Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek govor stanovnika

govor stanovnika

Ko sem danes slišala stanovnika po televiziji kako laže mi je vse odpovedalo. Lahko je njemu prazno slamo tlačit pa ljudi hujskat ko pa ima osem tisoč evrov vsak mesec. Samo norčuje se iz ljudi. Ljudje ga pa pridno poslušajo in mu lepo ploskajo, da gre potem revež malo kam zastonj pojest in popit.

Ja, enako je lahko janši prazno slamo tlačit pa ljudi hujskat, ko pa ima ne vem koliko tisoč evrov na mesec, tri stanovanja, dve hiši in bog ve koliko še na računih. Ja, in Janšo enako pridno poslušajo in mu lepo ploskajo, da gre potem revež malo kam zastonj pojest in popit.

Kje je razlika?

Ali je samo jambral……pa brke vihal?

STANOVNIK JE LEGENDA PARTIZAN PROTI DOMOBRANCEM STANOVNIK JE PONOS SLOVENIJE VI GA PA PLUVATE K SE PUSKE NISTE V ROKI DRZAL

STANOVNIK ZA PRECEDNIKA

hmmmmm no ja…..naj ti bo.

Kdor je proti Stanovniku morate vedet,da je takoj z domobranci domobranci so pa držal z Nemci in pobijal Slovenske partizane,ki so se borili za sloveniji sram vas naj bo.
Malo si slike poglejte kašne svinjarije so domobranci delal v Sloveniji med vojno.
Stanovnik in njemu podobni so za vas profesorji mejte malo spoštovanja teleta neuzgojena.

Stanovnika sploh ne bi smeli več spustit pred kamere – kdo je njegov skrbnik?
G. ima 90 let – norooo! Živi v svojem svetu leta 1945.

Zakaj si ne privošči terapije, toplice, mal muzike ‘Golico’… Saj ima keša kolikor češ. Pa ene Urške, ki bi poslušale njegove DAVNO PREŽIVETE NEBULOZE.

Banana!

Golico in,,,s,,,,dobi takoj pri moni— moji celodnevni oskrbi…ffse ostalo je …stvar dogovora. kdo pa zoo

se podpišem. stanovnik je še eden zadnjih živečih herojev. ljudje pač ne poznajo ali pa nočejo poznati zgodovino. ne vem nekateri ljudje imajo spomin kot zlata ribica. pljuvajo po ljudeh, kateri so mednarodno priznani, (Evropa, cel svet, zmagovalci druge svetovne vojne, vodilni ljudje napredka) saj ni čudno da smo tam, kjer smo in glede na to kako se obnašamo samo še bolj tonemo.

On živi v svojem času, ko so bili partizani alfa in omega. Danes žal ni več tako, starega vola pa je težko učiti voziti… Žal je tako.

Njemu ploska ena par sto ljudi. In to je vse kar je ostalo.

In ja mednarodno priznani daj ne bluzi.

Lepo vas prosim, dajte že nehat no. Ugotavljanje kdo je naredil bolj grozne stvari med vojno in po vojni nam ne bo rešilo današnjih problemov.

Ko bi že enkrat pozabili in se ukvarjali z današnjimi problemi.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Če bi morala izbirat med njim in Janšo, jasno- za njega !!;)

Ko sem danes slišala JJ po televiziji kako laže, mi je vse odpovedalo.Lahko je njemu prazno slamo tlačit, pa ljudi hujskat, ko pa ima osem tisoč evrov vsak mesec, pa hišo, pa stanovanja, pa kliniko v Avstraliji, pa denar od prodanega orožja. Samo norčuje se iz ljudi. Ljudje ga pa pridno poslušajo in mu lepo ploskajo, da gre potem revež malo kam zastonj pojest in popit, pa mimogrede še v NY na naše stroške.

Gospod Stanovnik je star 90 let. Zato bi vsaj na cloveski ravni lahko razumeli, da pogosto nima vec pravih zavor, ko javno govori, in stvari vzeli malo manj custveno. Tudi “levica” bi verjetno raje videla, da bi manj govoril. In kljub temu, da se z njim zadnje case dosti krat ne strinjam, se mi zdi clovek, ki je vreden spostovanja. V zivljenju je veliko naredil.

Ja, enako je lahko janši prazno slamo tlačit pa ljudi hujskat, ko pa ima ne vem koliko tisoč evrov na mesec, tri stanovanja, dve hiši in bog ve koliko še na računih. Ja, in Janšo enako pridno poslušajo in mu lepo ploskajo, da gre potem revež malo kam zastonj pojest in popit.

Kje je razlika?[/quote]

A kje je razlika?

Mogoče v tem, da smo ta levi že davno pogruntali, da so vsi na oblasti navadni lopovi, hujskači, prepirljivci in samozasebeskrbeči …. Ni razlike iz katere politične opcije prihajajo, vsi so ISTI.

Ta desni pa žal še vedno verjamejo svojemu ljubljenemu vodji, ki jih futra s sovražtvom in populizmom, razdvaja narod, namesto da bi le ta stopil skupaj, se uprl vladajočim bebcem in na oblast postavil sposobne, mlade, z zgodovino neobremenjene ljudi, ki bi nas vse skupaj bili sposobni popeljat ven iz tega dreka.
Ne, veliko lažje za nesposobno oblast je skregat narod, pa se iz odzadja ven režat, ker beboti iz mase delajo umazano delo (hujskanje po forum itd.)

A kje je razlika?

Mogoče v tem, da smo ta levi že davno pogruntali, da so vsi na oblasti navadni lopovi, hujskači, prepirljivci in samozasebeskrbeči …. Ni razlike iz katere politične opcije prihajajo, vsi so ISTI.

Ta desni pa žal še vedno verjamejo svojemu ljubljenemu vodji, ki jih futra s sovražtvom in populizmom, razdvaja narod, namesto da bi le ta stopil skupaj, se uprl vladajočim bebcem in na oblast postavil sposobne, mlade, z zgodovino neobremenjene ljudi, ki bi nas vse skupaj bili sposobni popeljat ven iz tega dreka.
Ne, veliko lažje za nesposobno oblast je skregat narod, pa se iz odzadja ven režat, ker beboti iz mase delajo umazano delo (hujskanje po forum itd.)

//quote

Se strinjam,

veseli pa me tudi, da stanovnik NE razdvaja naroda…
..ter se upira velikemu HEGEMONU..

New Report

Close