Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kava+cigaret

kava+cigaret

zanima me (seveda se vprašanje nanaša na kadilce) ali tudi vas jutranja kava in cigaret pritisne na veliko potrebo ali ne vpliva na to? Sama imam namreč ta obred vsako jutro in me zanima kako je pa pri vas. prosim za resne odgovore in ali ste m ali ž?

Isto. In ljudje ki hodijo srat popoldan v službi ali celo zvečer, ko so kje zunaj so mi čudni. Sem ženska.

da, ž.

nova
Uredništvo priporoča

Ne vem, kaj in kako bi bilo brez cigareta in kave ? Po kavi + cigareti (2-3) grem na wc. Grem pa največkrat še 1x tekom dneva. Tako,da ? Sem ž.

Kadim itak samo še zaradi jutranje kave in prebave. Brez cigareta ne gre, probala vse živo, pa nič od nič. Jaz brez nikotina nimam prebave.

Ja – 6x na teden vsako jutro isto, m.

Prijateljica je ob prenehanju kajenja, prenehala tudi hodit na veliko potrebo. Prej je imela normalno prebavo /vsak dan 1-2x/, potem pa s hudo muko in čaji 1x na teden. Po enem mesecu je pričela spet kaditi. Prebava se ji je “uredila” šele čez par tednov. Sedaj kadi le zjutraj /zaradi wc-ja/ in po kosilu. Zjutraj po kavi gre z veliko muko kooomaj.

Pa preden ga spustiš kerkrat prdneš zutraj????

Ne, ne vpliva.

Ne odkrivat tople vode, jutranja kava in cigaret ne vpliva na prebavo, mislim da bi nam moralo biti jasno da je večino človeških teles tako ‘programiranih’ da gre zjutraj na veliko potrebo, zaradi tega ker črevesje deluje ponoči, ko ostali deli telesa ‘počivajo’.
Prenehanje kajenja in to upliva na prebavo, ampak ne glede kdaj se kadi, torej tudi če bi kadila opoldne bi še vedno imela enako prebavo ker bi telo dobilo svojo dozo nikotina, tako da ne bi govorit da kadi zjutraj da lahko gre zjutraj na potrebo, ampak da kadi ker telo zahteva nikotin za ‘normalno’ delovanje.

ne

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Nisem kadila več kot eno leto. Probala sem vse možne trike, od čajev, prehrane, gibanja, raznih napitkov in podobno, Donat sem pila cel mesec, rezultat je bil samo vetroven, resnično sem si dala opravka s tem, ampak moja prebava in metabolizem sta bila mrtva. Pridelala sem 25kg. Potem sem začela kaditi zjutraj ob kavi in še kakšnega čez dan, prebava takoj super, v šestih mesecih sem brez truda izgubila 15kg.
Ne trdim, da pri vsakemu tako deluje, ampak pri meni je tako.

oba z mozem takoj po jutranji kavici s cigaretom opraviva veliko potrebo…

jap, ž.

če zjutraj popiješ 2-3 kozarce vode (sobna temperatura) na tešče, je učinek enak kot kava+čik

bivša kadilka

Mene pa vsako jutro pritisne, medtem ko pijem čaj in berem MON…

Ene ženske tudi kadimo in spijemo jutranjo kavo, ampak prebava ni pogojena od cigareta in kave, ampak od prebave, kjer je umešana prehrana s tekočino. In ima na prebavo učinek ta del.
Ker je pa znano, da kava in cigareti dražijo želodec in stvari povezane z njim, imate nekatere učinek “prebave” pogojen samo s cigaretom in hrano. In ker ponoči ne jem, potem nimam zjutraj kaj posrat. Če pa do popoldneva, ko pridem domov redno po malem z dobrim prežvekovanjem hrane vse lepo prebavim, ni prav nič čudno, če na to prebava tudi odreagira. Kot odreagira voda, ko jo vneseš v organizem in mora ven. In ki ni pogojena s kavo, ki mimogrede organizem oropa, saj povzroča dehidracijo.
Mi ni nič mar, če sem čudna zato, ker zdravo prebavljam in odvajam drekec zaradi prebave in ne stimulanta, ki ni ravno zdrav.

kava, kapučin zjutri na tešče ter dva cigareta in me pritisne. ampak kava mora bit obavezno ker drgač ni nič po dva tri dni.. sem pa ženska

Zanima me, ali je res, da po kavi in cigaretu lahko napihaš (če te ustavjo policaji) … ?

New Report

Close