Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SINU ZA 20. ROJSTNI DAN

SINU ZA 20. ROJSTNI DAN

Kaj naj kupim sinu za 20. rojstni dan? Kakšno idejo prosim. Hvala

Vprašaj ga, če si kaj posebnega želi. Drugače pa bo verjetno najbolj vesel denarja 🙂

Jaz sem hčerki, s katero sva se žal odtujili (ločitev) naredila album s fotografijami najpomembnejših dogodkov iz njenega življenja- od rojstva do mature. Izbrala sem fotografije, kjer je v ospredju ona – kako se učiva voziti kolo, pa maškara, nastop v glasbeni šoli, slikca s kužkom, prvi zavoji na smučanju itd.
Ker je bila res prisrčen otrok, sem napisala: “Naj žarki sreče, veselja in otroške radosti še dolgo razsvetljujejo tvoje življenje:”
Tri strani sem pustila prazne. Upam, da jih bo nekoč dopolnila s fotografijami svojega izbranca ali otročka.

daj mu denar, čimveč denarja, pa stanovanje in avto.

Zarad mene lohk tud avto, če znese, ne.

Dobre gatke, nogavice in spodnje majice, da mu ne bo nerodno pred punčarcam.

Službo:))

No, jaz sem se najbolj razveselila, ko sem za darilo prejela trening varne vožnje pri Kuzmiču.

Evo, sem imela ta teden rojstni dan…moja želja pa je bila, da bi dobila službo…zgleda, da se bom še načakala na darilo….

Sicer pa nisi napisala koliko denarja imaš na voljo, kaj ga zanima, ali dela ali hodi še na faks…

Kako resnično so zgoraj napisale ostale – mladi bi službo/stanovanje/avto…dokler smo bili stari 15-17 pa samo fešta pa fešta…se mi kar kolca po tistih časih.

Cenejši predlog: plačaj mu kakšen izlet (sama sem v tistih letih prešla od Benetk, Dunaja, Budimpešte, Španije…)

New Report

Close