Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo načrtno uničuje SDS?

Kdo načrtno uničuje SDS?

Vsak dan se pojavi kakšna za lase privlečena zgodba o stranki SDS. Samo tistim s popolnoma opranimi možgani ni jasno, da nekdo načrtno blati stranko SDS in njene poslance ter člane. Levičarski mediji skušajo prikazat, da so v SDS vsi goljufi in preveranti, v ostalih (levičarskih) strankah pa poštenjaki. Najhuje je to, da ti oblateni ljudje ne bodo nikoli mogli oprati svojega imena, saj kar se pojavi v medijih, četudi je laž, se nikoli ne more izbrisati. Res žalostno na kakšen nivo se spuščajo nekateri, da bi uničili nekoga. Vendar jim v tem primeru to ne bo uspelo, ker nas je še vedno kar dosti, ki znamo razmišljati s svojo glavo in ne nasedamo lažem in podtikovanjem rdeče falange.

Sami sebe uničujejo s polno brzino.

Potolaži se; načrtno uničujejo SDS že 21 let pa jo ne bodo uničili nikoli. Ta stranka ni neka LDS, neki Zares, ena čudna PS ali celo SD..ki so umetno sestavljene in nimajo srca. V SDS s(m)o ljudje s srcem in dušo. In naš vodja je fenomenalen in se ne da primerjati z nikomer. On je legenda in bo zapisan z zlatimi črkami v našo zgodovino.
Pa naj počnejo nasprotniki kar hočejo.

Napaka, desničarji ste tisti, ki napake vidite samo pri levih politikih, svoje pa zagovarjate brez izjeme. Recimo, jaz sem volila Jankoviča in ga sedaj ko vem, da je zoper njega uvedena preiskava, ne bi več. In nisem več njegova pristašica. Ti predvidevam, da si volila Janšo, ki je bil že v kazenskem postopku pred sodiščem in sem prepričana, da ga boš volila tudi, če bo obsojen. Ker vi desničarji enostavno nimate možganov, ampak samo sledite velikemu vodji. In vsi, ki so mu naklonjeni, so za vas bogovi, pa če goljufajo, kradejo, ponarejajo, ipd. Ni važno, važno je na kateri strani so. Ste popolnoma nesposobni kritike do svojega vodje in njegovih ritoliznikov. Kot verniki v cerkvi, tudi vi vanj ne dvomite in tudi ne v njegova dejanja, temveč mu kot slepe ovčke sledite. Samo ti je značilno za desničarje vsega sveta. Najbolj zanimivo pa je, da desničarje volijo pretežno neizobraženi in bolj revni družbeni sloji, torej tisti, ki jim pri nas Janša največ jemlje. Ker on je tako kot Bush na strani najbolj bogatih in najbolj sebičnih tajkunov, njegov dober prijatelj, ki ga je povabil v prvo vrsto proslave ob osamosvojitvi je največji slo tajkun Igor Bavčar.

Ja, tale del bo pa drzal. Pa to, da bo zapisan v zgodovino, tudi.


V SDS ste lopovi 1 vrste vsaj po tebi sodeč, tale nick uporabljam že dolgo .
Vaš fenomenalni vodja ali kot mu pravijo , princ teme vam je opral možgane v nulo , sploh nimate več svojega mišljenja, še srat ne upate brez dovoljenja.

Što je više kleveta i laži, to nam je naš Janša draži!

Toliko o zvestobi levičarjev. Kakšni so ljudje, ki ne vedo, kaj je to zvestoba in čast, ki se obračajo kakor veter piha, ki te bodo obsodili brez dokazov (čeprav si kriv, kot v tem primeru balkanski župan, ampak to ni poanta) naj vsak premisli sam pri sebi.

Ja,saj to najbolj boli, da SDS stranka je trdna, te leve pa uničuje pohlep, korupcija in neznačajnost. Prav smilijo se mi levi volivci, enkrat se zaletijo v SD, drugič v LDS potem v Zares, pa v PS in vedno so izigrani
ubožci.

Ma kaj ste nori? Zakaj bi bil pa sploh kdo zvest politiku? Zvest si partnerju, družini, službi, zvest si lahko tistim s katerimi imaš odnose in jih neguješ, ne pa s politiki. Kakšno zvestobo pa sploh lahko oni od mene terjajo? Oni imajo od mene korist če jih volim, jaz pa od njih prav nobene. SDS perle so pa itak požrle že čisto vse svoje predvolilne obljube kar so jih dale, torej so vas prevarali z svojimi neizpolnjenimi obljubami in vas nategnili na vseh koncih in ene bi še vedno terale enostransko zvestobo? Ker bolj kot vam lažejo, nategujejo in skrbijo samo za svoje interese, vas pa ožemajo, bolj jim morate biti zveste ne? Hahaha, če preslikaš odnos na mož-žena, kjer jo mož vara 100 na uro, bi pa ravno takele pametovale kako je baba butasta, da ga ni že zdavnaj vrgla ven iz bajte.

Kaka za lase privlečena zgodba o SDS-u se je pojavila v pretekih dneh?

O spričevalu? Ni ravno za lase privlečena, je poslanka sama potrdila, da ga je od nekoga kupila in da uradnega spričevala 5.stopnje nima.

SDS se bo uničila sama.Nobenih laži ali pomoči ne potrebuje.

Ne skrbi, kot pripadniku Janšistov je popolnoma normalno, da te daje paranoja in imaš privide.To kar doživljaš je blažji napad.Mirno sedi v kot in počakaj, da napad mine.Če bodo prividi vedno hujši, pa kar pokliči Majerja in pojdita skupaj v tako lepo stavbo v Polju.

Govorimo o tem

Jaz sem že 24. let zvesta moji SD-jevi stranki in vedno BOM!!![/b]
Dajmo Pahor ZMAGATI za predsednika Slovenije hura, hura hura:))) SD. pa boljše bi jim bilo, da se skrijejo v mišjo luknjo, da nikoli več ne pokukajo ven. Lepo vas prosim kako resnično imate izprane vaše možgane, ki vam jih je zeloooo močno izprala SDS-ova stranka in vas JJ. hahahaha:)))

KAJ,JE VAM KDO STOPIL NA REP RUMENO PLAVI PREFARBANI KOMUNISTI?

V SDS s(m)o ljudje s srcem in dušo. In naš vodja je fenomenalen in se ne da primerjati z nikomer. On je legenda in bo zapisan z zlatimi črkami v našo zgodovino.
Pa naj počnejo nasprotniki kar hočejo.

No, še možgani (razum, modrost…) vam manjkajo, pa občutek, da ste sami odgovorni zase-da ni treba slepo slediti vodji (čeprav zna biti udobno in povezovalno, ane), “zunanji sovražnik” je že stara formula, znana tudi iz Titovih časov.

predvsem razmišljanje s svojo glavo vam gre blazno dobro a ne? 🙂
trapci ste vsi k nasedate njihovim floskulam. Če vsake toliko zatisneš ušesa in z dejansko svojimi očmi pogledaš situacijo in posamezna dogajanja, ti bo hitro jasno, da je vse samo metanje peska v oči. Ampak ne – vsako objektivno mnenje, ki pride ven, taki kot ti, jemljete kot “podtikovanje rdeče falange”.

New Report

Close