Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katja na SLO 1 – jutranji program

Katja na SLO 1 – jutranji program

Kok je danes čudna v obraz, se je botoksirala? Groza, pa kaj je z vami ženske, ali res brez tega ne gre? Sama imam 45+ pa niti ne pomislim na to.

No sicer, pa vsak kakor mu paše, ni pa vse lepo.

Zase se brigaj…

Meni se ne zdi. Mi je pa ona super voditeljica, zelo rada jo gledam.

Meni je Katja tudi fajna.

Zelo, zelo zoprna pa mi je Mojca Mavec. Ne vem, zakaj RTV dopusti, da taka kradljivka sploh dela na nacionalni TV.

kaj in komu je pa ukradla?

Katja je super:) Nam v teh kriznih časih daje pozitivno energijo.

kaj in komu je pa ukradla?[/quote]

V celoti je prepisovala članke in blog od nekoga, in se podpisala, kot da je napisala ona.

kaj in komu je pa ukradla?[/quote]

V celoti je prepisovala članke in blog od nekoga, in se podpisala, kot da je napisala ona.[/quote]

Dajte se ubadat raje s svojim življenjem, ne pa si filat ego na napakih drugih! To je zelo podlo!

V celoti je prepisovala članke in blog od nekoga, in se podpisala, kot da je napisala ona.[/quote]

Dajte se ubadat raje s svojim življenjem, ne pa si filat ego na napakih drugih! To je zelo podlo![/quote]

Kaj, si ti tudi kaj ukradla, pa bi rada, da se o tem ne bi govorilo.

Poglej, napisana so samo dejstva. In samo odgovor na zastavljeno vprašanje. In tudi meni Mojca Mavec po tem razkritju ni več všeč. Taki osebni na nacionalki nimajo kaj delat. Tudi Vide Žabot so se takoj rešili pri Jani, ko so jo razkrinkali.

kje pa, kakšni krizni časi neki?
to je samo politični konstrukt barab, da lažje kradejo

Ja, Katja je pa res tako fejst punca. A ni to tista Katja, ki je svojo 7 letno hči pustila možu in ušla z nekim mafijozom…..ne vem no…..Verjetno ima še od takrat pozitivno energijo.!!!!!!!!! Da jo nam daje.. A Mojca pa krade..?? Saj Janša tudi,…..pa kaj…..

Prav široke splošne razgledanosti ravno ni punca, kar dostikrat dokaže s kakšno svojo izjavo. Drugače je pa ok, spelje tisto oddajo brez kakšnih pretresov, na izi – morda zato, ker je zaspana.

ja kaj pa je Žabotova storila, da so jo pri Jani nagnali?

Vida Žabot je iz italijanske revije prepisovala cele članke, večkrat.

meni je mojca mavec super, je prava voditeljica, brez treme, se spozna na stvari ki jih dela, sproščena…pač je enkrat nekaj prepisala…ni prav. pa sej ne piše več….katja pa je bolj tako tako…ja deluje bolj nerazgledana, saj včasih kakšno čudno butne…pa tanja postružnik je še hujša…težko ji gre kaj pametnega iz ust…ni vse lepa fasada…tam je tudi zato da jo poslušamo, ne samo gledamo…

Obe sta za na cesto ,ni dobra ne ena ne druga. Imamo toliko lepih mladih in izobraženih deklet pa vodijo oddajo te stare koke, ki niso nič vredne.Škoda res ker bi bila sicer dobra zabava zjutraj ,malo popestri ,pa potem vidiš tiste grde face in te mine da bi jih gledal.

New Report

Close