Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož in moja najboljša prijateljica

Mož in moja najboljša prijateljica

Ko smo skupaj na obisku pri enih ali drugih ali kje zunaj se stalno menita, smejita skupaj, mene kot da ni. Prijateljica se je lani ločila in se mojemu možu zelo smili in jo (njo in otroka) moram stalno vabit k nam, da ne bo sama. In potem ona pride vsa zrihtana, našminkana, naparfumirana, seksi oblečena kot da gre na večerjo. Bila sta celo z nami na morju. Vse skupaj mi postaja sumljivo, ne bi pa rada izgubila prijateljice in težila možu.

ne vidim nič sumljivega

Jaz bi bila na tvojem mestu tudi sumničeva. Saj pomagaš človeku v stiski, ampak vse do svoje mene. Občasno druženje je ok, da pa je šla z vama na morje je kaplja čez rob. Pogovori se z možem na lep način, a vseeno mu povej direktno kaj te moti.
Seveda ni izključena možnost da imata razmerje, če tega (še) ni, pa je vseekakor naklonjenost med njima…. Želim ti vse dobro.

To se ze bere sumljivo, da bi se mi pa dogajalo. Halo?

..pa z vama na morje, pa mozu se smili, pa naj pride, da ne bo sama, pride vsa opedenana, pa smejita se in pogovarjata, kot da te ni? 🙂 daj reci, da se hecas!

Delata se norca iz tebe. Itak se zgeta, najrajs bi se se takrat, ko je na obisku, samo ko si tak smotana, da se ne umaknes. Tudi na morju sta se. Ziher. In ti vse to mirno gledas? Pa kje imas PAMET!

..pol pa se vprasas, kaj narediti, ker noces prijateljice izgubit??? Milo receno, to ni prijateljica in moz ni vec moz. Jaz tega ze ne bi gledala niti minute in kaksna prijateljica je to, da je direkt ne vprasas, zakaj pride tak spedenana k vama, vprasaj jo, ce ji je tvoj moz vsec.

Prihaja tudi kadar ga ni? Najbrz redko!

Najbrz tako sama ves, da je nekaj loss, ce si pisala sem. Raziskuj. Pridi zadevi do dna, pa srecno!

To pomeni, da se imata lepo v družbi drug drugega, Raziskuj ker to zveni kot da ga peca.

Ja, tko je ko dec hoče špilat Samarijana.
Možu se kao smili, v resnici si bilda ego(če še kaj več, boš ugotovila sama), prijateljici se pa itak fajn zdi, da je še vedno aktualna.
Ti pa le glej, da se ne zameriš nobenemu in kar pridi tle na Mon se kdaj pa kdaj razjokat, pa bože ne daj, da doma karkoli rečeš, itak se ti to vse samo zdi.

Če si malo bolj temperamentna in drzna ti svetujem, da naslednjič ko boste vsi trije skupaj, direktno vprašaj kaj se dogaja in kdo koga j***! Če bosta ostala kot ocmokana potem veš 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da imata oba nekaj masla na glavi… Strinjam se z objavami zgoraj, če še nimata kaj, bosta imela, in to ni več tvoja prijateljica in tvoj mož si tudi zasluži nekaj krepkih… seveda lahko izbereš tudi drugo možnost: tajno raziskovanje, klici, sms-i, opazovat kdaj moža ni odma itd.
Jaz vem da ne bi bila tiho in bi dala karte na mizo.
Srečno!

Prisluhni sebi, ker intuicija te ne bo nikoli okrog prinesla. Saj vsaka ženska opazi in začuti, da ni vse tako kot bi moralo bit.

Pa to s kolegicami, to ni normalno, da vam hodijo v stanovanje, ker še prevečkrat se je izkazalo, da prihajajo iz čisto drugih razlogov. In ti se še bojiš izgubit prijateljico??? Daj jo na hladno in odpri oči, ker slej ko prej se bo pokazalo, kam pes taco moli.

Želim ti pa vse dobro!

Ko se bosta vidva ločila in se bosta onadva poročila, boš ti uboga ločenka. Ona bo še vedno tvoja najboljša prijateljica. Njen mož pa te bo tolažil in se ukvarjal s tabo. Vse se bo lepo vrtelo naprej.

Ja, seveda. In taksne kot si ti potem cepijo na forumu Locitev in Nezvestoba in stokajo kako jih je moz “nenadoma” zapustil in kako “ni bilo cisto nobenih znakov” in je prislo “kar iznenada”. Zdaj pa pametuj se naprej.

Ne, že dolgo ne prihaja, ko moža ni doma. Spomnim se pa tudi enkrat poleti, ko smo peljali otroke na tortice, smo bili zunaj na vrtu, otroci so šli na igrala, jaz na wc in ko sem se vrnila ji je mož dajal na vilčki malo tortice v usta. To me je takrat kar malo šokiralo, ampak nisem dajala prevelikega pomena temu. Potem pa tudi na morju je bilo več takih čudnih situacij. Bili smo skupaj v apartmaju s tremi sobami, moja dva otroka in njen v eni, midva z možem v eni, ona je imela sobo zase. No in dostikrat je bilo tako, da sem jaz dajala otroke spat, onadva sta pa sedela na terasi in pila malvazijo. Ali pa, ko smo bili na plaži sta onadva šla na pijačo in ju kar dolgo ni bilo nazaj, jaz pa sem pazila otroke.
Saj zdaj, ko se je nabralo kar dosti takih situacij vidim, da to nekaj ne štima. Ampak vseeno ne bi rada preuranjeno karkoli sklepala in obtoževala dveh ljudi, ki jih imam rada brez dokazov. Vseeno verjamem, da tiste zaobljube pred oltarjem nekaj veljajo in vem, da moj mož ne bi bil sposoben česa tako podlega. Tudi za prijateljico lahko to trdim, vendar pa vseeno za njo vem, da je kar spogledljivka, tako da ne dam roke v ogenj. Je pa grozno to, ko te začne vrtat črv sumnjičenja, potem vidiš tudi, česar ni in morda je tudi pri meni to, da brez osnove delam iz muhe slone.

Hm, da ne boš na koncu izgubila moža…in zato težila “prijateljici”…

Daj prosim te, ne si zatiskat oči! Tukaj je en VELIK slon in čaka da ga vidiš.
Saj so ti zgoraj svetovali: sooči se z njima ali pa potiho raziskuj, drugače bo en dan “nenapovedano” odšel z njo…
Meni se to kar pišeš v postu ne zdi v redu “…No in dostikrat je bilo tako, da sem jaz dajala otroke spat, onadva sta pa sedela na terasi in pila malvazijo. Ali pa, ko smo bili na plaži sta onadva šla na pijačo in ju kar dolgo ni bilo nazaj, jaz pa sem pazila otroke. …” HALO? A se ti ne zdi da bi morale s ‘prijateljico’ zamenjati mesta? Vzela sta jo s seboj, sedaj pa ti krade moža!!
In še nekaj bi dodala: zaboga saj je tvoj mož, zakaj ne govoriš z njim? Vidva sta partnerja in ekipa, kdo drug bo držal skupaj če ne vidva? Jaz se z mojim pogovarjam o vsem od tega da mi je ratal mozolj, da sem kupila novo obleko, pa tudi kok je bil hud uni tip tam čez cesto in ravno tako on pove stvari meni… ne vem no, komu boš zaupala če ne njemu? Če zaupanja ni vreden pa je itak boljše da moža nimaš…

Dajte paničarit.

Glej, če je kaj med njima itak karkoli boš naredila boš naredila “narobe”.

Ali se boš želela pogovoriti ali pa če boš tiho.

Opazuj in bodi skulirana. Tu boš največ dosegla za sebe. Za sebe. Upam, da slišiš.

Ta zadnja avtorica glih za mazolje pa ni treba moškim pravit pa kok je dobrih tipov čez cesto…. To ni zaupanje to je kr neki. Nekaj čenč moraš pa ja pustiti za prijateljice. Lepo prosim.

jaz bi tako “prijateljico” samo se znogirala! Ne predstavljam si da bi moje frendice takole pecale mojega moza

Večkrat jo povabi, da gresta sami kam z otroki. Npr. na izlet, v kino, na igrišče ipd. Potem je ne bo treba vabit k sebi domov. Če se bo izogibala, potem veš, koliko je ura.

Zakaj se je pa ločila?

NE SEKIRAJ SE KDAJ BO , GA JE ŽE NAMOČIL !

No, saj res, iz muhe delaš slona. Brez veze zdaj tle debatirat, samo jaz sem vseeno mnenja, če že kdorkoli serje še okoli, naj to počne diskretno in varno ali pa naj bo toliko pošten in pove. Ne pa da bi vpričo mene peca prijateljico. sam sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da med njima res nič ni:(((

Moja sodelavka si je takole zatiskala oči pred resnico. Precej doooolgo… Tudi ona je vzela prijateljico na morje, po moževem predlogu (ker se mu je smilila), seveda. Zdaj imata že dolgo zamenjani vlogi. Moja sodelavka je ločena, njena prijateljica pa poročena – z njenim možem.
Sem pa mislila, da je to edinstven primer, da je mož ljubico vzel na morje, s svojo družino. Zgleda, da žal ni tako….

Takoj prekini prijateljstvo ali pa še ti pripelji kakšnega prijatelja domov,pa da vidim tvojega možička kako vaju bo gledal.

tudi jaz poznam taka dva primera…. moški pač neradi komplicirajo, zakaj bi dvakrat hodili na morje.

Vedno se razburjate kako moški kažejo premalo čustev. Ko pa eden pokaže usmiljenje in je užaloščeno žensko celo pripravljen hraniti, vzeti na morje, jo na vse načine potolažiti, pa zopet ni prav.

Tudi naša soseda je pomagala mojemu možu, ker se je ločeval od mene. Samo da jaz nisem vedela za to ločitev, pa tudi ona ni tako dobra, da bi še kdaj pomagala kateremu drugemu iz našega okoliša, ki se je ločeval.

Kar se mene tiče sta si vsaj všeč, če se že kaj ne dogaja. Tudi jaz sem ko sem ju videla skupaj rekla: Če pa tega ne vidi kako hodi okoli njega. Seveda se na vidi, če je kaj med njima in si upravičeno sumljiva. Vsa njegova pomoč ločenki ima svojo mejo in jaz menim,da je že presežena. Ne vem pa če se tale tvoje prijateljica tako sekira kot ti, če bo izgubila prijateljico. Ne bodi naivna! Poglej njegov mobitel, pa išči jo tudi med njegovimi neznanimi prijatelji!

Kakšen občutek imaš ti? Čutiš, se ti zdi, da se nekaj dogaja? Če je temu tako, bo najbrž nekaj na tem. Ženske čutimo take stvari.

Saj res, zakaj se je prijateljica ločila?

Vsekakor vprašaj može direktno: imaš kaj z njo? Če bo rekel, da ne, reci: fino, ker od sedaj naprej se ne bomo več obiskovali oz. hodili skupaj na morje.

Če bo rekel da (malo verjetno), potem …ali gre s kufri, ali (če imaš živce) se pogovorita, kako to končati-takoj.

res ne vem a ste monovke čisto za luno, ali imate vse za najboljše prijateljice ženske, ki bi vam ob prvi priliki nategnile moža. Saj se menda z najboljšo prijateljico tudi kaj pogovarjaš? Zakaj se je ločila, ima ugledanega kaj novega? Sicer mislim, da je pri tebi že prepozno in da boš res kmalu ti tista uboga, zapuščena srotka. Pa saj imaš še kakšno poročeno prijateljico, da te bo njen mož tolažil?

New Report

Close