Forum.Over.Net

Starševski čvek

KOMU JE ŽE NAMENJEN TA FORUM?

Default avatar

nosečka_28

Prosim, ne me narobe razumeti, ampak ko berem določene teme, mi ena stvar ni jasna. Forum je imenuje STARŠEVSKI ČVEK, torej si menda lahko opravičeno razlagam, da je primarno najbrž namenjen STARŠEM, torej ljudem, ki imajo otroka/e in nosečnicam. Seveda me ne moti, če nekdo nima otrok in bere forum ter odpre kakšno nevtralno temo, mi je pa res smešno in nerazumljivo, ko vidim, da teme odpirajo neki mladi (študenti) ali pa ženske/moški, ki nočejo otrok in potem jamrajo tukaj, kako so lahko ljudje do njih tako nerazumevajoči, ko povejo, da nočejo otrok.

Ja za božjo voljo!!! Popolnoma nič ni narobe z nikomer, ki razmišlja drugače, ampak a se vam ne zdi, da ste morda prišli jamrati na NAPAČEN FORUM? Žal res ne najdem razumevanja za študenta, ki jamra, da njegova punca noče na splav in da on še ni pripravljen na "froca, ki bo cele dneve tulil"; žal tudi nimam tolažbe za 30-letno žensko, ki se pritožuje, da srečuje same odgovorne moške, ki želijo otroke in poroko (med tem, ko bi ona samo rada žurala brez obveznosti); še manj za razne zblojene študentke, ki ne vejo, kam bi same s sabo.

Naj pojasnim, da meni recimo ne pade na pamet, da bi šla stvari okoli nosečnosti, poroda in dojenčka spraševati na nek mladinski forum, kjer vem, da je populacija popolnoma druga in bodo verjetno v večini debelo gledali moja vprašanja. Zato pa imajo forumi ustrezne nazive!!!

V čem je problem, da je ta forum tako grobo skrenil s svojega bistva?
Default avatar

600

http://med.over.net/forum5/index.php?373 - tule ti je mapa vseh starševskih forumov.

starševski ČVEK pomeni, da se tu čveka o raznem...

ostali forumi pa so bolj ozko osmerjenji, od dojenja do staršev dvojčkov ipd...
Default avatar

bil in bo

In ker si ti noseča, se mora koncept foruma spremeniti? Starševski čvek je vse živo, bil in bo.
Default avatar

zakaj te ne moti

to je forum o vsem in še o čem. tisto starševski je že zdavnaj pase...
ker tudi vse davčne teme, pa vse kuhinjske teme, pa vse čvek teme nimajo nobene veze s starševstvom

in starševstvo ni samo imet otroke, včasih je starševstvo tudi, kdaj se odgovorno odločit in ne imet otrok
Default avatar

aniTa

namenjen je enožičnim nedohebanim monam, ter monovcem ki rabijo pozornost le-teh.
Default avatar

nikoli-na

Meni je pa ravno to všeč ta pestrost in raznolikost tem, ki so včasih že prav smešno bizarne. Preberem, kar me zanima, ostalo preskočim. Meni se zdi eden boljših forumov za splošne debate, no itak drugih ne spremljam.
Kar me pa moti je nestrpnost do drugače mislečih, nespoštovanje soljudi ter žaljiv in neprimeren način pisanja.

Načeloma se držim modela, da vzamem, kar je dobro zame, z ostalim se ne obremenjujem.
Default avatar

nosečka_28

Spet vas je pol narobe razumelo napisano, tipično za ta forum.
Nisem napisala, da je kaj narobe z raznolikimi temami, vem kaj pomeni ČVEK, ampak to je STARŠEVSKI ČVEK!!!!!!!!!

Nisem pa vedela, da biti starš pomeni ne imeti otrok in si jih ne želeti.. zanimivo! :-O
Default avatar

kunfu

aniTa je napisal/a:
danes se pa tako zelo strinjam s tabo.
Default avatar

tole piše!!!

nosečka_28 je napisal/a:
Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo! Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!

Tole piše pod forumom!!!
Default avatar

Barca

Ravno zaradi čvekanja se je forum pred leti razdelil na dva, na Starševski čvek s čvekanjem o vsemogočem in na Starši in otroci (če se prav spomnim); kjer so teme o otrokih.
Default avatar

joj prejoj

Se mi zdi, da spada avtorica v kategorijo ljudi, ki ne bi smeli imet otrok. Tako napadalna, ukazovalna, netolerantna.
Kot ti je že nekdo napisal: kdaj se odgovorno odločit in ne imet otrok
Take ženske s tako agresijo v sebi, res ne bi smlee imet otrok.
Default avatar

mislim, da je en forum tudi

Mislim, da je en forum tudi za nosečnice in doječe matere?
Glede na to, da je tukaj ogromno vprašanj glede nosečnosti in dojenja, je možno, da je tam malo obiska /udejstvovanja, ali celo, da ne obstaja več?

Pojdi na seznam forumov in boš našla.

Nikakor pa nismo tukaj samo starši, sem in tja je tudi kdo brez otrok.
Default avatar

moje mnenje

začelo se je tako, da so starši poleg tem o otrocih čvekali še o brisačak in kuharskih receptih pa jamrali čez može/žene.
Se strinjam s teboj, da starš recimo da moraš bit da si na tem forumu.

Hm, a ti imaš že od prej kakšnega otroka? Ker če ne, še nimaš statusa starša :-)))
Default avatar

Je bila prej koklja ali jajce?

nosečka_28 je napisal/a:
Starševski čvek ne pomeni, da je to čvek samo za starše, ampak pomeni, da je to čvek za vse ljudi, ki imajo ali so kdaj imeli starše. Torej je to čvek za vse, razen za Adama in Evo!
Default avatar

Primož

nosečka_28 je napisal/a:
ker se je to ime prijelo, je ostalo. vsi so dobrodošli, vse teme so lahko starševske, če pa to še niste, pa lahko da še boste. Če bi ga spremenili v karkoli, bi bili ljudje zmedeni, tako pa je bolje da ostane tako kot je, pa ko nekdo sprašuje zakaj je tako, razložimo. In to je to.

vedno pa lahko ciljno izbereš katerikoli drug forum.
Lahko tudi tega, samo potem pričakuj tudi nemogoče odgovore.

primož
*************************************************************************************
www.mgc-bistrica.si

Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben.
https://www.facebook.com/med.over.net
Default avatar

fdgkl

Jaz se pa popolnoma strinjam s tabo. Tale forum bi bilo treba preimenovat ali pa malce zamenjati nekatere uporabnike.
Default avatar

avtorica ima prav

joj prejoj je napisal/a:
Čisto lepo je vprašala, ve pa jo kot ponavadi tule napadate. A ti, ki tako hitro obsojaš in bi ji najraje prepovedala imeti otroke, ker je samo nekaj smiselnega vprašala in povedala svoje mnenje, imaš pa pravico imeti otroke? Si mogoče lastiš pravico, da obsojaš druge odrasle osebe in jim prepoveduješ? Toliko o tvoji netolerantnosti!

Forum se imenuje Starševski čvek, se pravi, da naj bi bil to čvek staršev o čemerkoli in strinjam se z avtorico.
Default avatar

joj prejoj

Ljudje, ki odganjajo druge s foruma, ki je kot je zgoraj ena namenjen vsem, ki so imeli kdaj starše, res niso tolerantni. In taki sejejo sovraštvo naprej na svoje potomce.
Default avatar

predrznost brez primere

Madoniš, pa ti bi nam rada spodila našo davčno-računovodsko-delovnozakonodajno svetovalko Barco, ki čisto slučajno nima otrok?!?

Banda lopovska, kaj naj drugega rečem!
Default avatar

nosečka_28

Lepo sem napisala, da me ne moti raznolikost tem in ljudi na tem forumu. Ravno zato, ker je tako pestro in najdem vse mogoče teme, ga tudi sama berem.
Sem pa malo začudena, ko odpre temo ženska/tip, ki NOČE OTROK in noče družine, s čemer seveda ni nič narobe, ampak... še vseeno smo tukaj v glavnem taki, ki smo oz. kmalu bomo starši. Mene starševstvo zanima, ker bom kmalu mama in od mene ena "koklja", ki ji je največji problem, da noče otrok, res ne more pričakovati podpore. In ker je tukaj prisotna očitno še vedno velika večina ljudi staršev, je dobila veliko negativnih odgovorov. Potem se je pojavila še ena njena "sotrpinka" in odprla svojo temo, kjer joka in sprašuje, zakaj je ljudje ne razumejo, kaj je tako hudega, če člove noče otrok... ja pa saj ste prav smešno patetični no! :)))

Ma to je popolnoma isto, kot če grem jaz na avtomobilski forum (kjer se logično zbirajo v glavnem ljubitelji avtov) pametovati, kako nesmiselno in neumno je imeti avto... ja, sej v nekaterih pogledih je res za nekoga morda brezveze kupiti in vzdrževati avto, če ga ne rabi in ga ne želi... ampak ne moreš take teme odpirati med ljudmi, ki brez avta ne morejo živeti, potem pa jokati, da te noben ne podpira. Kdo te bo pa razumel in se s teboj strinjal na takem forumu?