Najdi forum

Da odprem to težko temo…zunanjost? Pomembna? Jaaaa

neeee

Zunanjost človeka je prvo kar vidimo pri človeku. Je pa res, da se zunanjost z leti spreminja ali pa se nekdo, ki je nosil samo športna oblačila začne oblačiti elegantno ali obratno. Obleka nekako res naredi človeka, vendar ljudi soditi in ocenjevati zgolj po tem je zame osebno totalni nesmisel. Vsi smo drugačni, vsi unikat!

Sama sem menja, da zunanjosti se časoma navadiš, sprejmeš človeka takšnega kot je, karakter pri človeku mi je nekako dosti bolj pomemben. Sama se ne odločam na podlagi zunanje lepote s kom se bom pogovarjala s kom ne; mene je velikokrat navdušila ravno oseba, katera mi vizualno sploh ni ustrezala, a po pogovoru z njo mi je prirastla k srcu.

Zunanja lepota je minljiva, notranja pa ostane – je srce človeka!

Lep in čaroben preostanek dneva.

… Ko dosežeš bistvo življenja, boš odkrival lepoto v vseh stvareh, celo v očeh, ki so za lepoto slepe…

nova
Uredništvo priporoča

Lepota je “lepa” kratkotrajno. Ko človeka spoznaš in ti karakterno ni všeč pa lepota zbledi kakor je prišla.

Mene pa zanima, zakaj toliko žensk misli, da je v zvezi najbolj važno, da so suhe in imajo dobro rit. Na tem forumu dostikrat preberem, kako se žena čudi, da možu ni do seksa, če pa ima ona še vedno isto kil kot pred 20 leti in moški ji rečejo, da ima dobro rit – v čem je torej problem? Jaz pa imam občutek, da je to odnos izpred sto let in poniževalen do moških, saj moški ni žival, da bi mu stal takoj, ko vidi žensko brez gat. Po tej logiki bi bilo pravzaprav za pričakovat, da se bo napalil na vsako z dobro ritjo, ki pride mimo. Me zanima, kaj mislite moški o tem.

se vidi, da pišete samo ženske, ženskam je važna “notrajna” lepota, moškim ne. a da ne drži? zakaj pa potem si vzamejo moški namreč, zmeraj mlajše in lepše ljubice, ko se pač notrajno lepoto naveličajo.

V zadnjem letu sem se zredila za 10 kg. (165cm, prej 60kg, zdaj 70kg)
Jaz in moj fant: Rad me ima ravno toliko, kot prej(tako pravi), izkazuje mi nežnost, se cartava in ljubkujeva, m ceni in spoštuje…. ampak samega sexa je pa manj, ker je manj vzburjen…ali kako naj to povem. Res je tudi, da sem sama manj divja zdaj, ker sem sama sebi (in si mislim da bom tudi njemu) manj privlačna v določenih pozah pri sexu. Saj razumete. Par sva leto in pol.
V glavnem notranja lepota je pomembna, ampak zunanjost pa tudi. Vsaj sexualno je zunanja lepota pomembna.

Sorči tole ne bo držalo..poznam enega….je zamenjal sexapilno ženo (vuuuffff vsak moški takoj pomisli na sex, kadar jo vidi!!) za eno nič kaj všečno ljubico (no potem ko je izvedela za ljubico ga je pravzaprav ščevljala žena, ker on se valjda ne bi spokal). Potem naslednji..eno super ženo, sexapilno bjondo zamenja za skoraj nič kaj veliko mlajšo “sivo miš” (ki pa je neverjento podobna tako po zunanjosti kot po karakterju njegovi posesivni mamici in sekici, tko da nas ne čudi taka poteza čeprav na prvi pogled neverjetna…)…pa še bi lahko podaljševali seznam… Tko da..privlačno je vsakomur svoje. Je pa res, da normalno zdravim (gre za mentalnost, da se zastopimo) moškim “pade u uč” najprej zunanjost. Ni pa nujno, da je okus vseh enak in da je tisto kar nekomu leži enako tudi pri drugem. En frend pravi, da mora ženska imet kakšnih 10 kil preveč, da je apetitlih in mu je neka zelo lepa skupna prijateljica “presuha”… spet drugi pa je bil z žensko, ki je bila vitka, pa brez vsake lepote (kozav obraz stare babe) in ga je ravno ta telesna vitkost ful fascinirala …. pa čeprav je šlo za egoistično in manipulatinvo lovačo. brez kakršnihkoli drugih kvalitet.

Tko da bi veljalo, da lepota ni vse, je pa vsekakor nekaj in pomembna za nekatere.

Mene pa zanima, zakaj toliko žensk misli, da je v zvezi najbolj važno, da so suhe in imajo dobro rit. Na tem forumu dostikrat preberem, kako se žena čudi, da možu ni do seksa, če pa ima ona še vedno isto kil kot pred 20 leti in moški ji rečejo, da ima dobro rit – v čem je torej problem? Jaz pa imam občutek, da je to odnos izpred sto let in poniževalen do moških, saj moški ni žival, da bi mu stal takoj, ko vidi žensko brez gat. Po tej logiki bi bilo pravzaprav za pričakovat, da se bo napalil na vsako z dobro ritjo, ki pride mimo. Me zanima, kaj mislite moški o tem.

pa saj dejansko se zapalimo za vsako z dobro rito in smo še vedno te živali. Edina razlika je, da če si v zvezi se za dobro rito zapališ potiho (samo v mislih).

Bo še Izkušen komentiral:
Lepota pri ljubicah NI potrebna in pomembna. Niti ne kilogrami, ne celulit, ne gube, ne podočnjaki.Glavno merilo je da da in kot pravi stari rek: kdor hitro da – dvakrat da 🙂 Seveda se kemija in privlačnost takoj zavoha, več ne potrebujem.
Za življenjskega sopotnika pa je od embalaže veliko bolj pomembna vsebina, česar pa ljubice itak nimajo (govorim o mojih, da ne bo pomote – ne mečem drugih v isti koš).
Žena je naravno lepa, brez pretiranega makeupa in podobne navlake, skrbi(va) za svojo postavo in kondicijo z raznimi dejavnostmi (seveda je tudi odličen sex med njimi), ne potrebuje(va) fitnesev in raznih masaž, umsko pa ji(nama) ljubice ne sežejo niti do gležnjev.

Izkušen, kok si ti meni všeč :-)))
Predvsem kot vir alternativne energije – ker če bi tvoj ego gorel, bi bili rešeni vsi energetski problemi 🙂

Mislim da so tvoje ljubice umsko veliko višje kot tvoja uboga ženička.

Izkušen, ti si že večkrat dokazal s svojimi posti, da umsko nisi najbolj razvit. Tale tvoj post pa me navdaja z v prašanjem, če ga je sploh napisal Človek.

Lepota pri ljubicah JE se kako pomembna! Moski se napali za neko zensko, ker je dobra, ker je sexi in na taksno, ki mu vzbuja strast, pozelenje, ki mu vzbuja fantazijo! To, kar doma vec nima….ali pa nikoli ni imel, ker za zeno si je izbral pac povorecno zensko, ki pretirano sexi sploh ni, glih zato, da si je ne bi pozeljivo ogledovali, si je zeleli drugi moski, da jim ne bi bila fantazija, da je ne bi obletavali in lovili.

In to je to, kar moski isce drugje, vsebina mu pa res sploh ni pomemembna, vazno da je ovitek. Vidis razliko?

Izkušen, jaz pa resnično ne razumem te tvoje obsesije z “manjvrednimi” ljubicami, ki tebi in ženi kao ne sežejo do gležnjev. S čim te pravzaprav napolnjuje skakanje po ženskah, ki ne zadovoljujejo ne tvojih estetskih, ne intelektualnih, ne duhovnih potreb? Seks imaš pa baje doma fenomenalen.. kaj je potem tisto, kar te vleče v te čudne odnose.
Sama sem zaradi več razlogov nekega dne pristala v razmerju z ljubimcem. A človek je v vseh pogledih krasen in jaz ga spoštujem in občudjem. Edini smisel tega skoka čez plot (s tem povezano sem morala stopit preko svojih moralnih norm, kar ni lahek korak) vsak dan vidim v tem, da gre za lepšega, bolj fit, bolj razgledanega in izobraženega, bolj samozavestnega in meni bolj predanega človeka od tistega, ki sem ga prevarala. Izpolnjuje me kot žensko in to je tisto, kar sem potrebovala. Katero praznino tebi zapolnjujejo tvoje ljubice?

Lepota?
Za biti ljubica lepota ni vedno pomembna. Poznam žensko osebo pri skoraj 50, ljubimec je imel 10 let manj, doma pa mlado in čedno ženo. Ljubica se ga je komaj rešila, ker se je človek totalno zacopal vanjo. Tudi to se dogaja, čeprav verjetno bolj redko.
Očitno lepota ni vsakomur tako pomembna, da se ne bi zaljubil.

Pa res je, da ko si zaljubljen, ti je človek lep, pa tudi če si edini na svetu, ki ti je všeč.
Ste se že kdaj zaljubile v grdega tipa? Se vam je zgodilo, da vam nekdo sprva sploh ni bil všeč, mislim vizualno, potem pa ste 24 ur na dan mislili samo nanj?
Osebno menim, da je lepota prednost, ni pa nujna in dojemanje lepote se razlikuje od človeka do človeka. Tako kot nekdo obožuje črno barvo, drugi je pa ne prenese.
In zakaj bi se tukaj moški kaj bistveno razlikovali od žensk?

Izven teme, me pa zelo zanima: zakaj ženska oseba in ne preprosto ženska? Zelo bi ti bila hvaležna, če bi si vzela čas in razložila, čemu taka formulacija. Vsaj zame je nenavadna.

New Report

Close