Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povsod le varanje, zakaj sploh v zvezo?

Povsod le varanje, zakaj sploh v zvezo?

Še sploh verjamete, da vi pa ne boste prevarani? Da vas partner mogoče že ne vara? Da vas ne bi, če bi se mu ponudila priložnost?
Zakaj sploh v zvezo, ko pa jih večina na enak žalosten način konča? Se kdaj to vprašate?
Toliko enega varanja je povsod.
Pa kako lahko človeka to potolče.
Je sploh vredno tvegati?
Se kdaj sprašujete o teh stvareh? Za zasedene vsekakor to niso dobre misli.
Žalostno, kakšni so to odnosi in kako gre vse v maloro.

Ne dramatiziraj….hehe……

sem istih misli kot ti.Nevem kaj se dogaja z ljudmi,ampak kriza ni samo v gospodarstvu,tudi v odnose je prišla.Ja,sem bila že razočarana,odkrila neka f.b sporočila,sicer ni kazalo na zapeljevanje,ampak mi je pa prekrival in po mojem če nebi pravi čas odkrila…bog ve…Se pa en človek ne zaveda kaj lahko z varanjem stori drugemu,uniči ga lahko za lep čas…žalostno,kako je enim več en sex kot pa neka varnost,toplina itd…ki pa se je mimogrede ne da dobiti za vsakim vogalom

nova
Uredništvo priporoča

O čemer ti dramatiziraš, kot je že predhodnik povedal, ni varanje. Gre samo za načelo: Če ti ne fukaš dobro ali dovolj, bo pa katera druga posodila luknjo. Ljubica ne skrbi glede partnerstva. Tipček bo vedno ostal tam, kjer s mu streže. Torej: Če ne znaš fukat, bolje zate, da znaš kuhat in pospravljat.

Ne, ker če bi se spraševala o teh stvareh ne bi nikoli in nikdar šla v nikakršno vezo. Ko bi tako premišljevala kot ti bi pač ostala samska in uživala življenje na polno, kot ga že sedaj jaz z partnerjem ali ne.

Ne razumem, zakaj vam je koža med nogami tako pomembna!?
Vam je vaški župnik tako zapovedal?

Zakaj ne bi smela še ena dobra mačka pofafat penis vašega moža? Ste kaj prikrajšane?

Veste kaj je 50 let zvestobe? Tega še pes ne preživi, zato mu je bog skrajšal življensko dobo!

Ga ni moškega, ki bi cel lajf z užitkom pikal samo eno češpljo! S tem se sprijaznite in nehajte dramatizirat. Saj vas vendar preživlja, vozi na izlete, kosi travo in šraufa avtoček!

Babnce, malo manj držite v rokah veniš, bref, pril, metlo……..pa malo več korenjaka svojega moža!

Pa saj, ko ste bile najstnice……..niste bile tako zatežene, kajne? Kdaj se vam preklopi na zoprnijo? Ko prvič gnezdite?

Ostanite ljubke, urejene, hihitajoče – pa bo 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj težav!

Ma varanja sploh ni toliko kot si misliš(avtorica). Je nakazovanje na varanje…. fuka je bolj malo. Malo preberi tukej kako ženske v najboljših letih iščejo tipe, pa zgledajo dobro, ampak s sexom je bolj žalostno, ker čakajo na “supermena” v svojih glavah. Če bi bilo več takega “zdravega” varanja, čist tako malo za spremebo partnerja iz obeh strani bi ta svet lepše funkcioniral, verjam.

He, he, jaz še zase nisem prepričana, da ne bom nikoli varala. :))

Sem pa bila prevarana in boli k svina, ampak je bilo par prejšnjih let tako letih, da odtehta. To lahko rečem danes z distance. In tudi če me bo prevaral današnji partner ali pa bo šla zveza narazen, sva imela 15 lepih let. Tako da ne, ne razmišljam o tem, kaj bo, če bo. Uživam v sedanjosti. Garancije pa v življenju ni, še najmanj pa na ljubezen.

Pubertetniku zgoraj pa – get a life.

Dolgoročno zvest človek, to ne obstaja. Kot je duhovito pripomnil nekdo nad mano, še pes crkne po 10-15 letih, ker ne more biti 50 let zvest. Torej je anjbolje, če s ez varanjem sprijaznite, ali pa s partnerjem vnaprej dogovorite odprto zvezo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sploh ne razumem, zakaj morate sebe in svoje mnenje posplošiti na celotno populacijo, zakaj ne zmorete govoriti samo zase, samo v svojem imenu? Ker iščete izgovore v slogu, saj smo vsi takšni, vsi smo krvavi pod kožo, takšna je človeška narava?

Jaz ne varam, pa ne gre za to, da bi bil kaj invaliden ali imel kakšne druge prepreke :)))

Vsakemu še kdaj v življenju postane všeč še kdo drug. Tudi zelo, zelo všeč, saj smo ljudje. Potem smo v dilemi kaj naj naredimo, želimo si vse od tega človeka, pa čeprav smo že vezani. Takrat moramop samo vedet, da se ne splača in poskušat zavesto pozabit tega drugega ali drugo.
Varanje se zgodi, če nekdo ni tako močan, da bi se odmaknil od situacije.

Potem se zgodi obljubljanje med varajočim, da tega ne bo nihče zvedel, da en bosta nikomur povedala, niti možu / ženi, pa čeprav bi imela še tako slabo vest…
In kaj se navadno zgodi? Mož in žena izvesta. V vsakem primeru, skriti se romance ne da, največkrat pa do izdaje pripelje samo slaba vest enega od varajočih.

Naslednji korak je propad družine. Kdo trpi zaradi ene bedne romance? OTROCI.

Jebeš take starše.

Res je, jebeš take starše, ki niti kurbarije ne znajo skriti pred otrokom.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Varanje je postalo nacionalni šport in skoraj je sramota, če ne varaš. Družina bi morala biti “sveta”, je pa pri varanju najbolj prizadeta, ranjena, razdrta. Otroci so prizadeti, a svojim otrokom naj bi želeli dobro.

Nič ni postalo, varanje je od nekdaj svetovni šport, ne samo nacionalni. Kaj ti misliš, da v Prešernovem času niso varali? Samo takrat ni bilo med.over.net-a, da bi ljudje lahko prebrali take stvari.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

lkgjpo….. upam, da nisi men napisala pubertetnik,…. ker te ta pubertetnik komot po po kavo pošlje, ko prideš nazaj te pa še nategne tako kot se za gre…. tako , da ja… get a life.

Dajmo se vprašati po resničnih razlogih zakaj se vara?Nisem prevarala v 30 letih,sama pa bila grdo prevarana,posledica nezakonski otrok z njegove strani.
Zdaj sem sama na tem,da prevaram,pa ne iz maščevanja,nikoli.Zato,ker zame ni časa,vedno utrujen,odsoten,nejevoljen,ni za stvar,naveličan ne vem česa,delo prej kot družina,zanemarjanje na celi črti.
Zadnja leta se to pozna zelo.Čakam,čakam,pa ne vem če bom kdaj dočakala,njegovo pozornost,objeme,poljube.Zato se sama ne čudim,če pride do varanja iz teh naštetih razlogov.Drugače sem romantična,nežna,čustvena,mi to nič ne nuca,ker nimam to več s kom deliti.
Zato ne obsojam vse povprek,primer od primera šteje.

Če greste naprimer na chat (ženske), se vam bo takoj javilo 10 moških, vsi vezani in vsi iščejo avanturo. Prov zgroziš se, da praktično toliko vezanih moških želi prevarati žensko. Ali ni boljše, da se v tem primeru veza konča, vsaj za tiste, ki še nimajo otrok, ne pa da varajo…

Več kot deset, pa vsi takoj pripravljeni na skok:)
Ampak meni je popestritev lajfa, samo to.

Prau maš. Odlično povedano. Kaj bi pa rade še več! Kure pač ne dojamejo, da se vse vrti okrog…. da je moško zadovoljstvo na prvem mestu. Vedno in povsod. Bo treba še mau te možgančke sprat , najtabolj bo že v prvem razredu začet, če že mamca doma kaj zašuštra, da bo vsaj v šoli deležno taprave vzgoje

Samo 1x zivimo,stavim da si moskega spola in mocno upam,da pri svoji partnerici tudi tako razmisljas…upam,da gs keremu ali pa on njej.Ampak mocno sumim da sploh nisi v vezi,ker drugače nebi tskih klobasal/a

Malo preproste logike in osnovnošolske matematike ti ne bo škodilo.
Na splošno velja mnenje tudi tukaj, da varajo samo poročeni moški.
Ampak za varanje sta potrebna dva! ženska in moški!
Moški najraje vara s poročeno žensko, ki je najbolj varno. To pomeni, da je število poročenih žensk, ki varajo enako številu moškim, ki varajo.
Ker pa velja, da en moški pogosteje menja ženske ali ima hkrati več ljubic….

… zaključek.. v Sloveniji, je veliko več poročenih žensk, ki varajo svoje može, kot pa moški, ki varajo svoje žene!

Dirty Mary, Samo 1 x živimo, bref – kapo dol za življenske misli.

Vse je točno tako.

Nihče se ne vpraša, da ta “greh” izvira iz pridiganj RKC, kar pa je sedaj, ko smo stopili v 21. stoletje za zanemarit, saj sedaj lahko vsak vidi, kakšne neumnosti so tekom zadnjih stoletij propagirali za katere sedaj točno vemo, da je vse larifari…, in seveda tu ta greh.

Res, kaj je katera prikralšana, če ga še katera malo potegne vašemu možu ali če on še kaj napiči… Doma pa verjemite, da bo veliko boljše volje kot če bi moral le vas pikat ko že 10-20-… let

Jaz svoje žene nima zato nič manj rad. In užitek mi prinaša tudi pir, pa nimam do njega nobenih emocij, pa sladoled tudi, pa dober zrezek tudi…

Dajte babe to že enkrat doumet – deci ne povezujemo praznjenje z neko drugo z ljubeznijo – gre le za trenuten užitek in nič več zato ne Dramatizirajte…

Malo preproste logike in osnovnošolske matematike ti ne bo škodilo.
Na splošno velja mnenje tudi tukaj, da varajo samo poročeni moški.
Ampak za varanje sta potrebna dva! ženska in moški!
Moški najraje vara s poročeno žensko, ki je najbolj varno. To pomeni, da je število poročenih žensk, ki varajo enako številu moškim, ki varajo.
Ker pa velja, da en moški pogosteje menja ženske ali ima hkrati več ljubic….

… zaključek.. v Sloveniji, je veliko več poročenih žensk, ki varajo svoje može, kot pa moški, ki varajo svoje žene![/quote]

Govorim iz ženskega stališča. Kot moški se pa zaenkrat še nisem prijavila, da bi videla ali ženske tudi navalijo. Si pa upam trditi, da se takim moških javi več samskih, kot zasedenih žensk. Tako, da matematiko si kar nekam zatlači.

Pri varanju si predstavljaj, da je prevarana tvoja mama ali da ona vara tvojega očeta, prav tako brat, sestra, hči, sin moj partner-ica, ali bi tudi tako lahkotno gledali na stvar kot tu pišete? Dokler se dogaja drugim je eno, ko si prizadet sam ali tebi draga oseba je druga pesem. Boleča še in še.

New Report

Close