Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek peskanje zob

peskanje zob

Zelo popularno je peskanje zob. Če ste opravili to storitev vas prosim, da izkušnje in višino plačila delite z nami.
Hvala in Lp

Poleti prvič naredila peskanje, zraven mi je še malo kao “gratis” vodni kamen ščistila, plačala 40 eur, razlike na zobeh (vsaj jaz) pa nisem ravno opazila – v smislu da bi bili kaj bolj beli…

Bila v opevanem Prenadent v Dragi pri Igu, peskanje zob in čiščenje kamna – 100 EUR. Ko sem prišla domov in si malo bolje pogledala zobe – ostalo še ogromno kamna in oblog. Sledila reklamacija. Nobene prijaznosti, katastrofa. V Prenadentu se jim gre samo za zaslužek!

Zobe sem si dala peskati približno leto nazaj, tako, da se cene ne spomnim.

Nikoli več! Razlike ni bilo ne vem kakšne. Imela sem pa zelo boleče dlesni, nebo in jezik še cel teden.

Pri nas je peskala zobke mlajšemu sinu, ker ima zelo grde obloge zaradi jemanja železa (ja, ja, smo pucali po vsaki dozi in še 3 x na dan zraven – vseeno so črni) in drugih preparatov, Peskala mu je po 4 do 6 zobkov hkrati, do sedaj vse brezplačno.

Bila, cena 40 eur, vendar v barvi ni bilo opaziti razlike. Imaš pa občutek, da so zobje resnično gladki. Ostane pa tudi tistega praha vsepovsod…

Pozdravljeni,

no, Katastrofa, če bi bila reklamacija podana, potem bi zagotovo stvar rešili…se mi pa zdi, da se sploh niste vrnili. Do sedaj smo vse napake ali površnosti skušali prijazno odpraviti, vedno. Je pa zelo žaljivo, da nas obrekujete na teh straneh, za hrbtom in verjetno sploh brez soočenja.

Nataša Prebil, dr.dent.med.

 

New Report

Close