Forum.Over.Net

Starševski čvek

KRISTEN STEWART JE PREVERALA ROBERTA PATTISONA

Default avatar

Golfistka

Hej! :)
Verjetn ste že vsi tuki na tem forumu slišal al pa prebral, da je Kristen Stewart preverala Roberta Pattisona. Zanima me vaše osebno mnenje o tem dogodku, če o njem govori že govori ceu svet. :)

Lp
Default avatar

kaj je to?

kaj je to preverati?
misliš, da ga je preverjala? kje pa je hodu?

get a life ...
Default avatar

kravica56

kje ti živiš? dej kak nov trač....

kaj si mislim o tem? Da je vse skup prenapihnjeno in da nihče v Hollywoodu ni nedolžen.
Default avatar

??

In, potem, ko je to prežvečil ves svet, moramo pa še mi? Ker brez tega nam živeti ni.....
Default avatar

Golfistka

PREVARALA SEM HOTLA NAPISAT.
Default avatar

vegi-ca

Staro že. Baje ji je oprostil.
Default avatar

ahilious

Na 24 kur so se podrobno razpisali o tem, našel sem zanimiv komentar pod člankom.

Itq je vse zrežirano. Prevara in ves ta šov je bila ena velika igra,tako Kristen kot Robert in tudi tip,s katerim je Kristen odigrala vlogo prevare,so opravili odlično. O tej banalni katastrofi so se množično razpisale skoraj vse revije. Pri nas sem zasledila ogromno člankov v Slovenskih novicah,Lady,Novi,Stop,Smrklji,Cosmopolitanu,raznih spletnih straneh in še in še. Da o televiziji sploh ne govorim.
Kristen ni tako dobra igralka (se opravičujem,če sem prizadela njene fane) pa tudi Robert ni bog ve kaj(se opravičujem,spet) in ni boljšega za te "igralce",da če že z igro v filmih ne napredujejo,da bi o njih pisali več,potem potrebujejo katastrofo. In ta katastrofa je v tem primeru varanje. Ni bolj srce parajočega in žalostnega,apokalipsa,če se razide parček,ki naj bi (po mnenju mnogih) predstavljal romantično in neskončno ljubezen.
Sladko a ne :D

No ja,tudi novinarji morajo od česa živeti :P
Default avatar

sex na ex

ti si mal prfuknjena
Default avatar

Golfistka

sex na ex je napisal/a:
Zakaj?
Default avatar

edrtyh

ahilious je napisal/a:
Ja itak je vse zaigrano. To se pticki na veji civkajo. Kot 95 % ostalih 'skandalov'. Ze samo ce fotke pogledas, vidis da sta se nastavljala kameri. Od tega imajo profit revije in akterji teh skandalov, nategnjeni so le bralci, ki slepo verjamejo... Pri nas je podobno, da smo si na jasnem.
Default avatar

eh

Stara zadeva.
Se mi pa ne zdi fer, da je zaradi tega ne bodo povabili k snemanju nadaljevanja Snowhite and the Huntsman, medtem ko režiser pa ostaja.
Rob je že velikokrat povedal, kako zelo je proti varanju in dvomim, da bosta še skupaj.
Kristen pa ... kaj naj rečem, Adventureland all over again. Je pa vprašanje, če bi mu sploh povedala kaj je bilo, če ju ne bi paparaci ulovili. Odgovora ne bo, kar je najhuje seveda za Roba.
Se mi pa zdi, da je folk to težko sprejel, ker ju ne vidijo kot roba in Kristen, pač pa kot Bello in Edwarda.
Na vma so film (Twilight BD part II) predstavili brez nje, je ni bilo. Bili so (filmska imena) Jacob, Edward, Jasper, Esme in Carlisle.
Rob pa je zelo jezen, ker se je javno opravičila - prej sta namreč 4 leta skrivala svojo zvezo, zdaj pa ja vsi vedo, d aga je prevarala in izdala - osramočen vampirček.
Default avatar

ddffgg

eh je napisal/a:
ROFL
Koliko si stara?
Default avatar

eh

ddffgg je napisal/a:
28, če že moraš vedeti
Default avatar

olivijaD

eh je napisal/a: