Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek še nosite balerinke

še nosite balerinke

Ali še nosite balerinke, ali že zaprte čevlje, mogoče škornje?

Nosim odprte čevlje, za doma /okrog hiše, za v bližnjo trgovino/ celo zaprte natikače. Zaprte čevlje pričnem nosit, ko se shladi pod 10 st.

Nosim balerinke. Zaprti čevlji in škornji, ko bo res mraz.
Prejšnji teden, ko je bilo 20+ stopinj, sem videla kar nekaj modelov z zimskimi škornji. Pač kakor kdo, ampak meni nepredstavljivo.

jaz še nosim balerinke in to še brez nogavic…je pa res ja prejšnji teden ko se je malo shladilo, ženske pa že kar zimske škornje, ne vem no, kaj pa potem pozimi nosijo..jaz sem imela prejšnji teden še natikače..je bilo 21-22 stopinj, zelo toplo..

Škornje nosim, ampak trenutno tamoderne cowboots, tričetrt, ki imajo delno perforirano usnje ( luknjice za zračenje).Škornji in čevlji na špico so tudi letos out. Letos prevladujejo vedgie ( torej polna peta v stilu 70-ih)
Balerinke nosim še, in jih zagotvo še bom do snega, tudi po dežju-sem tako kot Britanke 😉 – da so noge čimdlje na zraku in UV svetlobi 🙂
Drugače pa tudi v hladnejših mesecih nosim balerinke, samo notri dam vložek iz prave kože (ovčja dlaka). Super toplo če je potrebno in super hladi, če je vroče-obvezno na boso nogo, brez najlona. Vložki iz volne se pa lahko operejo v stroju brez težav. In noge so vedno tople, ali pa ob višjih temperaturah dihajo in se hladijo ( npr. pastirji že od nekdaj vedo, zakaj so dobre volnene nogavice in vložki za čevlje).
Ali pa letos je tudi moderno gamaše nosit tako, da jih spustiš na pol narta, noter v balerinko, ali čevelj.

Tudi v škornjih nosim volnene nogavice ali vložke-vzamem obutev pol ali eno števiko večje, na boso nogo, ali pa volnene nogavice, nikoli nobenih težav s smrdljivimi nogami ali potenjem, pa se potem preobujem v službi v “protokolne” čevlje in ustrezne nogavice (ja, imamo dress code predpisan, pa nisem javna uprava)- ali najlonke na krilo, ali kakšne najlon nizke nogavičke s kakšnim vzorcem pod hlače. Najlon dokolenk pa ne nosim-mi delujejo kot kondomi 😀

Ne ravno balerinke, nosim pa odprte bolj športne sandale, seveda brez nogavic. Okrog hiše še vedno skačem v coklih ali pa japonkah.

Pa saj še ni mrzlo za škornje, še gležnarji pridejo na vrsto šele takrat, ko je res hladno in brozgasto.

a balerinke so po ta novem odprti čevlji????????:))

Večinoma nosim superge ta čas, sem pa že 2x obula škornje ja . . .

Obstajajo tudi balerinke peep toe ( odprti prsti) 😀

ballerina peep toe

Obstajajo tudi balerinke peep toe ( odprti prsti) 😀

ballerina peep toe[/quote]

so pač bolj kmečke punce tu gor;-))

Ja, brez nogavic. Sprehajam se pa še vedno v tevicah.

Živi in pusti živeti

New Report

Close