Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek geliranje nohtov

geliranje nohtov

Živjo, želim si lepe in urejene nohte na rokah. Slišala sem za geliranje nohtov. A je to drago? Če je že kera probala, izkušnje prosim. Rada bi, da bi zgledali naravno. KOliko časa pa imaš pol lepe nohte? Kako gre pa pol to dol? Prosim če mi poveste izkušnje s tem. Hvala.

Jaz sem jih letos prvič dala in sem zelo zadovoljna. Meni držalo 6 tednov, potem sem si dala ponovno, ker je noht zrastel in se je videl narastek. Imam pa francosko manikuro, ter na enem prstu kamenčke. Moja to naredi za 22 evrov oz. 40 evrov za nohte na nogah in rokah. Je pa iz obale. Delam pa vse in se niti malo ne okrušijo, pa noben se mi ni zlomil.

lahko kontakt?

Jaz ti predlagam, da poiščeš različna mnenja, ker iz mojih izkušenj tista, ki ti gelirane nohte naredi za 20, 30 EUR, niso ne vem kaj kvalitetni.
Jaz že dalj časa (ko imam denar :)) hodim v Nail studio Andreja[/url]. Gelirani nohti na rokah so nekaj manj kot 50EUR. Držijo pa dokler jih ne daš dol, meni so zdržali tudi več kot 3 mesece. Jaz si jih ponavadi hodim popravit, ker noht rase in ne zgleda več lepo. Lahko jih brusiš, dol pa jih sama ne moreš dat ker so res trdni (razen če čakaš 4 mesece da se sami začnejo luščiti), z njimi delam vse, tudi po vrtu kopam in so še vedno lepi. Res je drago, ampak je pa izdelek vrhunski.
Tudi Andreja je dejansko za to usposobljena, ima primerno izobrazbo za ta poklic in ni neka amaterka.
Je pa salon v Solkanu blizu Nove Gorice.

Gel ful uniči nohte. Jaz ti predlagam geliš. Noht tudi izgleda bolj naravno.


Če je stvar narejena tako kot mora bit, zgleda vse naravno, razen če si nardiš dolge 2 cm…
Meni gel malce uniči nohte samo tam kjer se prilepi nanje, ko mi nohti prerasejo so popolnoma zdravi.
Avtorica – kamor boš šla, se pač malo pozanimaj, saj ti bodo že v salonu svetovali kako in kaj. Čar v geliranih nohtih je, da se ti minimalno 1 mesec ni potrebno ukvarjati z nohti, roke opereš in maš vse urejeno 🙂

Jaz imam gel na svojih nohtih. Tukaj pa ne bi dajala telefonske.

Kaj pa manikura in kvaliteten lak? Razen ce imas res slabe nohte, jaz gela ne bi dajala. Sicer so mi samo s francosko manikuro lepi, so mi pa ekstra dolgi in vsi porisani, cvetlicni, ali celo v spico oblikovani, grozno ceneni in grdi. No, vsak po svoje…

Za geliranje dam natančno 15 evrov, nohti so lepi do 3 mesece, ko itak že toliko zrastejo, da jih je potrebno ponovno urediti.

Kar se tiče geliranja nohtov – ko se navadiš ne moraš brez tega. Preveč komot je – ni ti treba skrbeti za njih, vsi so lepo oblikovani in enako dolgi, lak se ne kruši – jaz imam cca 5-6 tednov mir. Pol je pa narastek že tak, da je treba ponovnno na obisk. Jaz hodim v estrada studio-lj (ne vem al majo še kje salon)- tam ti naredijo kar hočeš. Najboljš pa je to da ti svetujejo kaj je za tebe good in kva ni. Jaz mam rada diskretne poslikave, … prnesem slikco al pa se one kej zmisljo. Vedno je lepo. K mam pa francosko, pa itak noben ne ve da imam gelirane nohte :).

Kje pa ti jih naredijo ,bi lahko dobila kontakt?

New Report

Close