Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nova bolha.com NA POMOČ

Nova bolha.com NA POMOČ

Ne znajdem se na novi bolhi.

In sicer ne vem kje se pri oglasih vidi, da so avkcijski, kako licitirati, sem vprašala prodajalca, ki je oddal oglas pa tudi ne ve???

Hvala!!

kaj pa je novega na bolhi? meni se zdi enaka kot prej…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Hvala za pomoč samo jaz še vedno ne vem kje se vidi ali je oglas avkcijski ali ne!!!

nova
Uredništvo priporoča

http://beta.bolha.com/koristno/novice/si-zelite-sprememb-prihaja-nova-bolhacom/

Razen tega ni prav nič novega!

jah avtorica niokjer ni omenjala betke… sicer pa sprememb razen začetnega grafičnega dizajna ni veliko niti niso drastične

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Tudi mene zanima, kje se vidi da je licitacija.

Gunnar je pač gunnar! Česar on ne ve se pač ne zgodi ali se pa še ni zgodilo, redko kdaj pomaga redno pa kozle strela!

jah avtorica niokjer ni omenjala betke… sicer pa sprememb razen začetnega grafičnega dizajna ni veliko niti niso drastične[/quote]

Lej če si že tako ____________ vstavi kar hočeš, še pomagaj.

Veliko nas je ki ti bomo enkrat hvaležni.

jah avtorica niokjer ni omenjala betke… sicer pa sprememb razen začetnega grafičnega dizajna ni veliko niti niso drastične[/quote]

Lej če si že tako ____________ vstavi kar hočeš, še pomagaj.

Veliko nas je ki ti bomo enkrat hvaležni.[/quote]

se pač ne pustim vsakmu mešetarju nategovat tko kt vi… jebi ga, le zakaj potem tolk jamrate kolk vas na bolhi obračajo?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

beta test

A test for a computer product prior to commercial release. Beta testing is the last stage of testing, and normally can involve sending the product to beta test sites outside the company for real-world exposure or offering the product for a free trial download over the Internet. Beta testing is often preceded by a round of testing called alpha testing.

Lej če si že tako ____________ vstavi kar hočeš, še pomagaj.

Veliko nas je ki ti bomo enkrat hvaležni.[/quote]

se pač ne pustim vsakmu mešetarju nategovat tko kt vi… jebi ga, le zakaj potem tolk jamrate kolk vas na bolhi obračajo?[/quote]

Kdo je kaj omenjal, da me kdo nateguje, jaz samo potrebujem pomoč pri “novi bolhi”, tako da če ne veš odgovora oziroma je tvoj odgovor, da se itak ni nič spremenilo “brca v temo, streljanje kozlov in kotaljenje bučk…”
Pa vseeno ti je ves mon hvaležen za tvojo velecenjeno pomoč!, da se vsaj kdo lahko nasmeji ob tvojem veleumu.

Evo Gunnar je to prebral, kar je napisanega odgovarjal pa verjetno ne bo več, se bo malce potuhnil in potegnil glavo med ramena, kot nedolžen golobček, med krila, Napako priznal – ja pa kaj še on pa že ni tak.

in kakšno napako naj bi naredil? dokler pod bolha.com torej redno stran prikazuje stran kot je bila, nove strani pač še ni. je razlika med neko stranjo ali izdelkom ipd. ki ga dajo v testiranje in dejanskim novim izdelkom ali stranjo… torej nova bolha bo nova takrat ko bo, za enkrat še ni.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Moram napisat da sem kot dolgoletni registrirani uporabnik Bolhe nad novo podobo (izdaja 2019) in sploh njeno uporabnostjo izjemno razočaran ! Včasih smo bili vajeni da so bile novosti uvedene v korist uporabnikov , tole skrpucalo od nove Bolhe pa ni nikomur podobno ! Sem pisal in uredništvu oglasnika postavil več konkretnih vprašanj …pa se urednikom ni blagovolilo niti odgovoriti ! Ta Bolha se je spremenila v trobilo ali oglasnik za podjetja , ukinili so namreč filter iskanja Posamezniki in Podjetja , tako da karkoli iščem te bombardirajo oglasi podjetij ki prodajajo čisto kaj drugega kot pa iščeš ! Tudi ko iščeš oglase samo s fotografijo , se nalagajo oglasi brez slik itn itna itn ! Skratka …podn od podna !

Kdo je kaj omenjal, da me kdo nateguje, jaz samo potrebujem pomoč pri “novi bolhi”, tako da če ne veš odgovora oziroma je tvoj odgovor, da se itak ni nič spremenilo “brca v temo, streljanje kozlov in kotaljenje bučk…”
Pa vseeno ti je ves mon hvaležen za tvojo velecenjeno pomoč!, da se vsaj kdo lahko nasmeji ob tvojem veleumu.
[/quote]

Ja, a te nihče ne? Mogoč je pa to problem, da se sama z bolho pa zgolj logična posledica?

New Report

Close