Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kakšni tipi ljudi so samski?

Default avatar

Samska30+

Razmišljam in opazujem kdo je samski dalj časa.
Če pogledam svojo soseščino opazim, da je kar nekaj samskih moških, samskih žensk pa niti ni. Ti samski moški so kmetje, ki nikakor ne dobijo ženske za na kmetijo. Čisto tipično je, da gre hči od doma, sin pa ostane doma na kmetiji. Ženske pa ponavadi nočejo na kmetijo.
Potem pa pogledam še malce naprej, okolico (služba, družba, raznorazni znanci) pa opazim ravno obratno sliko. Nobenih samskih moških pa zraven kup samskih žensk. Zanimivo pri teh ženskah pa je, da imajo bolj kot ne vse visoko izobrazbo in dokaj solidno službo, torej vse pogoje za samostojno življenje. Tiste samo s SŠ skoraj nobene ne poznam samske oz. bolje rečeno nobene take, ki ne bi že vsaj kdaj s kom živela pa čeprav le eno leto. Ali to pomeni, da so 'pobrale' vse moške takrat, ko so prve študirale in so te potem ostale brez?

Kakšne samske pa vi opažate?
In seveda opažam, da nekak ni tistih samskih, vsaj žensk ne, ki bi rekle, da si želijo ostati vse življenje samske.
Default avatar

kmetovalec3000

Samska30+ je napisal/a:

samski moški so kmetje??????????--------------------KAJ TO POMENI????????????
Default avatar

moski 111

Samski so-smo prezahtevni :)

ps.
Kmetje bodo kmalu postali zelo zazeleni.
Default avatar

Samska30+

Nikjer nisem napisala, da so samski kmetje.
Napisala sem, da imajo fantje s kmetij, težave dobiti punce, ker ženske preprosto ne želijo delat na kmetiji.
Ne vsi fantje s kmetov, je pa to kar pogost pojav. Jaz sem s kmetov, da ne bo pomote, da ne bo kdo mislil, da žalim kmete.
Default avatar

Marko

Nikoli nisem predalčkal samskih ljudi, ker se vsak kdaj tam znajde. Torej?
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Samska30+

Torej si s tvojim odgovorom nimam kaj pomagat.
Marko je napisal/a:
Default avatar

tisamka

in ti si samska? res so samski moški ponavadi čudaki, ki se ne znajdejo z ženskami, nekaj je najbrž tudi pedrov. samske ženske pa so bolj izobražene, ker neizobražene ženske nimajo programa za samsko življenje in se ne morejo ubraniti slabih tipov. saj si videla že kdaj pijance, toliko da še stojijo na nogah, ampak vedno so v paru. bo že našel eno moteno, zaostalo ali pa tudi zapito žensko, da ga bo rihtala. moških tudi ne moti preveč, če je ženska umsko zaostala, glavno da zna kej skuhat in noge narazen dat.
na splošno pa je velika večina ljudi vsaj kdaj bila v resni zvezi.
Default avatar

japkica

[quote="moski 111"]Samski so-smo prezahtevni :)

Po branju tega foruma bi skoraj upala dodati, da tudi bolj slabo izpolnjujete lastne visoke zahteve. ;)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti,
če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Default avatar

Samska30+

Ok, da bom točno definiram za katero skupino samskih se zanimam. 30+ in da niso še nikoli z nikomer skupaj živeli vsaj recimo 1 leto.
Zanima me od kje tako neskladje, da toliko samskih žensk, samskih moških pa ni ravno veliko. In zakaj se to pojavlja ravno po nekaih skupinah. Recimo jasno mi je zakaj fantje na kmete težko dobijo punce pa čeprav so lahko super fantje, puncam pač ni do dela ne kmetiji.
Ni mi pa jasno zakaj toliko žensk samskih? In to ravno med tistimi visokoizobraženimi. Kaj je njihova težava? Je mogoče problem v tem, da bi morale v času študija kaj najti pa tega niso storile, potem je pa prepozno?
Default avatar

kmetovalec3000

Samska30+ je napisal/a:

Ti samski moški so kmetje,

A TEGA NISI NAPISALA???????????
Default avatar

moski 111

Za razliko od zensk se moski ne obremenjujemo sabo. Vsaj jaz ne :)
Varianta tisti dec pa je lep ali super me spravi lahko samo v krohot...
Default avatar

Samska30+

Tema pa ni namenjena temu, da se po komu pljuva,amapk, da kdo od samskih sam pri sebi najde razlog težave ali kaj takega.
Tisti, ki ste samski pa si to ne želite biti pa še niste z nikomer živeli pri starosti nad 30, kaj mislite zakaj je tako?
Sprašujem pa zato, da sebe potem zanaliziram in ta probam kaj pri sebi popravit.
Default avatar

Marko

Samska30+ je napisal/a:
Mogoče pa si samo ne znaš. Lahko bi npr. iz njega potegnila, da se med samskimi lahko vsak znajde in jih zaradi tega nesmiselno etiketirat. Kaj sploh želiš s tem vprašanjem ugotovoti? Kakšni tipi so samski? Nekdo je danes samski, jutri pa ne bo več. Se je torej njegov tip spremenil čez noč? Ne razumem smisla vprašanja.
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Samska30+

Vidim, da ne razumeš.
Tisti samski moški nad 30 let, ki jih jaz poznam, so fantje s kmetij.
Ne poznam drugih samskih oz. izjemoma kje koga. Ok poznam ene par samskih, ki niso s kmetij, ampak pri tistih je očitno zakaj so samski (večni študenti pri 35ih in jih mama živi in mama plačuje žure). Ampaka jaz sem se osredtočila na take normalne samske. Ti fantje so kmetij so bolj kot ne edini normalni samski fantje, ki jih poznam.
Bolj razumljivo?
kmetovalec3000 je napisal/a:
Default avatar

Wespe

Kakšni tipi ljudi so samski?

Neprilagodljivi in nedružabni, več ali manj se posameznik (ca) in družba(e) za takšne ljudi ne zanimajo.
Default avatar

Samska30+

Lahko kaj več o tem poveš?
Jaz se namreč najdem v skupini nedružabnih.
Kaj točno je moteče, kaj je še sprejemljivo in tako naprej.
Ali to pomeni, če ga ne žuraš, da si nedružaben, če ne piješ in tako naprej.
Wespe je napisal/a:
Default avatar

Marko

Samska30+ je napisal/a:
Aja. No, tukaj je pa s tem tako, da tisti, ki so samski, razloge za to iščejo pri nasprotnem spolu, tisti, ki pa niso več samski, pa se zavedajo, da so bili razlogi v njih, torej v nas samih.
Namreč nisem še opazil, da bi kdo na tem forumu iskal razloge pri sebi. Vsi so zadovoljni s tem, kako živijo in nihče nima nobenih težav pri sebi. Bi bilo pa lepo slišat kaj drugačnega od tega. :)
Default avatar

kmetovalec3000

Kmet gor ali dol,ampak v krizi bo pri meni vedno mesek,pri fensi ženskah pa bo kriza,potem pa bomo "kmeti " po tvoje dobrodošli!

:)
Default avatar

Samska30+

Jaz pa iščem pri sebi :). Zato sem tudi zgoraj vprašala glede nedružabnosti, neprilagodljivosti.
Default avatar

zmedena_samica

Razlogov kaj imam skupnega z vsemi ostalimi samskimi ljudmi ne poznam podrobno, zase pa lahko rečem, da sem samska ker mi tak način življenja bolj odgovarja, kot drugo pa mislim da niti nimam potencialnemu kandidatu ničesar ponuditi oz dati od sebe - tudi zato je bolje gojiti takšen stan. Ne verjamem pa da je za pričetek zveze za kogarkoli kadarkoli prepozno, zato se v to niti ne silim.
[center]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."
[sub]-Triumph[/sub][/center]