Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali kdo pozna Bownovo terapijo?

Ali kdo pozna Bownovo terapijo?

Kako to izgleda, kolikokrat je treba iti, koliko stane in seveda, če vam je kaj pomagalo? Hvala.

Poznam, Avstralski zdravnik oz. zdravilec, ki je dokazano s to svojo terapijo pozdravil nekaj tisoč bolnikov, žal meni ni pomagala :-((
Meni je terapevtka, ki ima licenco za izvajanje te terapije rekla, da največ 5 terapij , vse kar je več je odiranje , je pa res, da naj bi bil učinek tega zdravljenja z zamikom, ko končaš terapije naj bi bil učinek šele 1-2 tedne kasneje !

kaj si želiš pozdraviti?

A lahko napišete, pri čem vam ni pomagala in kolikšna je cena? Sama imam zastarano poškodbo gležnja, pa bi poskusila še to metodo.


lahko preko e-pošte

Jaz sem opravila dva tretmaja po nosečnosti, ko me je bolel križ. Fizioterapevtka mi je pokazala tudi vaje, ki sem jih opravljala doma in mi je zelo pomagalo.

Jaz sem bila kakšnih 5 let nazaj v Domžalah na Bownovi (dr. Matjašič se mi zdi) – imela sem zlom gležnja. Takoj ko so mi dali gips dol, sem šla na 3 seanse in do danes nisem čutila ene bolečine ali kakršnekoli težave z njim.

Zdravnik v kliničnem je rekel, da znam imeti težave ob slabem vremenu, da me bo trgalo in da nikoli ne bo več isti kot je bil ampak ni res. Gleženj je kot, da ne bi bil nikoli zlomljen!

Sicer ne vem ali je pomagala Bownova ali ne, me niti ne zanima, samo da je z gležnjem vse bp. Mislim, da je bila takrat cena 40eur/1 uro oz 1 seanso.

Cena je odvisna od tega kam greš. Sama imam dobre izkušnje z (cenik je tudi gor): http://www.gibanje.si/metode-obravnave/bownova-terapija

Razne masaže, voltareni, ice geli, elektro stimulatorji, obkladki, mi niso pomagali.
Izvedel sem za to bownovo terapijo preko enega športnika in poizkusil.
Imel sem tri terapije in moja stegenska mišica je 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} boljša.
Po prvi terapiji sem bil zelo skeptičen, ampak ker sem toliko denarja zmetal za razne kreme, gele, športne, klasične in ne vem kakšne masaže, sem poizkusil tudi to.
Je pa res da ni takojšnjega učinka, pri meni je začelo delovat po kakšnem tednu. Imel sem tri terapije in stanje moje mišice je odlično, zopet normalno treniram brez bolečin.

New Report

Close