Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pevec Karli oz. Čarli Arhar, kdaj umrl ?

Pevec Karli oz. Čarli Arhar, kdaj umrl ?

Enostavno ne najdem na netu podatka, pa se že celo dopoldne pasem po njem.
Ali kdo ve kdaj je umrl in v kateri starosti?

Kakšnih 10 let.

28.10.2003 Konec minulega tedna je umrl znani slovenski pevec in šansonjer Karli Arhar – Čarli. Bil je eden prvih rockerjev v Mariboru, pevec številnih skupin, med njimi The Out in Rdečih dečkov, zmagovalec Vesele jeseni, med drugim s pesmima Flosarska in Če trofim gnes, bil je izvrsten šansonjer in nazadnje zborist mariborske Opere. Po hudi prometni nesreči je bil vrsto let priklenjen na voziček in v odlični domači oskrbi.

Srečko Čarli > † 5. marec 1878, … Umrl je v 28-letu starosti za jetiko.

kDOR IŠE TA NAJDE

To ne bo držalo je potrebno tudi prav najdit. Karli Arhar – Čarli se je rodil 24.3.1944 decembra 1983 se je hudo ponesrečil in bil na invalidskem vozičku in po približno 20 letih po nesreči umrl 24.10 2003

Karli Arhar je bil v moj i hiši ko je bil bolan in je umrl leta 2003 24 oktobra

LP

Nesrečo je povzročil sam. Vinjen je vozil v nasprotni smeri in trčil v tovornjak. Poznam osebo , ki je vozila tovorni vozilo.. Bil je dober šasonjer…in dober človek..naš Čarli…

Karli Arhar je morda popil kakšen kozarček preveč a na ta usodni dan nikakor ni vozil vinjen temveč je zaspal za volanov. Podatek vem ker sem tudi sama skrbela za njega ko je bil priklenjen v posteljo. sem hčerka njegovih glavnih oskrbnikov v tem časovnem obdobju torej vam povem podatek iz prve roke.

https://www.youtube.com/watch?v=00nZ4xiRHSw

Nepozabna njegova :

https://www.youtube.com/watch?v=eMkNf9_aQRw

Meni pa ni bil všeč kot pevec, niti njegova glasba. Spomnim pa se, da ga kar naenkrat ni bilo več na sceni.

https://www.youtube.com/watch?v=uXq00mhW_9M

Bil je ciganskega rodu s primesmi mongolsko aziatskih nians (Altaj), temu ustrezno se je tudi obnašal. Ga je pa res kar dosti spil, pa nič nenavadnega za Prekmurje. Prednik je priimek dobil po dr. Arharju.

Otrok ni imel, bil je baje neploden zaradi skrotuma v otroštvu (mumps).

Meni je bil zelo všeč.Kako je znal povzdignit vzdušje in pa veselje posamez
nika…


Ce pa poznam njegovo hcerko.

Pa kaj za vraga si ti nekaj izmišljuješ? Te ni nič sram??
NJEGOVA HČERKA je hodila na isto osnovno šolo kot jaz!!!!!!

Lažne informacije.

Čudovit šansonjer, krasen glas,zelo mi je bil všeč.

Imel je hčer. Statirala je v operi La Boheme. Njega ni bilo v službo in režiser je bil ves besen nanj. Potem smo zvedeli, da se je pravzaprav ponesrečil in se boril za življenje. Bil pa je na motorju, ne pa v avtu.

Pa nehajte no. Pa ne pišite bedarij. Kako vas ni sram?? Imel je hčerko, hodila je na isto osnovno šolo kot jaz!!!!!!!

Kakšane zgodbice si vse izmišljujete, sramotno. Ponesrečil se je z avtom in to, ko je njegova hči bila še osnovnošolka.

ne v resnici se je polil z vročim čajem

Jaz sn ču da se je ponesrečil z skirojem, ko se je pelal iz gostilne pijan ko mina

Prosim ne norčujte se iz bolezni mumps to je mel moj prijatelj

sem pa ču da je bil čaj ampak, da so ble kamilice

Pustite človeku mir. Sigurno se v grobi obrača, ko čuje kako pravite. Bil je izjemen šansonjer, interpret, performer in glasbenik. Prvi in tapravi mariborski roker. Zavedno se ga bom spomno po njegovi “či trofim gnes”, katera se še dandanes kdaj pa kdaj suče po radiu Pohorje. Takega ko je bil on, še dugo ne bo. Čarli, počivaj v miru🕯️

New Report

Close