Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Dragi Janez Janša

Dragi Janez Janša

Spoštovani premier.
Vi ste biser.
Občudovali smo vas, ko ste prevzeli boj za samostojno Slovenijo. Neizmerno in z vsem srcem. Še bolj kot ex Tita. Samo kaj, ko je šlo pri vsem z vaše strani le za en sam velik biznis, ki je rezultiral tudi v desettisočih mrtvih v ex Jugi. V nepotrebni vojni, v kateri ste veselo dilali z orožjem z vsemi stranmi. In seveda mastno služili.
Z današnjo kvazi predstvo pri Z. Jankoviču pa se svojo podobo rešitelja skvarili. Postavili ste nove, do nezavest visoke, meje metanja peska v oči. Čeprav veste za pizd..rije, ki so jih delali vaši (Hilda, T., Igor B., Joško Š., in ne-vaši, pa tudi g. Jankovič – Stožice so mala malca v primerjavi z ostalimi njegovimi mposli, vključno zemljiškimi, ste se spravili prav na to, kar 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne bo dalo nobenega rezultata. Kaj boste zdaj – ga preganjali zaradi sredstev, ki jih je dobil na EVROPSKEM razpisu? In to s skupino posebnih tožilcev? A nas ZAJEBAVATE?
Kje je tisto, zaradi česar smo (da, žal tudi jaz!!) izvolili? Nič od nič niste dali od sebe, in zdaj, ko je Slo tik pred propadom (pred 3 dnevi ste oddali prošnjo za pomoč po sistemu Grčije, Španjie), lovite JANKOVIČA? In medtem kljub svemu veselo pripravljate teren, da bi pokradli še tisto zadnje, kar se da (holding v nastajanju).
Zoki je v primerjavi z vami angel poštenja . čeprav bi v že v zgolj približno pravnih državah Afrike (da o Z Evropi ne govorim) skupaj z rdečimi botri že čepel v arestu – kar bi bilo tudi edino prav.

Kaj pa si ti njemu-Zokiju???
Nekam sumljiv/a si mi.
A tebi se zdi nedolžen?
Dej no nehi.

DA TAKO MAŽETE UGLED NAJBOLJŠEGA PREMIERJA KAR JI HJE KADARKOLI IMELA REPUBLIKA SLOVENIJA. JANEZ IVAN JANŠA JE VELIK DOMOLJUB IN IMA IZJEMEN ČUT ZA SOCIALO IN PRISTEN STIK Z LJUDMI. ON JE ČLOVEK V PRAVEM POMENU BESEDE. TAKEGA ČLOVEKA BI SI VSAKDO MORAL ŽELETI ZA OČETA

ON SE NEUTRUDNO TRUDI IN DELA ZA DOBROBIT VSEH NAS, DA BOMO IMELI SLUŽBE, BOLJŠI STANDARD, VI PA TAKOLE. DA VAS NI SRAM

ON JE VELIK DOBROTNIK IN VERJAMEM DA BO NAREDIL KAR SI JE ZADAL. ČE NE ZARADI DRUGEGAG, ZARADI NAS, KI MU POMENIMO VSE

nova
Uredništvo priporoča

Kdaj je Črtomir nazadnje videl Janeza Janšo? En teden nazaj?

Koliko ur na teden Janez Janša preživi s Črtomirjem? Eno, dve tri?

Samo ne mi srati, da bi si ga moral kdo želeti za očeta. Moškega, ki ga najmanj od vsega zanima otrok?

Kdaj je Črtomir nazadnje videl Janeza Janšo? En teden nazaj?

kaj pa nika in odbro plačan aslužba na geoplinu…..

Koliko ur na teden Janez Janša preživi s Črtomirjem? Eno, dve tri?

Samo ne mi srati, da bi si ga moral kdo želeti za očeta. Moškega, ki ga najmanj od vsega zanima otrok?[/quote]

No, pa se je le oglasila ena njegova volivka:)
Od kod veš, da je pred 3 dnevi oddal prošnjo za pomoč?

Tajkuni so se začeli žret med sabo!!

NE!!! Ne mi to delat!!! :-)) Seveda mu pomenimo vse. Dobrobit, službo, standard….
A ti bi ga mel pa še za fotra? Resno?
Ma saj ne vem, kdo je slabši – on ali Zoki? Po moje Zoki, ti da eno okol kepe, tudi če ti je ime Jur(č)e(k) in si “over 30”:-))

Seveda ve, če je pa ena od pingvink :-)))

No, pa se je le oglasila ena njegova volivka:)
Od kod veš, da je pred 3 dnevi oddal prošnjo za pomoč?[/quote]

Zdaj ste me pa dobili. Da, njegova zvesta volivka sem. Čez njega ga ni. Ker je oče naroda. In on, naš ljubljeni, je nam, svojim najbolj zvestim, zaupal vse. V upanju, da bomo me našle rešitev za vse njegove zmešane kur..ce (oprostite izrazu). Smo dale vse od sebe, ups, vase, da bi se dokopale do tistega, kar nam je naročil, pa ni šlo. Bomo zdaj pri drugih poskusile:-) Lepe plave učke&company vabijo…:-))

BUMBAR

čeže Črtomir ne vidi atija vsaj lačen ni , kot veliko slov. otrok

Če bi se Janez in Zoki samo 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}(toliko se namreč ljudje ukvarjajo z njima) ukvarjala z narodom bi imeli veliko boljše možnosti za novi jutri.V Sloveniji je vse postavljeno na glavo.Narod se ukvarja z dobrobitjo politikov,namesto da bi se politiki za dobrobit naroda.

hahahahahaha, sem vedla da je komunist!!!!!:))))))))))))))))))

:)))

Kdaj je Črtomir nazadnje videl Janeza Janšo? En teden nazaj?

Koliko ur na teden Janez Janša preživi s Črtomirjem? Eno, dve tri?

Samo ne mi srati, da bi si ga moral kdo želeti za očeta. Moškega, ki ga najmanj od vsega zanima otrok?[/quote]

Bodi vesela, da se trudi, ker to zafukanino, ki jo je podedoval od stricev si bi le redkokdo želel voditi. Že eno firmo furat je težko, kaj šele državo na robu bankrota, z akterji, ki te hočejo na vsak način sesut, ker se bojijo za svoje riti, predvsem pa, da zadeve ne pridejo na dan.
Vsaj začelo se je dogajat, ker prej leta in leta ni bilo nič.
Sedaj vam pa spet ni prav! Pa saj je jasno, da so Jankoviči barabe in kriminalci. Saj je Mija prav zato hotela, da bo njen mož premier, da bodo njeni sinovi na varnem, to je njena javna izjava. Babura že ve, zakaj, samo brihtna ni preveč!

Kdaj je Črtomir nazadnje videl Janeza Janšo? En teden nazaj?

Koliko ur na teden Janez Janša preživi s Črtomirjem? Eno, dve tri?

Samo ne mi srati, da bi si ga moral kdo želeti za očeta. Moškega, ki ga najmanj od vsega zanima otrok?[/quote]

Bodi vesela, da se trudi, ker to zafukanino, ki jo je podedoval od stricev si bi le redkokdo želel voditi. Že eno firmo furat je težko, kaj šele državo na robu bankrota, z akterji, ki te hočejo na vsak način sesut, ker se bojijo za svoje riti, predvsem pa, da zadeve ne pridejo na dan.
Vsaj začelo se je dogajat, ker prej leta in leta ni bilo nič.
Sedaj vam pa spet ni prav! Pa saj je jasno, da so Jankoviči barabe in kriminalci. Saj je Mija prav zato hotela, da bo njen mož premier, da bodo njeni sinovi na varnem, to je njena javna izjava. Babura že ve, zakaj, samo brihtna ni preveč![/quote]

Kje je zapisana izjava o Miji? Navedi vir!

Ja, imaš prav, začelo se je dogajati. Z veliko hitrostjo drvimo v propad! Ti se veseliš nižjih plač, slabših javnih storitev, nižjega BDP, nižjih bonitetnih ocen?

BUMBAR[/quote]

O, ne, tole pa ni bumbar. Odlično posnet slog stalinističnih časov. Pa tudi Titovih.

Danes v Sloveniji nikomur ni treba bit lačen.
Če ni ata preveč žejen…

Bodi vesela, da se trudi, ker to zafukanino, ki jo je podedoval od stricev si bi le redkokdo želel voditi. Že eno firmo furat je težko, kaj šele državo na robu bankrota, z akterji, ki te hočejo na vsak način sesut, ker se bojijo za svoje riti, predvsem pa, da zadeve ne pridejo na dan.
Vsaj začelo se je dogajat, ker prej leta in leta ni bilo nič.
Sedaj vam pa spet ni prav! Pa saj je jasno, da so Jankoviči barabe in kriminalci. Saj je Mija prav zato hotela, da bo njen mož premier, da bodo njeni sinovi na varnem, to je njena javna izjava. Babura že ve, zakaj, samo brihtna ni preveč![/quote]

Kje je zapisana izjava o Miji? Navedi vir!

Ja, imaš prav, začelo se je dogajati. Z veliko hitrostjo drvimo v propad! Ti se veseliš nižjih plač, slabših javnih storitev, nižjega BDP, nižjih bonitetnih ocen?[/quote]

Mija je to rekla na znani maškaradi na Kongresnem trgu, ko je Janković v klovnovskem slogu prišel na trg izjavit, da bo kandidiral na državnozborskih volitvah.
Meni se ne da iskati, mora pa biti to shranjeno v arhivu na portalu MMC:

New Report

Close