Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Zobozdravnik v celju

Zobozdravnik v celju

Pozdravljeni,

prosim uporabnike foruma, če mi lahko priporočijo kakšnega dobrega zobozdravnika v celju. žal bo imel pri meni kar dosti dela :(, zato prosim za vaša mnenja in priporočila iz vaših lastnih izkušenj.

Tudi jaz sem zastavila to vprašanje; torej kakšno kvalitetno referenco pa sem dobila zelo indiferenten odgovor.

js sm pri knez bernarda, mom tut jutr it. men je kul, sm bla pr eriki gradt prej, pa sm s knezovo bol zadovolna. Baje je fajn Avžnerjeva, sam tešk prideš zravn

nova
Uredništvo priporoča

dr. Jurij Koren, Aškerčeva 1

Zobe popravlja tako mojim staršem, kot tudi stricu…Mama in stric sta v mladosti imela velike probleme z zobmi (pač slab zobozdravnik v kraju), oba imata sedaj “pošlihtano” in nobenih problemov več…

lp, Pikica

Spoštovana senja,

hm, ne vem, kako naj bi vam ustregla.
Zobozdravnikov v Sloveniji je okrog 1300. Morda mislite, da poznam vse??
Poleg tega naj bi jaz tukaj odgovarjala na strokovna vprašanja in ne kot nekakšen informator, kje so zobozdravniki, kateri imajo najkrajše čakalne dobe, kakšne so cene,….
Kar pa se tiče vprašanj v stilu “dober zobozdravnik” pa je tako – ni nujno, da je zame dober tisti, ki ustreza drugim – nekateri ljudje so zadovoljni s tem, da je zobozdravnik prijazen in ustrežljiv, spet drugi pa se na to ne ozirajo preveč.

v celju je najboljši dr. strniša zoran ki ima ordinacijo pri policiji. res je zakon!!!!!!!!!! 🙂 mene je bilo tako strah inme je še ampak dosti majn od kar sem pri njemu ker je zelo zelo razumevajoč.

Tudi jaz se zanimam za zamenjavo, ampak zame je dober zobozdravnik tisti, ki ti uspešno sanira zares velik problem. Tudi moj je strašno prijazen, ampak imam občutek, da mu pri vseh mojih težavah počasi že zmanjkuje idej.

Lp

Drugač sm bla pa ful zadovoljna z dr. Žgankom, mislim, da je Jože (nasproti policije dela). Ta mi je zob izpulil. Nimam kj za rečt – prijazn, nežn, vse mi je prej razložu… skratka – ful uredu, brez pripomb! pa še ful prijaznga tehnika ma zravn!;)

drugač pa je moj os. zobozdravnik Raid Wahibi (dela v zd). Sm ful zadovoljna z njim, vedno mi da injekcijo, je prijazn, nežn… K njemu celo redno hodim – grem tud takrat, ko me zobi ne bolijo!;)
baje pa je njegova žena tud ful dobra zobozdravnica, sam z njo pa nimam izkušenj.

To je pač sam moje mnenje oz. moje izkušnje!

Spoštovana pokahontas444,

nekoliko sem spremenila vaše pisanje. GLede na to, da sem tu jaz moderator, si pridružujem pravico, da ne dovolim kritik drugih zobozdravnikov (kritike na moj račun pa celo dopustim:( ) – za to so nemoderirani forumi, kjer lahko krtizirate po mili volji.

Zanima me ali imata Strniša Zoran in pa Žgank Jože koncesijo ali kako se že reče tistemu, da nekaj primakne zraven zavarovalnica.
Lep pozdrav.

Spoštovani/a timm,

to boste najlažje preverili, če na spletni strani ZZZS
omenjena zobozdravnika poiščete med izvajalci. Če zobozdravnika na seznamu sta, potem to pomeni, da imata koncesijo.

Sedaj sem končno tudi v Celju našla DOBREGA – ODLIČNEGA zobozdravnika. dr.Pungeršek Jože. Čisti zasebnik, brez koncesije. Kar pomeni da moram vse sama plačat. Pri vseh problemih ki jih imam znese kar veliko, ampak sem ZELO zadovoljna in mi ni škoda.

jest imam zelo dobrega zobozdravnika gospoda korena v celju v aškerčevi ulici,kar popravi drži kot pribito,pa tudi čakalne dobe niso noben problem,mislim,da bi se morali zobozdravniki zgledovati po njem,ne pa kar tarnati za to in to,imel sem pač srečo pri izbiri a žal je nimate vsi

Ali morda kdo ve še za kakšnega zobozdravnika v Celju? Iščem predvsem sposobnega in ne predragega. Bil sem pri Dr.Fabijanovi, vendar je FULL predraga.

Ali lahko kdo potrdi kvaliteto dela dr.Pungeršeka ozioma dr.Korena?

Najbrž sem prepozna z odogovorom.Dolga leta že hodim dr.Koren Juriju.Odličen je.Kar je bilo narejeno izpod njegovih rok je lepo in predvsem dobro.On kakor njegova asistenka se dobro spoznata na svoj posel.
Kar se tiče cen je pa tako.Nekaj je bilo narejenega preko koncesije,za lepoto pa privat in ko sem primerjala cene z ostalimi ni bistvene razlike.Razlika pa je v izdelavi,v barvi zob,tu pa ni napak.Ko se nasmejiš ,ni šans,da bi se opazilo,da nimaš svojih zob.Priporočam!
lp Zdenka K.

ojla!
a mi kdo lahko pove za kakšnega dobrega zobozdravnika od rogaške slatine do celja ,ki
sprejema nove paciente?
prosim če mi javite !
hvala in lp

Pozdravljeni,

morem pa rečit, da sem izredo razočaran nad odnosom Raid WAHIBI. bi se pritožil, če bi vedel kam!

Lp

Pozdravljeni,

kar se pritožb tiče; najprej se skušajte pogovoriti z zobozdravnikom, saj je to najlažja in naiučinkovitejša rešitev. Če je zobozdravnik izvajalec storitev zaposlen v Zdravstvenem domu, se obrnite na strokovno vodstvo zavoda, če je izvajalec koncesionar zasebnik, lahko na ZZZS ali na Zdravniško zbornico.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

Pozdravljeni,

mene zanima nekaj glede zasebništva v zobozdravstvu. In sicer direktno: Ali je zasebni zobozdravnik s svojo ordinacijo obvezan, da ima zaposleno medicinsko sestro?

Če je ne želi imeti več ali jo lahko odpusti? Ali lahko samostojno opravlja svoje delo?

lp

Pozdravljeni,

zobozdravnik zasebnik s koncesijo je obvezan zaposlovati zobno asistentko, medtem, ko zasebnik brez koncesije ne. Seveda lahko vsak sam izbira asistentko, ki jo zaposli.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close