Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

iščem delavce za delo v Avstriji

Default avatar

sibila Medved

Nujno!!!!

trenutno iščem mizarja, zidarja, vodovodnega inštalaterja in pomočnika,
vzdrževalca kmetijskih strojev...

Pričetek dela takoj!!!

Kontakt: 040416110 ali 040416111
Default avatar

edi123

Živjo zanima me kje v avstriji potekajo dela?lp
Default avatar

DELAVEC

Pozdravljeni!

Iščem delo, star sem 20 let. Končal sem šolo smeri strojni tehnik. Imam za sabo dobre dve leti delovnih izkušenj preko študenta. Zadnja pol leta delam na CNC-vrtalnih in rezkalnih, kot tudi CNC-strugalnih strojih. Če vam odgovarja moj profil lahko stopimo v kontakt.
Default avatar

halcina

Pozdravljeni-Ali lahko pride vpoštev,podjetnik.Zidar sem po poklicu in imam veliko izkušenj.Lep pozdrav
Default avatar

NJL

Pozdravljeni!
Po poklicu sem vrtnarka in iščem kakršnokoli zaposlitev (čistilka, pomoč v kuhinji, delo v proizvodnji, delo v vrtnariji,...). Sem marljiva in hitra ter poprimem za vsako delo. Moj gmail: [email protected]
Default avatar

1221

če si iz okolice murske sobote lahko kontaktiraš mojega moža ker rabijo v avstriji kjer je on zaposlen zidarje .pokliči na telefon 070718031.
Default avatar

Angelov Georgi

iščem delo v Avstrii kot cnc operater,sem delal že 17 leta kot rezkalec in vrtalec.Poznam dobro sistem FANUK. Če Vi zanima pokličite na 030 26 36 29
Default avatar

dolenjska

Pozdravljeni! Sem 29. Letni ocka ki isce kakrsnokoli dobro placano delo v avstriji. Po poklicu sem monter in upravljalec energetskih naprav. Trenutno pa delam ze 3 leto kot monter javnega vodovoda. V Sloveniji so place cedalje bolj katastrofalne,zato iscem dobro placano delo v tujini. Resne ponudbe prosim na mail: [email protected] 
Default avatar

Delovna

Iščem delo v Avstriji.Od Bad Radkensburga do Graca.V gostinstvu,pomoč na domu,sezonsko delo,proizvodnja...
Sem delovna, poštena,INFO:070-740-987
Default avatar

mersud

lep pozd iscem delo v avstriji krovec klepar mam 2 leti delovni iskusnji na tem porocju,tel 070 312 582
Default avatar

Živana

Pozdravljeni.

Iščem delo v Avstriji.V proizvodnji ali sezonska dela.Smo trije resni kandidati.Z delom lahko pričnemo takoj.Prosim za vse primerne infromacije.Kontaktirate me lahko na [email protected] ,kjer se naknadno dogovorimo za ostale infromacije.
Hvala že vnaprej.

Lep pozdrav,
Živana
Default avatar

sibila medved

pozdravljeni,
dela so aktualna...prosim poklicite me na tel. 040416110 ali 04041611
ker nekako ne utegnam dosledno odgovarjati na vsa vprasanja tukaj na forumu :)
Default avatar

Sibila medved

pozdravljen,
poklicite me...
Default avatar

Ed

Lep pozdrav,
Zanima me če se iscejo tudi avtomehaniki oz vzdrzevalci-serviserji motornih vozil v Avstriji?
Okolica Klagenfurta oz. ta del Avstrije.
Default avatar

Ed

Ed je napisal/a:
Sem ze nasel.
Default avatar

Sibila medved x

dela so aktualna...prosim poklicite me na tel. 040416110 ali 04041611
ker nekako ne utegnam dosledno odgovarjati na vsa vprasanja tukaj na forumu :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POZDRAVLJENI
PISAVA NAD MOJOM PISAVOM JE LAZNA FOLK SE NE JAVLJA.
KO POKLICES TE KAR VRZE VEN.
NENASEDAJTE.
-------------------------------
(KOLEGA SE PA RAD POIGRAVAS V TAKEM VREMENU ,
POZZZZ.
Default avatar

Jolanda

Zdravo,
iščem delo v Avstriji.
Sicer sem po poklicu ekonomski tehnik in kozmetični tehnik, vendar nemškega jezika ne obvladam dobro,da bi delala v svojem poklicu.Pogovor in razumevanje je osnovno.
Imam ročne spretnosti in bi delala dela, ki so primerna za ženske.
Živim v okolici Maribora.

Če imate kakšno primerno delovno mesto, mi prosim sporočite. oz. napišite kontakt in se vam javim.

Lep pozdrav Jolanda Jovanović Končar
Default avatar

Sibila medved

Zdravo,
iščem delo v Avstriji.
Sicer sem po poklicu ekonomski tehnik in kozmetični tehnik, vendar nemškega jezika ne obvladam dobro,da bi delala v svojem poklicu.Pogovor in razumevanje je osnovno.
Imam ročne spretnosti in bi delala dela, ki so primerna za ženske.
Živim v okolici Maribora.

Če imate kakšno primerno delovno mesto, mi prosim sporočite. oz. napišite kontakt in se vam javim.

Lep pozdrav Jolanda Jovanović Končar
Default avatar

Strojnik1

Zanima me, kakšne pa so možnosti za zaposlitev v tujini kot uni.dipl.inž.str.?

Lp
Default avatar

Iskren_28

Pozdravljeni,

Išem delo v Avstriji in sicer od Bad Radkensburga do Graca, oz. Šentilja-Gradca. Star sem 27 let, po poklicu sem gostinski tehnik z večletnimi izkušnjami v strežbi(delal sem cateringe, v hotelih 4,5 zvezdic,samostojno organiziral dogodke) ter kuhi in z pomožnimi deli(sobar) v hotelirstvu. Izkušnje imam tudi z delom v proizvodnji, trenutno sem že pol leta zaposlen v avtomobilski industriji in delam na cnc-centrih. Za zaposlitev torej pridejo v poštev gostinstvo, živilski poklici, proizvodnja. Sem pa pripravljen poprijeti tudo za druga dela, saj sem iznajdljiv, se hitro učim in zaupanje vame tudi povrnem z dobrim delom.

Lep pozdrav

Tadej-040-298-885

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius