Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj ste dojencku?

Kdaj ste dojencku?

Kdaj ste dali dojencku piti vodo ali caj ko je kolcal?

Kako to misliš kdaj? Ko se mu je kolcalu, takoj.

dodatno tekočino ob gosti hrani – vodo. Ob kolcanju sem raje še malo podojila, dokler ni nehal.

O starosti sprasujem kdaj? Ker mislim da 1 mesec staremu ne more skodit voda ali caj .
Ali se pac motim?

Otrok je zejen takoj, ko se rodi.
Materino mleko mu je hrana, voda (primerno zgreta) mu je za zejo.

Glede na to, da sem vceraj brala, kako so vcasih dojenckom dajali zgance in polento, mu mirno daj vodo za pit!

Od rojstva sem mu dala prekuhano vodo ali čaj iz komarčka.

jaz sem mojim otrokom skuhala čaj in jim dala. če želiš vodo jo prekuhaj , bo najbolje. dala sem pa takoj . nisem gledala na mesece.

Sicer sem tudi sama mama, ampak kako pa ste danes nesposobni primerki od staršev tukaj (ne vsi). Mislim kakšna banalna vprašanja, pa to ne moreš verjet!! Pa kaj nimaš niti malo lastne intuicije? Zakaj toliko kompliciranja za prazen nič. Zadnjič ena sprašuje tu, če lahko da žgance z mlekom pol leta staremu otroku. Če že vi tolk komplicirate, kakšni bodo šele vaši otroci. Saj sem tudi jaz komplicirala, vendar pa pri takšnih stvareh uporaba lastnega mozga ne škodi.

Poslus, mmkka, ali kaj si ze:

Vprasanje je bilo: Kdaj ste dali dojencku piti vodo ali caj ko je kolcal?

In, kje je tvoj odgovor???
Ce bomo zeleli PRIDIGE, potem bomo leteli v cerkev; do takrat pa ostajamo na FORUMU in se, prosim, drzi teme.
Lepa hvala.

Mmikka ti si vrjetno ena tistih ki vse ve pa si vrjetno nisi umila glave prve 3 mesce po porodu ker te je blo da bos umrla zarad tega…

Itak je pa ta forum za taka in drugacna uprasanja?

Nimam odgovora???!!!! Povem pa svoje mnenje o nesposobnih starših.

Kako si vedela, sam sem še zmer živa, le kje je šlo narobe.

Jaz dojenemu otroku nisem cisto nic dodajala,ne vode, ne caja.
Sele ko smo presli na hranjenje z drugimi zivili sem mu dajala tudi pit.
Moje mnenje je da je dojencku mamino mleko hrana in pijaca.

New Report

Close