Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož flirta – Napasti, ali še počakati?

Mož flirta – Napasti, ali še počakati?

Ker se mi je zdel malo odsoten zadnje čase, sem mu vzela v roke telefon, in večkrat naletela na podatke o klicih v (zame nenormalnih) urah ( 23.00 in dalje) s sodelavko 🙂
enkrat sem ga vprašala, s kom se ima za pogovarjat ob polnoči, ko sem ga slučajno slišala, pa mi je rekel, da je bilo v zvezi z delom… KAo.
Nima takega dela, da bi kdo od njega potreboval kakšne informacije, in to ob polnoči.
Naslednji dan sem videla, da podatka o tem klicu ni- le zakaj??

tudi nekaj sms ov je bilo,.. ampak pisanje bolj v šifrah…

komaj čakam, da mu spustim, samo ne vem še, ali naj počakam, na kaj ”konkretnejšega” ?

Aja, me ne gane v smislu ljubosumja, ampak samo da vem, kdaj naj pripravi kufre in krene od mene in dvoje majhnih otrok k svoji sodelavki

ura zamujena ne vrne se nobena, tako da kar napokaj. zdajle čez vikend se bo lahko v miru namestil pri sodelavki.

A zarad par smsov in klicev, ga boš nagnala?

nova
Uredništvo priporoča

No, za moje pojme, ko se dogajajo taki klici, to ni več samo kurjenje, ampak akcija. Če boš čakala ali ne, je pa od tebe odvisno. Jaz sigurno ne bi mogla, ampak bi eksplodirala. Ne bi mogla živeti z moškim, za katerega bi vedela, da ga namaka drugje. In tudi ne bi vohunila za njim, ker mi je pod nivojem.

Resno sprašujem, ne se zajebavat 🙂

Ja, najboljš da ga res nateraš stran, ker drugač mu boš najedala še nadaljnih x-let.

ok se pravi nisi resna. potem ti predlagam, da začneš še bolj vohunit, delat scene, zmerjat vse ženske itd itd toliko časa, da bo imel tvoj vsega poln kufer in bo sam šel. potem boš ti boga boga boga.

pa saj tale samo išče izgovor, da ga nažene… očitno ji je že prišel prek praga…

Očitno si že nekaj časa nista iskrena in morda celo sama si želiš, da boš imela nek izgovor zaradi katerega boš šla narazen? Ali si morda samo pisala iz jeze?

Normalno zdrav moški ima rad vedno okoli sebe akcijo. Dobro ženo. Mogoče mu manjka akcije? Se trudita oba dovolj na tem področju, da se imata dobro? Ali samo en za drugim špijonirata kdaj bo kdo naredil napako, da bo hop, pa sem te dobil/a?!

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

Kdo pravi, da nisem resna??

Toliko se mi je zameril s tem, da mi je ravno, samo ne presenem hinavščine.
Naj se pobere od nas.
Ne bo me imel za norca.

Jaz se s svojim sodelavcem dostikrat slišim ob takih urah pa nimava nič skupaj, niti se ne pecava, skratka nič. Meni ali pa njemu pade na pamet kaka ideja ob polnoči in si jo pač morava takoj delit, s klicem ali sms-om. Oba poročena, sodelavca sva že kakih osem let. Ni vedno vse tako kot je videti na prvi pogled.

Ma ni vse črno belo. Simpatije so in bodo. Jaz bi razgrnila karte dokler gre življenje še lahko nazaj v normalne tirnice…

Moj sodelavec je dolgo z eno flitral… z njo se je pa resno zapletel šele ko ga je žena pustila.


evo moj nasvet; vohuni za njim več kot dva dni ne boš potrebovala, ga posnemi, serviraj posnetke za večerjo, napiši listek naj spakira kufre in vrže ključ v poštni nabiralnik(ti ta čas odcepetaj nekam, za dva dni), to je ena resnična izkušnja.Tako ga boš najbolj prizadela, brez scen, scene delaj ko boš sama…

Ma ni vse črno belo. Simpatije so in bodo. Jaz bi razgrnila karte dokler gre življenje še lahko nazaj v normalne tirnice…

Moj sodelavec je dolgo z eno flitral… z njo se je pa resno zapletel šele ko ga je žena pustila.[/quote

svaka ti čast, da ti tole verjameš. ga je že prej veselo namakal v sodelavko. ]

Upam, da se hecaš. Res. Pišeš, kot da je to neka fora. A čmo še mal počakat, da ga dobimo prav s prski v loncu medu ali zadošča, da ga vidimo, da tam nekaj kroži. In potem, naj spoka, naj gre.

Kot je razvidno, sta odrasla. Imata dva majhna otroka. Imate dom, družino. In ti, ko vidiš, da je neka kriza, ne pomisliš na pogovor? Na reševanje? Na iskanje razlogov in iskanje rešitev? Oba skupaj sta težka egoista. On, ker vara. Ti, ker ne znaš drugega kot spakirat kufre.

A veš da govoriš o tem, kako bosta dvema majhnima otrokoma razturila dom, ju prikrajšala za življenje (najbrž) z očetom? A o otrocih se ne razmišlja? Ne ti, ne on? To ni tema?

Sori, ampak bivanje na tem forumu mi občasno nabije pritisk na 220. Kako neverjetno rešujete življenjske težave. Samo kreganje, samo umik. A res ni energije in zrelosti, prebrodit nekaj, rešit dom? Čisto verjetno namreč je, da tvoj mož mal flirta. Ja, presekaj, ženska! Potegni gak sebi, pogovorita se, slišala boš mariskej, on pa tudi. In iz tega znata priti še bolj povezana. Vsaj poskusi.

Zaradi otrok.

Že dolgo časa se obnaša sumljivo.
Sploh pa sem to opazila zato, ker mu naenkrat več ni bilo do seksa (z mano) tudi pol leta se me sploh ni dotaknil,.. pa sem ostala vseeno z njim za ”dobro” otrok…

za pogovor ni zainteresiran nasplošno

mah kaj. Drugo ima, kaj pa
Naj. Ampak to pomeni zame adijo.

Krasen vzgled otrokom, res
bravo

A si v resnicnem zivljenju tudi tako glupa, ali se bolj??? Potem se je RESNO zapletel, prej pa SAMO flirtal?? Oh, cloveska neumnost je pa res brezmejna in ti si zivi dokaz!!
Avtorica – skoda ker si mu sploh kaj govorila, lahko bi se pocakala kak teden ali mesec pa bi lahko lepo sproti brala in spremljala kaj se dogaja. Zdaj bo pa itak vse skrival in brisal. No, pa ze to je zame zadosten razlog da bi letel cez zaprt oken, ne pa vrata!
Tista, ki more idejo takoj delit z sodelavcem in ga klicari tudi ob polnoci ce je “potrebno” – da bi bila jaz tvoj tip bi ze po prvem klicu letela cez balkon na glavacki, pa potem klicari sredi noci kogar hoces. Mislim, kaj vse nekateri ne prenasajo pri svojih partnerjih, ki naj bi bili kao “odrasli”…. Imas sreco, da je partner toliko zatucan da ni ugotovil, da nisi edina, ki jo ima drugace bi te ze zdavnaj zbrcal na cesto (oziroma sodelavcu brez katerega ne mores).

Eowin, kaj pa zaupanje? Če ima mož problem, je on tisti, ki bi moral pristopiti s pogovorom, ne pa poiskat tolažbo pri drugi? Zdaj, ko je zajebal, naj pa žena rešuje? Mislim, a ti to resno?

Marš s takim decom, pa da se na kolenih priplazi nazaj, da bom sploh hotela poslušat.njegovo jecljanje in opravičevanje. Ti bi ga pa še nazaj vzela in bila še bolj povezana?

Jao, jao. Imam tako sosedo – že 20 let na tabletih, ker vsakič ona rešuje, ko on poriva druge.

A pa ti resno misliš, da lahko varalico spreobrneš s pogovorom ?! Pa , da je za mulčke boljše, da živijo v razbiti familiji, z depresivno mamo in zgonjenim očetom ?

Mene kap, da mojga ob 23.00 pokliče sodelavka in mu naklada, kaj se je pravkar spomnila. Pa sej niste normalni no. Nekje pa že morajo biti meje.

Avtorica, po moje nimaš kaj čakat. Pa ne mislim kar kovčke pakirat ampak pogovor, pogovor…

nič se sedaj boge ne delaj in v ta drek ne mešaj otrok. oni niso nič krivi, da imajo taka starša. ti si pa tudi brihtna, da si šele sedaj pogruntala za kaj se gre. oba se mi zdita zelo otročja.

Mater ste eno krdelo podivjanih babnic željnih krvi in linča. Moškega ste obsodile brez dokazov in brez sojenja. Hujše ste kot komunajzarji, ki so žive ljudi metali v Hudo jamo. Groza.

nisem nič boga.Kdo meša otroke?? Neka pametna duša zgoraj, ki še vedno misli, da mora ženska zavoljo otrok požret vse moževe grehe?
Dobro, da sem skužila tudi zdaj, bolje kot nikoli.
Hb sem sposobna preživet sama z otroci.

Popolnoma te razumem, čeprav pa ne razumem odgovorov v stilu, da si malenkostna.

Če ti intuicija pravi, da se nekaj dogaja, ji verjemi. Sama sem doživela prevaro in sem vedela veliko prej, kot sem izvedela. Mi je pa bilo zelo težko se s tem soočit.

Svetujem si, da ga čimprej postaviš pred dejstvo, ker težko je gledat v hiši zgojenca, pa še sedet z njim za isto mizo, ko veš, da laže v obraz tebi in otrokom.

Se je pa tem, novodobnim dedcem res zmešalo, ravno prejšnji teden je imela isti primer naša znanka. Dokler mu ni stopila na prste, ker mu je tudi bilo vse več vredno kot družina, še je vzdržal, ko pa ga je soočila z dejstvi, da ve za ljubico, pa enkrat on z njo več ne more, ker ga preveč kontrolira in je spakal, ona pa ostala sama z dvema majhnima otrokoma.

Kaj se dogaja s temi slovenci, saj to je že prava epidemija, vsi bi samo nekaj bezlali sem in tja, nihče pa ne bi prevezel odgovornosti.

Pokasirajo pa otroci.

Kakor koli se boš odločila, želim ti veliko moči in pojdi s pokončno držo naprej.

sumim ga

ZAKAJ ga direktno ne vprašaš , če ima kaj z drugo ?

New Report

Close