Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pravna država???

pravna država???

Pravna država???? Nimamo je in tudi NOČEM JE!!!!

Hočem PRAVNO DIKTATURO!!!!

Hočem državo, ki bo kaznovala kriminalce in uničevalce podjetij in vse te, ki nas spravljajo na beraško palico brez ozira na razne človekove pravice in podobne traparije, zaradi katerih bomo vedno na dnu!!!

Podpiram predlog.

Na beraško palico se spravljate sami….saj se pri nas lahko svobodno odločamo in zapuščamo službe ter najdemo druge…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Deloma se strinjam s tabo, toda delovnih mest je čedalje manj…

Deloma se strinjam s tabo, toda delovnih mest je čedalje manj…[/quote]

To je medijski nateg in hkrati potuha…situacija s službami je čist odvisna kje se človk giblje….okrog mene ljudje službe menjajo ko gate…pa vsi imajo plače med 1300-1500 €…večina je tehnikov…noben je jamra…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Škoda da potem niso vsi tehniki. Ker potem bi bili na istem kot mi ostali.

Še en, ki ne živi v resničnem svetu.

Deloma se strinjam s tabo, toda delovnih mest je čedalje manj…[/quote]

To je medijski nateg in hkrati potuha…situacija s službami je čist odvisna kje se človk giblje….okrog mene ljudje službe menjajo ko gate…pa vsi imajo plače med 1300-1500 €…večina je tehnikov…noben je jamra…[/quote]

In koliko je takih ljudi okrog tebe? 2?

Kaj me briga kaj so tisti, ki jamrajo…obstaja en kup takih brez šol, pa dobro služijo…in ne jamrajo…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Deloma se strinjam s tabo, toda delovnih mest je čedalje manj…[/quote]

DRRR ima še kako prav!
Toda krivec za vedno manj delovnih mest je pa izključno v narodu, ker že 21 let “jeb**jo” podjetnike od spred in zad, tako da se še tistih nekaj s podjetniško žilico ne odloči za podjetništvo.
Zato je edino prav, da je sedaj narod brez možnosti za zaposlitve, ker so tako sovražno nastrojeni proti vsem podjetnikom, ki so edini, ki ustvarjajo delovna mesta.
Upam, da bo kriza še več ljudi spravila na cesto, kajti le to je prava kazen za nespametno ravnanje naroda.

Deloma se strinjam s tabo, toda delovnih mest je čedalje manj…[/quote]

DRRR ima še kako prav!
Toda krivec za vedno manj delovnih mest je pa izključno v narodu, ker že 21 let “jeb**jo” podjetnike od spred in zad, tako da se še tistih nekaj s podjetniško žilico ne odloči za podjetništvo.
Zato je edino prav, da je sedaj narod brez možnosti za zaposlitve, ker so tako sovražno nastrojeni proti vsem podjetnikom, ki so edini, ki ustvarjajo delovna mesta.
Upam, da bo kriza še več ljudi spravila na cesto, kajti le to je prava kazen za nespametno ravnanje naroda.[/quote]

Te ne skrbi, da se tvoje grde želje obrnejo proti tebi?

Cena ‘zdravljenja’ te družbe, ki je tako zelo zavozila.
Jaz se bom že znašel, za vse te, ki pa so tako zelo proti podjetništvu, pa garantiram, da bo zelo hudo ….
Prihajajoča inflacija bo celoten proces še pospešila in radikalizirala. To bo še jok in škripanje z zobmi

Cena ‘zdravljenja’ te družbe, ki je tako zelo zavozila.
Jaz se bom že znašel, za vse te, ki pa so tako zelo proti podjetništvu, pa garantiram, da bo zelo hudo ….
Prihajajoča inflacija bo celoten proces še pospešila in radikalizirala. To bo še jok in škripanje z zobmi[/quote]

Ne bodi tako domišljav! Noben nima garancije, da se bo znašel, ko bodo ostali propadali.

New Report

Close