Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek neugoden,oz. čuden zdravniški pregled

neugoden,oz. čuden zdravniški pregled

a je kdo tukaj že doživel kakšen nenvaden zdravniški pregled?

Pred 15 leti sem bila pri ginekologinji v lj,opravila mi je vaginalni UZ.Namestila sem se na tisti stol,Dr(bila je z juga po govorici sodeč) je na tisto uz palco dala kondom in me s tistim potem po ščegetavčku “drmala” verjwtno zato da sem postala mokra in je tako tiso lažje porinla noter.

sicer nič hudega ni bilo,nisem pa pri nobeni gin. to še doživela.

jaz imam moškega ginekologa in me vsakič pregleda brez rokavic in vedno boža po ščegetavčku 🙂 je pa privlačen. vedno me masira po celi luliki.

imam genikologa in genikologinjo, grem tako kot me je volja ali k enemu ali drugemu- samo kako me genikologinja poliže, da postanem mokra, da me lažje pregleda, seveda.

si se vzburila dovolj.???…. zdej pa na delo

p.s. pa ne vtikat not vsega, da ne boš pristala na urgenci.

punce vidim da ne verjamete in mislite da sem si to izmislila.

Nisem si,res je bilo tako,prisegam na svojih otrocih.

punce vidim da ne verjamete in mislite da sem si to izmislila.

Nisem si,res je bilo tako,prisegam na svojih otrocih.[/quote]

…ki jih nimaš!

Raziskave pravijo,da ginekolog nabriše vsako 3 žensko.Je to res ????

Mene ni, pa sem bila v istem dnevu 4 x pri njemu;.))

ja, itak.
Mene je moj lepi dohtar vprašal, če imam kakšne težave, sem rekla, da mi bolj težko pride, no pa sva zadevo uredila. Kontrole imam vsak mesece, redne. In orgazme tudi.

Al si počena.

Hehe.

Se mi zdi, da v povprečju zgledajo res mal bolj iztroženi kot ostala populacija. Na šiht cca 20 žensk, vsaka tretja, torej vsaj 6 – 7x dnevno samo službeno. Uf, kriza 🙂

Ni me nabrisal, mi je pa večkrat vzel bris. :)))

Mater, samo enkrat sem imela seksi ginekologa na urgenci, pa še takrat sem bila res tako boga, da sem se še njemu smilila, ha, ha, ha. Je bil ful nežen in prijazen med pregledom.

Priimka pa ne povem, ampak menda je zdaj še bolj šarmanten.

Hja, če je bla z juga, verjetno še ni slišala za lubrikant, pa si je pomagala “po domače”. Oni so mal zadaj, kaj češ. Saj veš, kako se v srbohrvaščini reče Alica v čudežni deželi? – Fata v Qlandiji.

Uu, ginekologi. Moj je tud sexi in noro hot. Nezeeen in umirjeno govori…ko me preglejuje, pa je vedno tiho in me nezno boza in tako nemilo gleda….moja lulika je takoj mokra, pregled je pa fenomenalen. :-)))))

Joj ste pocene nekatere, no.

Razmisljajte se malo v tej smeri, da je to delo ginekologova rutina, da na dan pregleda vsaj 30 zenskih podvozij, s taksnimi in drugacnimi stanji, izcedki, neprijetnimi vonjavami in tezavami. Ve pa sanjate svoje mokre sanje, medtem ko vas rutinsko pregleduje in imate v mislih ze marsikaj. Imamo ginekologa v rodbini, je sarmanten, ampak kaj si pa on mis o takih avsah, vam pa raje ne napisem :). Pravi, da je zvest svojemu poklicu in da nikoli ne fantazira o podvozju pacientk, ki jih pregleduje, ker je zanj to rutinsko dnevno delo. Drugi zdravniki servisirajo motorje, kolesa, elektroniko, on pa podvozja 😉
In ce se ve ravno na sveze pobrijete pa magari v nulo v fantazijski misli, kako ste se ustimale za svojega ginekologa, ste pa res v pomanjkanju 😉

Jaz sem najprej imela ginekologinjo, ko sem se preselila, sem šla k bližnjemu ginekologu. Takrat sem veliko imela težav z vnetjem. Ta prva mi je vedno šla z neko napravco in pregledala. Ta drugi pa kar dva prsta noter, malo migat in to je to. Čudno. Mokra nisem postala ha ha, ker že nasploh nisem sproščena, ko grem tja. Niti še nisem videla kakšega privlačnega gin.

Ti si počena. Če misliš, da en tip, ki vsak dan gleda ženske med noge, v vseh letih svojega službovanja, vedno gledal na pacientko zgolj kot na pacientko, (sploh kakšno dobro bejbo), si počena, sori. Res mu je rutina, ampak je samo človek s svojimi slabostmi in napakami in slabimi dnevi. Že to, da se na vse kripe trudi druge prepričat, da nikol ne fantazira, mi meni nekaj smrdi. Kaj prepričuje tudi sam sebe, ima slabo vest?

Kakšne norke ste,ker doma ne dobite mislite ,da boste dobile pri ginekologu hahahaahaha.

moja je včasih imela moškega in je redno hodla da jo je prešlatal, sedaj ko ima žensko nima potrebe 😉

Prijatelj je ginekolog. Nič ga ne rajca, prej se mu zgodi, da je tako sit pizdovja, da mu tudi v prostem času ni za kakšno gledat. Še sploh, ko naleti na kakšno, zaradi katere bi morali uvest v njihovi službi obvezno nošenje gasmaske.

Je pa res super luna danes. Čudakov na MON, da se gnoj dela iz njih.

New Report

Close