Najdi forum

pozdravljeni,
s punco sva skoraj 4 leta zivela skupaj, in imela sva se noro rada… vendar zaradi vseh pritiskov ter notranje preobremenjenosti, sem se jaz zelo spremnil…zacel sem reagirati na stvari ter probleme namesto z nasmeskom ter pametjo, z zivcnostjo, razstresenostjo ter jezo.
in vse to je pripeljalo do tega, da je punca rekla, da je konec…imel sem jo in mam jo se noro rad, ceprav je od tega trenutka preteklo ze kar nekaj casa…zelo tezko sem se s tem sprijaznil in ji nekaj casa nisem dal miru 🙁 zdaj mi je za to zelo zal… ona mi je rekla da trenutno cuti nekako prepreko da bi me imela rada, ter da mi ne zna povedati kako bo ko se malo pomiri…se pravi ali bom se imel moznost ali ne… bojim pa se ker jo je to zelo prizadelo da se bo zatekla v objem drugega 🙁 vem da boste rekli da se ne spalca vztrajati..ampak ona mi je bila in mi je se vedno vse.. jaz pa sem spoznal tudi svoje sibke tocke, zato vem da to taksnih vzorcev obnasanja kot sem jih imel ne bo vec prislo…
zanima me naslednje, ce ima ze kdo podobne izkusnje, oz imam usaj kaksno moznost pri njeji, vem pa da ce bova zopet skupaj bova srecna kot malokdo 🙂 v vseji zmedi sem pozabil kako jo imam rad kar je ona tudi obcutila, kar ji je pomagalo graditi odpor do mene. vse to sem ji povedal, vendar mi je rekla da na zalost sedaj nic ne more…preprosto ne mroe imeti z mano nic lepega, niti slabega trenutno.
je pa res da zmeraj ko jo vidim kje na ulici ji je v oceh videti da jo zelo boli da se je zgodilo to kar se je….in jaz jo polnoma razumem in ji dam prav, vendar bi rad ce je le mozno dobil se eno priloznost, katero upam bom dobil… zato pa bi vas prosil za nasvete 😀 najlepsa hvala za razumevanje 🙂
lp, dekan

Jp imam skoraj enako izkušnjo kot ti, bila sva skupaj 6 let (nisva še živela skupaj sva pa delala na tem) in dejansko se je vse končalo čez noč. Ne naredi enake napake kot jaz..ne pritiskaj na njo, meni je to povzročilo še več bolečine, sploh, ko je začela biti zelo nesramna do mene.
Tudi, da razmišljaš o tem, da bo šla v objem drugega ni pametno, tudi jaz sem oz. še razmišljam o tem in po pravici povedano me živega razžira.
Drugače pa ta govor da trenutno čuti neko prepreko, da bi bila s tabo je zgleda da kar ustaljena praksa, tudi meni je namreč namenila podobne besede.
Sicer te popolnoma razumem saj sem sam na istem, vse bi dal za še eno priložnost res vse, upam da jo ti dobiš, pri meni je to nemogoče, vendar kot sem rekel umakni se in ne pristiskaj na njo, če bo hotela drugega bo to v vsakem primeru naredila, če pa te res ima rada se bo vrnila k tebi, ne daj ji s svojimi dejanji vedeti, da je lahko s tabo v vsake primeru, ker potem bo to izkoristila in če ne bo šlo se bo pač vrnila k tebi.
Če pa ti jo uspe dobiti nazaj pa napiš tle gor kako ti je uspelo, ker kot sem rekel tudi jaz bi vse dal za še eno priložnost =).

ti upajoč si brezupen primerek. srečna punca, ki se te je rešila , res. če se ne boš spremenil, boš ratal pravi psiho.

jp sam da ti veš da je srečna pa se kr bolš počutim, sploh ker človeka prek foruma oceniš u nulo. Kdo je večji psiho jaz, ki pač še vedno ljubim bivšo punco ali ti, ki žališ ljudi tule po forumu?

In kako je ta situacija videti z druge strani? Recimo moja, mogoče je primerljiva:

Punca ima tipa, ki je najprej v redu, potem pa postane težek, zoprn, namoreva za vsako neumnost, kregal bi se kar naprej in ne zna več pokazati, da jo ima rad. Punca ugotovi, da tako ne bo šlo naprej in ga pusti. In kaj naredi tip? Zdaj šele začne moriti, jo zasleduje, nadleguje, prepričuje, grozi s samomorom, poskuša vplivati na ljudi okrog nje, da bi vplivali nanjo …

In zdaj se punca sprašuje, kako je mogoče, da je bila s tem človekom toliko časa in ni videla, kakšen psiho je. Je srečna, da se ga je rešila. Če že mora govoriti z njim, se izmika z nekimi nedoločnimi odgovori, ker ve, da če bo naravnost rekla, da ji ni več do njega in ji nikoli ne bo več, bo spet sprožila en plaz obtoževanja in samoobtoževanja in ljubosumja (v mojem primeru tudi groženj), tako da rajši reče nekaj o čustveno prepreki in zgasne.

Slabo sta se tega lotila.

maš ti figo rad svojo punco. če bi jo imel rad, bi ji pustil njeno odločitev in nehal težit, ter poskusil preboleti. Ti samo ne preneseš zapuščenosti.

aja Dekan 99% ljudi ti bo reklo da jo pozabi in živi naprej, če jo res ljubiš se bori za njo (s tem ne mislim, da jo kliči neprestano ipd…). Meni je zelo žal, da takrat ko sva bila še “sveže” narazen nisem vložil več truda v to ampak sem se po 2 tednih popolnoma umaknil iz njenega življenja, danes dober mesec po tem mi je zelo žal, mogoče ne bi bilo nič drugače kot je ampak vsaj poskusil bi.

Brezupajoč…od kje si ti razbral da ji težim???? Daj če že težiš brezveze tule po forumu vsaj preber dober. Spoštujem njeno odločitev in ji ne težim, ker sem se popolnoma umaknil iz njenega življenja…

hja… vem quote kaj misis povedati…
meni je pac zelo hudo ker pac je bila use moja krivda..nisem opazil da sem se spremenil, da sem dejansko resnicn postal druga oseba… in ja zato sem ji zelo hvalezen da je naredila na nek nacin konec… ker sedaj sem spoznal kaki sem bil in kdo dejansko sem.. vplival nisem nikoli na njene bliznje ali bilkaj..use je se zgodila tako iznenada , pa bivse punce nism mogel povprasati zakaj pa kako je do tega prislo, pa sem prasal par njenih najblizjih kolegic ki so na tekocem z vsem…to samo zato ker nisem njeji hotel morit…
in ja pri meni je ze tudi kaki mesec casa minilo pa je se vedno isto 🙂 poskusam iti svojo pot pozabiti , isto ona….
no ja ze po par postih ki sem jih prebral tukaj, sem prisel do sklepa da je res najboljse na use pozabiti, iti svoje zivljenje naprej, dat casu cas, in ce sva se mela zares rada…tudi cez nekaj nacasa ne bi smelo biti ovir.

p.s quote ves ane…sej lahko sem v fazi soka tudi jaz bil taki teleban pa se nekaj casa tako obnasal…ves ni use tako enostavno, ko zves da si ti kriu za nekaj kar si ze od samega zacetka zelis da bi trajalo vecno..potem pa kot jaz zapades v zacarn krog in ne opazis da si ratal nekdo drug, ti noben tega ne pove… in potem ko je konec so vsi generali…

in ja ljudje smo si razlicni…jaz bi rajsi vedel vse tako kot je po pravici, ne pa polepsano resnico… ves jaz sem zmeraj odkrit in pricakujem isto z druge strani… na nek nacin dajati lazno upanje tudi ni posteno… najhujsa je faza negotovosti ko se ti mesa..kaj je blo zakaj , ali sem jaz kriv, kako naj to popravim… ce se ze ve da je konec je najbolj po steno da se tudi konec naredi iskreno, tar tako kot je treba

Razbit vrč ni nikoli več cel pa četudi je zlepljen z najboljšim lepilom….. 😉

Prihodnjič več sreče…. če že znanja nimaš :))))

Upajoč naredil si tako, kot se je tebi zdelo pravilno. In ne obtožuj se za nazaj. Lahko bi jo klical vsak dan, lahko bi bil tiho od prvega dne, ko sta šla narazan ( to je najboljša poteza za vsakega zapuščenega, da hitreja “preboli človeka” meni gre na živce, ko nekateri pišejo, da prebolijo “ljubezen”…to pomeni, da so se ji odregli za naprej na vsez področjih) In karkoli si naredil ali bi ali ne bi se ne obtožuj, še enkrat. Če bi ona želala tvoja bivša te kontaktirati in poizkušala vezo ponolno začeti bi ti to povedala pa ni važno kako bi tisti čas reagiral. Torej naredil si tako kot je bilo zate najbolje. In srečno za naprej.

Ma, ne razumem, če je konec, je konec in ne vem, zakaj nekateri želite na vsak način izsilit, da bo spet z vami skupaj??? Če je ste jo prizadeli, je odšla in ne čuti več do vas to kar naj bi, ne vem, kaj imate še za praskat?
Zakaj ne znate SPOŠTOVAT odločitve nekoga, da noče več biti z vami??? Ali bi vam bilo fino, če bi v vas skoz nekdo, ki ga nočete, drezal in silil, da ste z njim? Mislim, če si odgovorite na to vprašanje, boste najbolje vedeli, kako se počutijo vaše ex punce, ko tečnarite, da naj vas vzamejo nazaj.

Btw. poznam kar nekaj teh problematičnih tipov, ki še po letih in celo desetletjih razhoda, ne dajo ženskam miru. Potem pa tile tipi pravijo, kako ljubijo dotično žensko. Če bi jo ljubili, bi spoštovali njeno odločitev in jo pustili na miru.

KONEC! vse lepo in prav ampak ne vem kje si našel da jih kdo ne pusti na miru, kr nekaj pišete pa sploh ne preberete.
Če bi me motilo da mi nekdo ki ga nočem teži…ne vem če, lahk si fant ali punca vsak se rad počuti zaželjen ni tako?
Ne strinjam pa se s tem da je konec konec…ne zaradi sebe ker v mojem primeru pač je res dokončno konec, ampak je odvisno od vsakega posameznika oz. para če lahko zveza na novo zaživi, in niker ni pravila da ne more biti boljše kot je bilo pred razhodom..

se strinjam s tabo..zato pa sem prisel sem da prasam za kaksen nasvet… ne silim v njo, jo pustim na miru, vem da je zalostna ker se je to zgodilo, ji je zelo tezko, ker sem jo parkat videl na ulici pa sem videl kako se pocuti…. mene boli to kar se je to zgodilo in njo prav tako… imela me je tak noro rada da vam povedati ne znam..in mislim da teke ljubezni ne srecas vsaki dan. mislim pa tudi da ne more zamreti tako hitro.. zato pa vas za nasvet prosim..pa ne kritiziranja o psihopatih pa to… ceprav sem 25 let star je bila moja prva…in usi kolegi in kolegice se strinjajo da sva imela nekaj zelo zelo posebnega… in ja, vem da je imela ogromno poguma pa da je bila mocno odlocena da to naredi, da je lahko to naredila… rad bi ji smao pokazal da nisem vec taksen kot sem bil na nacin, da ne bi silil vanjo, pocasi pa na nezen nacin… in ne silim je da je z mano, nocem da je z mano ce nic do mene ne cuti…rad bi samo da bi na nek nacin dobil moznost da jo poskusim nazaj osvojit…in ker sem neizkusen ane 😀 bi pac rabil vaso pomoc ala… sem pa tja ji pisi ali pa popolnoma prekini kontakte, ali pa naberi ji sopek roz pa pusti pred vrati..nevem 😀 zato sem tudi nacel temo 🙂 jaz pac mislim da tako kot sfva se imela rada ne more biti tako konec… no vi ste bolj izkuseni zato vam verjamem na besedo 🙂 zato je tudi ta tema naceta 😀 zame je vse to tuje pa neznano..vem samo kaj cutim, kaj si zelim, ne vem pa kaj lahko, ter kaj smem narediti 🙂

Te ljubezenske zgodbe… Tudi sam imam to težavo že 2 meseca in pol. Ne silim vanjo, sva pa v kontaktih… sicer ne vsak dan, ampak tako tako 2 krat na teden… Tudi dvakrat sva šla na pijačo, ampak ona vztraja pri svojem načinu razmišljanju, ampak sem ji globoko pogledal v oči in videl, kako je “zbegana” in ne ve kako naprej… Imela sva se res najlepše… Še danes vem, da sva si usojena! Vsak kateri naju je srečal, je rekle: vidva sta to!

Ja poglej… Če še kaj čuti do tebe… je to super! Veš lahko ti govori, da ne čuti do tebe nič itd. Samo zate, da se umakne za nekaj časa… Za koliko, časa ne vem, upaj da ne za dolgo, da se čustva ne ohladijo, ampak človek spozna, v določenem časovnem obdobju, kaj je imel, in kaj sedaj nima… Sama ti bo dala “znak” če bo želela še kdaj kaj… Siliti vanjo to si pa zapiši na steno: NE!!

In po čem so ostali, ki so vaju videli, sklepali, da sta vidva to? Po videzu? Kdo pa so oni, da lahko to tako zagotovo vedo?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

nama so tut govorila da sva top parcek, da imava nekaj posebnega, da je to to. pa? kot vsak par sva mela tezave, le da jih mogoce ti nisi ouvidel. pr nama se je koncal- nakoncu ravno zarad teh drugih,ker so se prevec utikval u naju!
in kaj je sedaj po dveh letih? mam krasnega fanta.najbols srecna.nikol si neb misnla da bom lahko mela tako rada! bla sm prepricana da ne bo z nobenim isto, tok posebno.pa ne lahko. vsaka zveza je po svoje posebna 🙂

Ko berem, dekan, tvoje post-e, razbiram kot zenska iz njih, da je ona odlocena, da ne bo vec s tabo. Tisti zalosten pogled, ko te sreca na ulici, pa pomeni, da cuti slabo vest do tebe, smilis se ji na nek nacin. Pa vse njene izjave so izbrane tako, da te ne prizadenejo direktno. Ona se trudi na eleganten nacin ohladiti vajin odnos, sama pa je prepricana. Nefer bi bilo od tebe, ce bi ona v nekem trenutku njene sibkosti (ce se ji kaj zgodi hudega v zivljenju npr.), spet hotela zaceti s tabo, ti pa bi jo sprejel nazaj v upanju, da bo vse tako lepo kot nekoc in se lepse, v resnici pa bi ona trpela in zopet naredila konec, tokrat na grd nacin. Tako nekako izgleda zenska perspektiva. Seveda pa obstaja vedno moznost, da se stvari obrnejo, ampak ne racunaj na to, ker izgubljas dragocen cas. Hvalezen bodi za nova spoznanja in dejstvo, da si nekaj tako lepega imel moznost v zivljenju imeti.

hjah jaz zo veem..sem ji tudi povedal da ce hoce cez cas sem lahko z njo samo na nacin da to hoce njeno srce ne pa zaradi drugacnih okoliscin..nocem pomilovanja..nocem da trpi….ce ze hocem da ce je z mano je srecna 🙂 vem da sem lahko hvalezen da sem imel to sreco biti z njo… in da vecina nima te srece da kaj takega dozivi 🙂 zato pa mi je tolko huje ko vem da se bliza konec… 🙂 jaz upam da temu ne bo tako 😀 ceprou so vsi uperjeni proti meni ternutno 🙂 in tudi sama si zeli kakor si rekla cimbolj oddaliti od mene 🙁 in spostujem njeono odlocitev in njo..vendar mi je pac tezko 🙁 in to zelooooo 🙁

Saj bo bolje. Cas celi vse. Kar pogumno v novo obdobje zivljenja 🙂

New Report

Close