Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenija namerava do konca oktobra vplačati 137 milijonov evrov v stalni reševalni mehanizem (ESM)!

Slovenija namerava do konca oktobra vplačati 137 milijonov evrov v stalni reševalni mehanizem (ESM)!

A nismo mi pet minut pred bankrotom? Tako pravi Janša.

Slovenija namerava do konca oktobra vplačati 137 milijonov evrov v stalni reševalni mehanizem (ESM), namenjen zbiranju in zagotavljanju sredstev za članice iz območja evra, ki jim grozijo resne finančne težave.

Očitno smo še vedno dovolj bogati, da mi rešujemo druge. Ker Janša je rekel, da on ne bo prosil za pomoč. Sramota in to. Ni pa sramota jemati tistim, ki komaj preživijo, da frajer lahko rešuješ Evropo. Po eni strani nam trobijo, da nimamo denarja, da bomo bankrotirali, če še bolj ne ožamemo ljudi in varčujemo, po drugi strani pa mečemo stran več kot 100 milijonov kot da so najbolj ničvreden drobiž. Aja pa za banke, Cerkev, tajkune, politične napake…bah kaj pa so ti milijončki oziroma milijarde. Pomemben je zadnji cent, ki se ga pobere od upokojenca, otroka, družine, tam je še denar za metanje stran. Ko bodo končali s Slovenijo bomo nazaj na ravni v času kralja Aleksandra, vsak bo obdeloval svojo plato zemlje s plugom in dajal desetino in tlako modernim fevdalcem in Cerkvi.

Pa recimo, da bo Janšo nehalo biti sram in bo prosil za pomoč. Dali bomo denar brez pogojev, nazaj bomo pa ta isti denar dobili na posodo po visokih obrestnih merah in samo pod strogimi pogoji?!? Prej se je folk kregal, ker je šlo vse kakor v Beograd. Sedaj pa so ponosni, da smo del velike evropske bankirske oligarhije in korupcije. Tudi če ni za nas (ker so nam ti isti vse pokradli), glavno, da je za bankirsko mafijo in nikoli ni nobenega problema.

To je pa drugače šele prvi obrok. Ko bo ESM polno operativen, bomo vplačali 3 milijarde.

Ne obnašaj se kot majhni otroci in poskušaj razumeti, za kaj se gre. Smo del unije, kar prinaša določene obveznosti.

Samo res, eni bi samo vlekli iz unije nič pa vanjo dali. Ne gre to tako, gre se za EURO, ki bi lahko propadel. S katero valuto si pa ti v trgovini kupiš čike? Tolarji?

Ne morem verjeti!
Za tisti dve, ki opletata spodaj, a bo tudi Grčija dala ta denar, pa Španija in Italija? Za koga bo sploh ta reševalni mehanizem? Od Evrope nimamo nobene koristi, samo nove in nove obveznosti!

Zdaj bo spet jok in sto, da ni denarja! Katera skupina ljudi bo naslednja, ki ji bo vzel? Naveličala sem se služiti bankam in Evropi!

Ne morem verjeti!
Za tisti dve, ki opletata spodaj, a bo tudi Grčija dala ta denar, pa Španija in Italija? Za koga bo sploh ta reševalni mehanizem? Od Evrope nimamo nobene koristi, samo nove in nove obveznosti!

Zdaj bo spet jok in sto, da ni denarja! Katera skupina ljudi bo naslednja, ki ji bo vzel? Naveličala sem se služiti bankam in Evropi![/quote]

Ojoj, butavost brez primere.


To se tudi jaz sprašujem….

Seveda denar je..Samo za koga, je pa druga stvar.
To je čista manipulacija in ustrahovanje, da se narod odpove regresom, otroškim dodatkom, dela za nižje plače……

Zanimivo, ko smo bili v Jugoslaviji, pa niste tako govorili. Je bilo pa, da pošiljamo denar lenim južnjakom.

Seveda je denar, ampak samo za NLB, za Grčijo ipd. za tja kjer si bodo lahko izplačlali provizije. NLB je ena nabolj primernih opcij kako lahko dobijo denar ven na lepe modre učke, nezavarovani krediti nikoli vrnjeni.

Tudi te države bodo prispevale svoj delež. To je pogoj, da lahko tudi koristiš pomoč.
Nič ne čitaš?
Še en dokaz o funkcionalni nepismenosti Slovencev – kljub celi armadi učiteljev!

Tudi te države bodo prispevale svoj delež. To je pogoj, da lahko tudi koristiš pomoč.
Nič ne čitaš?
Še en dokaz o funkcionalni nepismenosti Slovencev – kljub celi armadi učiteljev![/quote]

Saj mi ne koristimo nobene pomoči. In ravno zaradi plačevanja drugim se moramo vse bolj zadolževati in na koncu bomo prav zaradi tega rabili pomoč.

New Report

Close