Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bio in oralna kontracepcija

bio in oralna kontracepcija

Nekako mi ne gre skupaj – recimo sodelavci vse bio, taki in drugačni prehranski dodatki, nič ne je, vse je oporečno, samo laneno olje, pa konopljino, pa chia pa superživila. Pa bio kozmetika, pa zobne paste brez……………., ampak s tabletki se pa filajo že leta in leta…. Mi ne ge skupaj!

Odkrila si tržno nišo, za takšne ljudi bi bili primerni samo kondomi iz naravnih ekološko pridelanih svinjskih črev, če gre za vegane pa kondomi iz lanenih in bambusovih vlaken, kakršne uporablja tudi FriLLox. Hvala za idejo!

A za sodelavce tudi obstaja oralna kontracepcija-nisem vedela, da je za moške že tudi na tržišču. Drugače pa, si mogoče nevoščljiva ljudem, da živijo bolj zdravo od tebe, da gledajo na to kaj dajo na krožnik in da športajo, ti si pa prelena? Veš tudi meni je marsikaj smešno (npr. starši, ki imajo nalepke s slikami in imeni svojih sončkov prilepljene na šipo avtomobila), pa ne pišem takšnih neumnosti po forumih.
Aja pa še nekaj tabletke z nizkim odmerkom hormonov za sodelavke so vseeno bolj bio kot tvoji? kondomi.

Dosti bolj mi gre skupaj bio + kontracepcija, kot pa nasprotnice splava + kontracepcija ali nasprotnice istospolnih družin (ki bojda niso naravne) + kontracepcija.

:)))))))))))
Gledam kaj dam na krožnik. ne boš verjela je v glavnem iz mojega vrta in njivice, pridelano v glavnem biodinamično. Šprtanje:)))) Koliko maratonov imaš za sabo? Če si nad deset, se imava kaj za pogovarjat, drugače pa….
Aj, tele sodelavce sem pa res v prazno ustrelila. V čisto ženskem kolektivu sem:)))) Torej: sodelavke!!! ZADOVOLJNA?
Kondomov ne uporabljam. O tabletkah pa ne bi! Ker si očitno prepričana, da si požrla vso pamet tega sveta, ker si prebrala zloženko pri ginekologu. So veliko bolj eko metode uravnavanja rojstev, veš? Ne, kajne?
Tako, da o tem kdo piše večje neumnosti, bi se dalo zelo razpravljat!

New Report

Close