšno opravljanje gre med ženskami: pa kako je debela, pa kako se oblači, pa tega ne zna, pa se kateri posmehujejo, ker jo mož vara, pa … Vedno kaj najdete.

Namesto da bi držale skupaj in druga drugo zagovarjale.

Le kaj si moški svet potemtakem lahko misli o nas?

Saj verjetno tudi njih kdaj lahko slišimo, da kak moški opravlja drugega moškega, ampak biiiistveno redkeje.

na tak način si umetno dvigujejo samozavest. češ poglej to zavaljeno kmetico, jaz pa že nisem taka, a ne kolegice?

ženska ženski ženska!

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

To običajno počnejo take, ki niso zadovoljne same s seboj in v vsaki drugi ženski vidijo konkurenco. Ene ženske res niso neki presežek ženstvene lepote, kar zna biti verjetno precej hudo.

In kolegice rečejo, ne ne , ej ti si ful mačka, ko jim hrbet obrne, pa ej kva je glupa, kakšne cunje nosi, nič ženska postava, mene bi blo sram, zakaj ne gre na fitness :)))))))))

Tem opravljivkam ne vžge, da same niso izjema in da tisto, kar ti kolegice povedo v obraz, ni tisto, kar govorijo za tvojim hrbtom.

konkurenco se vedno ocenjuje – to je čist iz živalskega sveta 🙂
nizka samozavest in potem posledično z iskanjem “napak” na drugih sebi dvigujejo samozavest. Takim je vsem treba ogledalo nastaviti – eno z močnim makro povečevanjem

Vem da bom strogo zvenela sedaj ampak takšna je resnica. Lepa ženska bo vedno težko bila prijateljica kakšni debeli ali ženski ki ne izgleda privlačna. Sama imam eno zgodbo, ki se mi je zgodilo dolgo nazaj ampak me je zelo prizadela. Takrat sem se družila z eno punco preko 100kg je imela ampak izredno brihtna simpatična ni da ni no. Sva se super razumeli, pogovarjali kot da bi se že poznali od nekdaj. Tisti čas ko sem bila še v 20-tih letih sem se tudi z manekenstvom ukvarjala in ta ženska je bila ves čas izredno ljubosumna name. Čeprav sva bile kao najboljši prijateljici.

Zgodba je dolga, jaz sem bila takrat mlada in naivna, tudi pomislila nisem na to da je bila ženska bolestno ljubosumna. Na koncu se je tako končalo da je prekinila stike z mano brez razloga. Potem sem premišljevala o tem in videla polno stvari kjer je ona kazala svojo zavist. Ne bom šla v detajle, samo sedaj res verjamem da iste ptice letamo skupaj. In na žalost je tudi v vizualnosti tako, da če nekdo dobro izgleda ga bo oseba ki izgleda slabo izkljuvala sčasoma. Razen tistih, ki res zadovoljni sami s sabo.

Pa še en nasvet ta punca ki me je prizadela takrat, ona mi je vedno govorila Ti si tako lepa! Joj veš kako si ti lepa! Se zavedaš kako lepaaa si ti??? Po tem ko se mi je to zgodilo če mi je kakšna ženska začela to govoriti sem vedno postala pozorna. Se mi zdi da znajo biti moški boljši prijatelji.

Moški ti bodo boljši prijatelji? :)))))) Če si res tako privlačna, kot sama poudarjaš, boš dobre prijatelje našla zgolj v gejih 😛

Kar se žensk in ljubosumja tiče, pa … rivalstvo jasno, da obstaja. Žal. Ni pa ga nemogoče preseči …

P.S. Bi bilo zanimivo videti, kako bi ti funkcionirala z veliko lepšo prijateljico. Najverjetneje bi postala ista, kot ta tvoja bivša prijateljica :)))) pa ne mi rečt, da na tem svetu ni lepše (in slej ko prej mlajše) od tebe 😛

To, kako se nosijo in kako govorijo in kako vedejo ljudje, ki se imajo za nadpovprečno lepe in privlačne, je v prijateljstvu (in partnerstvu) še kako lahko turn off. In zanimivo, da se nikoli ne vprašate, kaj ste sami doprinesli k temu, da imate težave v vzdrževanju običajnih prijateljskih in drugih odnosov. Saj veste, da imamo za svoje napake ljudje ponavadi slepo pego.

P.S. II.: Dokazano je, da lepi in privlačni dobijo boljše službe, boljše ocene, imajo večjo izbiro partnerjev, dobijo bolj mile kazni, če so v kazenskem postopku … in to samo na račun njihove zunanjosti. Po drugi strani pa je dokazano tudi, da ta pozitivna diskriminacija ni brez svoje cene: lepe ženske nikoli ne vedo, ali so partnerji z njimi zaradi zunanjosti ali zaradi njih samih, mnoge lepe ženske so v očeh nekaterih moških le trofejnega značaja, in ker čas dela svoje (staranje), se lepe ženske slej ko prej soočijo z minljivosti njihovega (upajmo, da ne edinega) atributa, kar izjemno slabo prenesejo …

Moški ti bodo boljši prijatelji? :)))))) Če si res tako privlačna, kot sama poudarjaš, boš dobre prijatelje našla zgolj v gejih 😛

Kar se žensk in ljubosumja tiče, pa … rivalstvo jasno, da obstaja. Žal. Ni pa ga nemogoče preseči …

P.S. Bi bilo zanimivo videti, kako bi ti funkcionirala z veliko lepšo prijateljico. Najverjetneje bi postala ista, kot ta tvoja bivša prijateljica :)))) pa ne mi rečt, da na tem svetu ni lepše (in slej ko prej mlajše) od tebe 😛

To, kako se nosijo in kako govorijo in kako vedejo ljudje, ki se imajo za nadpovprečno lepe in privlačne, je v prijateljstvu (in partnerstvu) še kako lahko turn off. In zanimivo, da se nikoli ne vprašate, kaj ste sami doprinesli k temu, da imate težave v vzdrževanju običajnih prijateljskih in drugih odnosov. Saj veste, da imamo za svoje napake ljudje ponavadi slepo pego.

P.S. II.: Dokazano je, da lepi in privlačni dobijo boljše službe, boljše ocene, imajo večjo izbiro partnerjev, dobijo bolj mile kazni, če so v kazenskem postopku … in to samo na račun njihove zunanjosti. Po drugi strani pa je dokazano tudi, da ta pozitivna diskriminacija ni brez svoje cene: lepe ženske nikoli ne vedo, ali so partnerji z njimi zaradi zunanjosti ali zaradi njih samih, mnoge lepe ženske so v očeh nekaterih moških le trofejnega značaja, in ker čas dela svoje (staranje), se lepe ženske slej ko prej soočijo z minljivosti njihovega (upajmo, da ne edinega) atributa, kar izjemno slabo prenesejo …[/quote]

Jaz pa še nikoli nisem imela občutka, da se nekdo druži z mano, ker sem lepa. Pa v resnici precej dobro izgledam .
Sem pa imela prijatelico (tudi lepa!:)), ki se je družila z mano čez cel študij, ker sem živela blizu faksa, ona pa na drugem koncu SLovenije.

Kar se pa teh žensko-ženskih odnosov tiče…tega pa tudi jaz ne bom nikoli razumela. Po mojih izkušnjah se (žal) na nikogar ne smemo preveč opreti. Če lahko stojiš sam, ti drugi nudijo samo toliko opore kot je sami lahko dajo. Če pa ves čas potrebuješ nekoga, si pa vedno razočaran, ker ne da toliko, kot bi ti rad.

Lepe in grde ženske ne morejo nikoli biti prijateljice. Grde lahko blefirajo nekaj časa potem se jim pa zmeša od ljubosumja ker lepotice dobijo veliko večjo pozornost od moških in družbe na splošno in večina grdih tega ne zmore psihično prenašati.

Moški ti bodo boljši prijatelji? :)))))) Če si res tako privlačna, kot sama poudarjaš, boš dobre prijatelje našla zgolj v gejih 😛

Kar se žensk in ljubosumja tiče, pa … rivalstvo jasno, da obstaja. Žal. Ni pa ga nemogoče preseči …

P.S. Bi bilo zanimivo videti, kako bi ti funkcionirala z veliko lepšo prijateljico. Najverjetneje bi postala ista, kot ta tvoja bivša prijateljica :)))) pa ne mi rečt, da na tem svetu ni lepše (in slej ko prej mlajše) od tebe 😛

To, kako se nosijo in kako govorijo in kako vedejo ljudje, ki se imajo za nadpovprečno lepe in privlačne, je v prijateljstvu (in partnerstvu) še kako lahko turn off. In zanimivo, da se nikoli ne vprašate, kaj ste sami doprinesli k temu, da imate težave v vzdrževanju običajnih prijateljskih in drugih odnosov. Saj veste, da imamo za svoje napake ljudje ponavadi slepo pego.

P.S. II.: Dokazano je, da lepi in privlačni dobijo boljše službe, boljše ocene, imajo večjo izbiro partnerjev, dobijo bolj mile kazni, če so v kazenskem postopku … in to samo na račun njihove zunanjosti. Po drugi strani pa je dokazano tudi, da ta pozitivna diskriminacija ni brez svoje cene: lepe ženske nikoli ne vedo, ali so partnerji z njimi zaradi zunanjosti ali zaradi njih samih, mnoge lepe ženske so v očeh nekaterih moških le trofejnega značaja, in ker čas dela svoje (staranje), se lepe ženske slej ko prej soočijo z minljivosti njihovega (upajmo, da ne edinega) atributa, kar izjemno slabo prenesejo …[/quote]

Jaz pa še nikoli nisem imela občutka, da se nekdo druži z mano, ker sem lepa. Pa v resnici precej dobro izgledam .
Sem pa imela prijatelico (tudi lepa!:)), ki se je družila z mano čez cel študij, ker sem živela blizu faksa, ona pa na drugem koncu SLovenije.

Kar se pa teh žensko-ženskih odnosov tiče…tega pa tudi jaz ne bom nikoli razumela. Po mojih izkušnjah se (žal) na nikogar ne smemo preveč opreti. Če lahko stojiš sam, ti drugi nudijo samo toliko opore kot je sami lahko dajo. Če pa ves čas potrebuješ nekoga, si pa vedno razočaran, ker ne da toliko, kot bi ti rad.[/quote]

Blond sta bili pa obe, a ne? :)))

New Report

Close