Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste kdaj zaželeli komu smrt?

Ste kdaj zaželeli komu smrt?

Ste kdaj želeli, da bi kdo umrl, izginil, ga enostavno ne bi bilo več?
Meni se to prvič (in upam , da zadnjič) dogaja. Ni to neka vroča želja, pač boljše bi bilo , da ene osebe ne bi bilo več , ker odkar se je pojavila na sceni , samo drek meša in je pokvarjena do hudiča.

Ne, tolk hude reči se mi ne dogajajo v lajfu.

Ne, smrti ne želim nikomur. Da bi pa nekdo nekam izginil, to pa !!

nova
Uredništvo priporoča

Ne, smrti ne. Je pa par ljudi, ki so tako ali drugače stopili skozi moje življenje, za katere si želim, da bi občutili tisti drugi konec palice, s katero so me tolkli…

Pa valda.

O, ja – sem.

Smrti ravno ne, sem pa v mislih že koga konkretno pretepla in skakala po njem:-)

sam kaj hudič, kr neče pobrat. tako da še vedno počne(jo) neumnosti in grenijo življenja poštenim ljudem.

Vsak tak človek pride v naše življenje z razlogom, zato sem tudi za takšne, ki me prizadenejo ali kako drugače škodijo, hvaležna.

Tako nekako tudi jaz 🙂

nope…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Čemu si želeti nekaj kar sigurno pride.Smrt je edina stvar,ki se bo dotičnemu sovražniku tudi zgodila,kdaj ??tega pa ne ve nihče.

domnevam, da je bil dotični hudo hudo bolan…

Seveda sem, velikim. Če ne bi bilo družbeno civilizacijskih omejitev bi jih že zdavnaj ene par pospravil…

ja, včeraj sem želel smrt lovcem

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Nekoga ubiti ali pa sneg kidat … oboje džabe posao … vsak slejkoprej umre, sneg pa se stopi …

Ja sem. Pa ne, da bi hudo smrt imel, ampak vedela sem, da bo vsega konec šele, ko tega človeka ne bo več.
In moram rečt, da tako je potem tudi bilo. Smrt je bila zame in za osebo odrešilna. Šele po smrti, sem lahko stopila k krsti in osebi izrazila ljubezen, ki si jo je zaslužila.

Tako pač je…

Ja sem. Ena oseba je v kratkem tudi umrla (nepričakovano) in s tem meni tako rekoč “rešila življenje”. Še danes sem ji hvaležna za to!

Podobno tudi jaz.
Pa želela sem si, da koga pobere iz mojega življenja.
Smrt pa… to je tako dokončno in tako vsakemu namenjeno, da si ne bi želela za nikogar…

Blagor tebi, sem vesela zate.

Sem in se je tudi uresničilo. Nepopisno veselje me preplavlja.

ne- tudi v sanjah ne

Sem vendar to ni prav, zavedati se moramo, da hudobni ljudje dolgo živijo:). Sem pa že mislila, da bi koga pretepla, ga pohodla , ga z ceste zrinla in podobno. Še sreča ,da je ostalo vse samo pri želajah.

Ne, se ne spušam na tako nizek nivo. Lahko se borim z vsakim.

Ko se začneš boriti z drugimi si padel že na nizek nivo. Po tvojih besedah……..naprej…..

New Report

Close